Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Damayanti, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

szbogi

2016. október 1.

Amíg volt, imádtam, nem kellett belőle sok, és reggelre valami csodát tett az arcommal, üde és friss volt, azóta sem találtam ehhez hasonlót :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

Damayanti

2015. február 3.

Ez volt eddigi életem legszuperebb arckréme, egyszerűen egy csoda volt. Nem értem miért nem lehet már kapni :( A legszuperebb terméket szüntette meg a Fleur de Santé :( Annyi mindent kipróbáltam már előtte és utána is, de nekem semmi nem volt ehhez a krémhez fogható, még az olyan nevesebb márkák hasonló kategóriás krémjei sem, mint pl. a L'Oreal... Az én bőröm inkább száraz, illetve jobb napokon normál, de hajlamos kissé az érzékenységre. Ez a krém nem csak a helyes, vidám csomagolásával és kellemes, illatával, szuper, ultrakönnyű, selymes állagával fogott meg, hanem a hatásával is: ahol kellett, ott nagyszerűen hidratált, 24 órán át, nem kellett mellette éjszakai krém sem, elég volt egy picit az arcomra kenni reggel és másnap reggelig elég is volt, ráadásul allergiás sem lettem rá. Viszont a felkenés után AZONNAL élettel telibb, egészségesebb lett az arcszínem, pedig semmi színezék anyag nincs a krémben, hanem egyszerűen valahogy olyan természetes, nem csillogó, de egészségtől ragyogó lett a bőröm és hamar is szívódott be. Kicsit drága volt, az igaz, de egyrészt mindig ki lehetett fogni jó akciókat, másrészt én inkább kifizetek kicsit többet egy igazán jó krémért, minthogy olcsón gagyit vegyek... örök szívfájdalmam, hogy eltűnt ez a zseniális arckrém, ami 10 csillagot is megérdemelne :( Az biztos, hogy ha egyszer valami csoda folytán vissza hoznák, azonnal feltankolnék belőle néhány tégellyel...

Egyik barátnőmnek zsíros - problémás bőre volt alapvetően, de igaziból kombinált, mert voltak részek, ahol meg száraz volt az arca és ez a krém neki is nagyon bevált, még a zsíros területeit sem zsírosította tovább, a száraz részeket pedig hamar helyre hozta. Ő is azóta siratja ezt a krémet, mert elmondása szerint igazi "csodakrém' volt ez számára is, amitől az évek óta problémás bőre néhány használat után látványosan javulni kezdett, viszont amióta nem kapható, ő sem talált hasonlóan jót...

Ha esetleg valakinek még kallódik otthon véletlenül valami csoda folytán és még nem járt le, ugyanakkor az illető esetleg nem akarja már elhasználni (amit mondjuk kétlek, de hátha...) akkor nyugodtan lehet nekem jelezni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Részletesebb információ a smartskincare-en.