Fenty Beauty

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,23 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Iminbeauty, Módosítva: 2019. június 6.

Kiszerelés:   6,23 g
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Normál

Hosszan tartó, mégis légáteresztő bronzosító, mely bármely bőrszínnek üde napsütötte hatást ad. Rihanna egy olyan könnyedén használható bronzosítót álmodott, amely gazdag színárnyalatainak jköszönhetően minden bőrtípushoz igazodik. Az arcbőrnek egészséges, napsütötte hatástl ad, melyhez a széles színpaletta is hozzájárul.

100%-ban vegán termék

8 különböző árnyalatban kapható

vinetta

2019. október 22.

Inda Sun. Nagyon szép természetes hatása van. Szerintem tökéletes a színe világos bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Csillampor26

2019. október 3.

Nekem az inda sun árnyalat van meg. Én annyi negatívumot tudok felhozni ellene, hogy kissé túl “kemény” a textúrája, amikor belenyúlok nem érzem hogy felvenne az ecset akármit, de legalább ennek köszönhetően (gondolom én) egyáltalán nem porzik. Ennek ellenére könnyű felvinni a színt, bár minimális mértékben építhető. Ez számomra előny, így biztosan nem esek túlzásba. Szerencsére nagyon sok árnyalat létezik belőle, szóval én is megtaláltam azt ami leginkább illik a nagyon világos bőrömhöz. Egyáltalán nem sárgás, inkább kicsit hidegebb tónusúnak mondanám, de nem túl szürkés, ezért én bronzosítás mellett egy halványabb kontúr elkészítésére is használom. Felvive szinte eggyé válik az arccal, nem feltűnő, de azért látszik, nagyon könnyű vele dolgozni, nagyon szépen mutat és egyáltalán nem foltos. Leginkább a minőségi jelzővel tudnám illetni. Kövezzetek meg, de szerintem 1000x jobb mondjuk a benefit hoola bronzosítótol. A csomagolása nagyon szép, érezni rajta a minőséget és a tükör is nagyon hasznos benne. Nem a legolcsóbb darab, de “high-end” viszonylatban kedvező az ára szerintem. Ha valaki biztosan elhasználja az utolsó cseppig akkor nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. július 13.

Az Inda sun árnyalatban vettem meg, tökéletes a hófehér bőrömhöz. Imádom a csomagolását és a kis tükröt benne. Nagyon könnyen eldolgozható, nem foltos és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 13.

Iminbeauty

2019. június 5.

Nekem világos az arcbőröm és ehhez egy shady biz árnyalatot választottam. Nagyon értékelem Rihannát, mert valóban az arcát adj a termékekhez és regneget tutorial-t is találtok az oldalon, de ár-érték aranyában nem javasolnám megvételre. Én 30$-ért szereztem be ami nagyjából 8700.- Ft-nak felel meg.
Gyönyörű a csomagolása, teljesen vegán, szépen lehet vele dolgozni és igazán jók az árnyalatai is, de összességében nem álmaim bronzosítója.
Nem bánom, hogy megvettem, mert rendkívül szerethető márka, de ha rendelsz szerintem kisebb utazó méretekkel kezd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.