Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeretlek, Módosítva: 2012. augusztus 20.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

A harmónia törékeny pillanatait megragadó gyengéd, illat. Az esőcseppé olvadó hópehely pihe könnyedsége… Kinyílnak a virágszirmok, és virágos-gyümölcsös tónusok illata ragadja magával az érzékeket.

Fejillat: gyümölcsök, borostyánlevél Szívillat: virágok Alapillat: tejes kávé, fehér pézsma, szantálfa

Ár: 4000 , Eladó: mmartina97
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

anita763

2020. augusztus 6.

Orsinak örök hálával tartozom innen a km-ről, hogy tudtam tőle venni egy szinte érintetlen, kitűnő illattal rendelkező, kurriózumnak számító, dobozában lévő szépséget. Még a 90-es évek közepe felé a Fleur de Santénak nagy felvásárlója voltam, és ez az egyik illatom volt, amit nagy előszeretettel használtam, és nagyon imádtam, pedig egy egyszerű tiszta, fehér illat. Azóta más eladótól is vételeztem ilyen parfümöt, de azoknak már nem volt olyan tiszta az illata, mint amit Orsitól kaptam. Sajnos régiségnek számít ez is, ha néhol fel lehet lelni aranyáron adják. :( Az üvege is nagyon tetszetős. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

adrica

2017. május 24.

Unokahúgomnak volt belőle, szóval nem saját példányról beszélek. Neki a kedvence volt, meg is értem. Ez egy szerény, szolid kis szépség kívül-belül. Kedves, téli, egyszerű, de nagyszerű. Jó viselni, mert nem harsány, de ugyanakkor nagyon kellemes, igényes női illat hatását kelti. Az én kis finom, légies testalkatú, nyárszőke, merengő kék szemű uncsihugimhoz nagyon illett, de egy-egy nyugis napon én is el tudtam volna képzelni. Még nem mondtam le a beszerzéséről. Na az viszont nem egyszerű! Ha valaki ebben a márkában utazik, nyugodtan vegye fel velem a kapcsolatot, valamelyik eladós parfümömnél hagyjon üzit, szívesen veszem. Minőségi cuccokat árulnak, mondjuk olyan áron is, de legalább jókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

galagonyanya

2015. július 15.

Korábban nem ismertem ezt az illatot. A létezéséről sem tudtam. Mégis megvettem valakitől, mert olcsón kínálta, és az illatjegyei alapján kellemesnek tűnt. Csak futólag szagoltam meg, amikor megkaptam, őszintén szólva a gyöngyházszínben játszadozó doboza hatására elment tőle a kedvem.

Elhatároztam, felteszem ide eladásra. Lefotóztam, feltettem, minden. Aztán azon melegében fújtam is magamra belőle, mondom, ha már kézben van, miért ne... ülök, ülök itt a gép előtt, szimatolom magamat, és szimatolom újra - nem is kellett nagyon szaglásznom, hiszen nem egy gyenge kis fuvallat - és egyre inkább rossz érzés kerített hatalmába. Most adjam el...?! Miért? Olyan jó kis illat... hmmm... isteni krémes-pézsmás finomság... és már vettem is le nyomban, míg valaki le nem csap rá... azóta is nálam van, jó helyen. Nem adom senkinek, mert csodafinom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Damayanti

2015. március 6.

Nagyon kellemes, könnyed, finoman nőies illat :)Korábban már 2 üveggel elhasználtam belőle, ami nálam azért jelent valamit :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Liana88

2014. november 19.

Imádom ezt az illatot, igazán különleges, ezért csak ritkán használom, hogy ne fogyjon ki gyorsan. Sajnálom, hogy már nem lehet idehaza kapni.
Az illata szerintem sokáig megmarad! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Az illata szerintem sokáig megmarad! :)

berta.lilla90

2013. szeptember 4.

Imádom ezt a parfümöt nehéz, erős, hangsúlyos illata van. Sokáig megmarad a bőrön, nem túl drága. Szóval pont jó. Részemről öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Hugee

2013. június 15.

Télen nagyon szeretem használni, mert erős, nehéz illata van. Sokáig megmarad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 15.

lipstick

2012. december 3.

Annyira szeretem ezt a parfümöt! Már több üveggel is elhasználtam. Nagyon szeretem másokon és magamon is. Kellemes, könnyed és minden évszakban imádom használni. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 3.

Laci

2012. október 23.

Számomra ez az illat teljesen rendben van, igaz nem hoz semmi újdonságot, de könnyed, virágos, romantikus hangulata van és kenterbe ver jó pár drága parfümöt. Én egy erős 4 csillagot adnék rá. Édesanyám használja különleges alkalmakkor, ebből látszik, hogy ő nagyon szereti. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 23.

vador

2012. október 22.

Én úgy, de úgy tudtam örülni, mikor megszabadultam ettől a parfümtől. Biztos vagyok benne, hogy ha a pokolra jutok, ezzel fognak az ördögök fújkálni. Az üvege szépséges és eddig mindenki rajongott érte körülöttem, de nem, nagyon nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Limonene, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.