Fenty Beauty

Ár:   $34   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: avealena, az összetevőket feltöltötte: lizanagy, Módosítva: 2019. július 1.

Ár:   $34
Lelőhely:   online külföldről

Rihanna saját tervezésű highlighterje. 6 féle kiszerelés kapható, 10 féle árnyalat. Könnyed érzés a bőrön, hosszantartó, krémes állaga teszi ellenállhatatlanná ezt a terméket. Több féle színben, a visszafogottabb ezüstös árnyalattól kezdve az erősen pigmentált csillogó arany színig. 4 duó és 2 szóló termék található a kollekcióban.

sparksy

2020. május 14.

Up.: Azóta már megszerettem, de csak alkalmakra használom, inkább nyúlok a catrice highlighter-emért.

Szemhéjon vagy tökéletes bőrön működik, de az én acnés arcomon sajnos nem. :(
Viszont tartós és szép szemen, illetve nagyon lassan fogy, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Szemhéjon vagy tökéletes bőrön működik, de az én acnés arcomon sajnos nem. :(

estagnus

2020. április 6.

Nagyon válogatós vagyok a highlighterekkel: ne legyen csillámos, ne potyogjon mindenfele, szépen eldolgozható, egyenletes, "természetes" fényt adjon, és az alapszíne is inkább bőrszerű legyen. A Lightning Dust & Fire Crytal duót épp ezekért imádom, plusz variálható, hogy mennyire is legyen látványos (bár mindig keverem a két színt). Kicsit ugyan építgetni kell, de ettől függetlenül ez egy klassz darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Diamond26

2020. február 2.

A valaha volt legjobb highlighterem. A Lightning dust és Fire crystal duó van meg nekem, ami gyönyörű rosegold fényű. Az egyik szín teljesen alkalmas a mindennapokra, a másik sokkal feltűnőbb, kb az űrből is látszik. Mindkettő gyönyörűen mutat a bőrön és nem utolsó sorban nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

feher89

2020. január 7.

Abszolút kedvenc!!! Több szín is megvan belőle. Szemre, arcra, bárhova is használom! :) Szép fényes hatást eredményez, mintsem csillogó. Egyetlen bajom vele, hogy gyorsan elfogy :P Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

rekucccc

2019. november 18.

A legújabb Bomb Baby 2 mini szettben lévő Sand Castle árnyalat van meg, ami egy kicsit rózsaszínes tónusú. Brutál ez a highlighter, valakinek lehet, hogy túl sok a hétköznapora, mert eléggé látványos, de ha óvatosan dolgozunk vele, akkor kevésbé durva végeredményt is el lehet vele érni. Extrém tartós, nap végén is ott csillog az arcomon :D Ami nálam egy kis negatívum, az a csomagolása - nehezen nyílik, de lehet csak én vagyok béna. Mivel kevés kell belőle, szerintem ez a mini is elég lesz életem végéig kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

tjudit0310

2019. július 1.

Külföldön vásároltam meg a Trophy Wife árnyalatát, amely gyönyörű, viszont a hétköznapokra túl sok. Elsődlegesen inkább csillámos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

bugeyes

2019. július 1.

Ahogy kijöttek Riri cuccai, elkezdtem velük kísérletezgetni, főleg a kezdeti sok lelkes vélemény hatására. Eddig nem igazán nyűgöztek le hosszú távra a termékei, de gondoltam, hogy még a highlighterrel teszek egy próbát. Megvásároltam egy külföldi út alkalmával a hustla baby/mean money kombinációt. Elsőre krémesnek, pigmentáltnak tűnik a formulája, de ahogy eldolgozom, egyáltalán nem produkálja azt a szép wet look finisht, az árnyalatok színe eltűnik és maradnak a csillámok. Ez egy kislánynak farsangra lehet, hogy nagy öröm, de nekem sajnos nem igazán tetszik. El is ajándékoztam hirtelen egy barátnőmnek, mert ő is régóta ki akarta próbálni. Azt hiszem, hogy egyelőre a márkával való kapcsolatom is véget ér, legalábbis egyelőre. Ha valamire hajlandó vagyok sokat költeni, legyen meg a minőség is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Ametiszt

2019. február 8.

Nekem is a mini szettben levő Hustla Baby van meg. Szép, de valóban nagyon csillamos, szerintem csak hibátlan bőrön mutat igazán jól, vagy fotókon. Én főleg szemhejon használom, ott nagyon szép (ujjal felutogetve). Végülis nem rossz, de nem tud semmi extrát más highlighterekkel összehasonlítva. Így miniben ár-értek arányban rendben van, ezért adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Hatshepsut

2019. január 22.

Mini szett része volt a Hustle baby árnyalat. Nagyon szép highlighter, de nem tud többet az Ofra, Zoeva, sőt több drogériás highlighternél ( pl.: Wet n wild, RdeL) sem, kicsit túl van árazva. Tökéletes dupeja az Ofra Rodeo drive-ja. Ha egy középkategóriás highlighter lenne, akkor megérné az árát, de így le kell vonnom 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Barbaraa

2019. január 7.

Egy külföldi nyaralás során elhamarkodottan megvettem a Trophy Wife árnyalatot, ami egy csillámos arany szín. Sajnos nem igazán lehet kihasználni, mert túl sok. Buliba jó választás lehet, máshova nem igazán tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Emolliensek: Diisostearyl Malate, Cetyl Dimethicone
Szilikonok: Cetyl Dimethicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Iron Oxides, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol