Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dudorka, az összetevőket feltöltötte: Kishoshi, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

Friss virágillatok elegáns csokra, amely a csillogó luxus benyomását kelti. Üde, fás illat tölti meg a levegőt.

Fejillat: yuzu lime
Szívillat: rózsa
Alapillat: cédrus fa

Hecate

2018. április 10.

A kifinomult női illatát, meg annak tartósságát szeretem. Viszont a nagyon arany csomagolás nekem már túlzás, bár inkább a tartalom legyen klassz, mint a külső. :o)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

setsuwa

2017. június 12.

Damayanti. Ne haragudj, nehezen igazodom ki ezen a honlapon. Küldj egy email címet, légyszi!
Itt a link a parfümhöz: https://www.jofogas.hu/budapest/Fleur_De_Sante___Pour_Elle_EDT_parfum_66764747.htm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

tellmeastory95

2016. július 14.

Nem szeretem az erős illatokat, általában inkább testpermetet használok emiatt, de ezt ajándékba kaptam és meg kell mondanom igen csak viselhető erősségű az illata, igazán kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Damayanti

2015. február 3.

Soha nem voltam aranyló luxus és fényűzés stb. stb. pártján, így az üvege alapján nem gondoltam, hogy tetszene, mert általában ami arany színnel van díszítve az nekem túl hivalkodó szokott lenni, de ez az illat kellemes csalódás volt, amikor ajándékba érkezett. Első fújásra kissé fanyarnak tűnik, de aztán ahogy kibontakozik az illat, úgy egy kellemes, nőies, mégis könnyed, citrusos - virágos aroma lesz belőle, amit gyakran megdicsértek rajtam, mikor használtam. Egyszer újra is rendeltem, az is elfogyott, ahogy a krémparfüm verziója is. Különleges alkalmakra egy remek elegáns illat, én 27 évesen nem gondolnám, hogy ennél érettebbnek, idősebbnek kellene lenni hozzá, pedig az arckarakterem és a nagy szemeim és állandó (állítólag szemtelenül huncutkás) mosolygásom miatt gyakran néznek jó pár évvel fiatalabbnak a koromnál :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

szemanagi89

2014. november 4.

Remélem az a parfüm amit egyszer kaptam édesanyámtól mert nagyon imádtam de sajnos csak most találtam rá!igazán jó illat nagyon kellemes és egyedi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Kishoshi

2014. szeptember 16.

Elég komoly illat,ahogy írták előttem,egy határozott felnőtt nőn tudom elképzelni.Az túlzás,h luxusérzést okoz,az üvege viszont nagyon imponáló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

nyarigabi

2014. március 15.

Kaptam de eladtam, nem tudtam elviselni magamon.Szintetikus barackillata volt rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

dudorka

2014. március 2.

Kellemes, és tartós, finom illat. Inkább alkalmi, de a hétköznapokban is megállja a helyét. Fura, de túl fiatal lányokon kevésbé tudom elképzelni, viszont nem is mamás illat, olyan céltudatos, nőies. Nekem van nála kedvesebb is, azért még szívesen viselem, ezért a négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, D-Limonene, Amyl Cinnamal, Citral

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.