Fenty Beauty

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,55 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PetraI84, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 6.

Ár:   $20
Kiszerelés:   0,55 ml
Lelőhely:   online külföldről

Intenzíven pigmentált, vízálló, folyékony szemhéjtus, innovatív flex típusú filc heggyel és könnyen fogható háromszög alakú, könnyű nyéllel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nyonyika

2021. január 31.

Nem igazán jött be, mert nekem is szétkenődik pár óra múlva a szemhéjamon. Amúgy könnyű vele dolgozni, szeretem az ilyen filces megoldásokat, de hiába ha kb semennyire nem tartós és ráadásul, ami szétkenődik azt meg baromi nehéz levakarni, kb mintha szempillaragasztóval keveredett volna össze. Biztosan nem venném újra, ez sem lesz elhasználva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

perfumeaddict

2020. szeptember 6.

Folyik felkenéskor, nem lesz egyenes a vonal, mert az apró ráncokba belefolyik.
Másrészt meg oily a szemhéjam, és pár óra múlva a belső szemzugnál szinte el is tűnt, és fel is transzferálódott a felső szemhéjamra. (primer nélkül)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Folyik felkenéskor, nem lesz egyenes a vonal, mert az apró ráncokba belefolyik.

feher89

2020. január 7.

Szuper tartós tus, viszont a filc részével nem vagyok teljesen elégedett, igazán vékony vonal húzására nem a legmegfelelőbb, illetve a kis ráncokban hajlamos szétfolyni száradás elött, ha nem vigyázunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

bianka411

2019. december 1.

Elképesztően vékony és szép vonalat lehet vele húzni. Tartós, arra kell vigyázni, hogy kellően megszáradjon, mielőtt az ember kinyitja a szemét.
Egyetlen egyszer fordult velem elő, hogy felkenődött a felső szemhéjamra, de nem tudom megmondani, mit csináltam aznap másképp. Nekem bevált, a legjobb, amit eddig próbáltam. A Kat von D Tattoo Linert nálam simán veri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

sznoemi12

2019. november 3.

Júliusban vettem Madridban, egy Sephoraban. Eleinte nem volt vele nagyobb gondom, bár nem is emlékszem, hogy annyira elégedett lettem volna vele. Mostanaban (október) újra elkezdtem többet használni, azonban 1-2 óra elteltével a wing teljesen szétkenődik, illetve a szemhéjam is fekete lesz. Ennél egy Essence tus is tartósabb, es tized annyiba kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

lizanagy

2019. augusztus 11.

Uhh nagyon tartós, pedig nekem is zsíros a szemhéjam, de nekem a helyén marad. Annyira vékony vonalat lehet vele húzni mint egy kifaragott ceruzával. Nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

LaraK5

2019. július 8.

Nem rossz termék, bár nem a legjobb tus, amit valaha használtam! Könnyen bezsírosodik a szemhéjam és ha nem használok alá valami erős primert es nem púderezek alá, akkor 1-2 órán belül feltapad a felső szemhéjamra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

glittergarden

2019. április 5.

Megérte minden euro centjét! Szuper egyszerű vele vékony tusvonalat húzni, pedig eddig minden termékkel problémáim voltak azért nem is használtam szemhéjtust. De ezt vásárlás óta mindennap viselem és nem kenődik el. Este mégis könnyű sminklemosóval leszedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

sztundu

2019. április 4.

Nagyon könnyű vele tusvonalat húzni, pedig én gyenge vagyok ebben, ezzel viszont mindig sikerül, és szép vékony vonalat is tudok húzni vele. Azért is könnyebb vele dolgozni, mert a hegyének a legvége kicsit ecsetszerű, nem olyan kemény, hasonló a dior tushoz vagy a Nyx epic ink liner talán még ilyesmi, de ez tartósabb, szebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.