Flexitol

Ár:   2000-2300 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   56 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 15.

Ár:   2000-2300 Ft
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Sarokkrém repedt, durva a sarokra.

• Urea 25%
  • Lanolin 12,5%
  • Allantoin 0,5%

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

martuska83

2021. július 2.

Megvettem a patikában EP kártyára, akciós is volt. Amennyi pénz elköltöttem már mindenféle kencére drágára, olcsóra, pedikűrösre, paraffinos lábápolásra, gondoltam kipróbálom ezt is, olcsó nem volt 3000 Ft, de máskor is vettem ennyiért krémet és nem ért semmit. Szóval elkezdtem használni, 3 repedés van a talpamon és szandi időben nagyon kiszárad a lábam a portól pluszba és nem esztétikus a magas sarkúban.
Első este bekentem, írta a használati utasítás, hogy szúró fájdalmat tapasztalhatunk. Volt, elviselhető, kicsit kellemetlen, de nem tart sokáig. Másnap reggel meglepődve láttam, hogy a repedésen mintha egy réteg képződött volna és tölti ki a vágott részt. Másnap ismét este jött az ápolás, reggelre a két kisebb vágás ami évek óta ott volt, eltűnt. A harmadik vágás mélyebb, anno kagylók vágták szét... Ez a vágás elkezdett kisebb lenni, húzódik, néha ég, szúr kicsit, gondolom a hatóanyagok működésének köszönhetően. A talpam sima, a sarkam egyre mutatósabb. A krém állaga zsíros, de mégis könnyen beszívódik. Akinek nincs ilyen problémája bátran használjon másmilyen krémet ezt maximum fenntartásnak, heti egy alkalommal. Nekem anno a pedikűrös is azt mondta, hogy a kisebb vágások lehet a kagylóktól vannak (jah nem kellett volna a Duna parton mezítláb sétálni...) vagy rossz lábbeli miatt, de nem tud segíteni és sajnos ezeken már semmi nem tesz csodát.(nem akarok repedtsarkú lenni :D :/) De úgy néz ki mégis....Update-elek majd később mire jutottam teljesen, de eddig a max csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 2.

Ildie

2015. január 1.

Kiváló sarokápoló krém. Nekem szerencsére nem fontos, csak néha használom, de a nem száraz sarkakaon is szépen beszívódik. A páromnak reped a sarka, neki kell igazán, és remekül működik. Az egyik legolcsóbb volt a boltban. Nagyon jó darab, de akinek nincs komolyabb baja, annak egy sima könnyebb lábkrém is jó, ez elég gazdag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Urea, Lanolin, PEG-20 Stearate, Sodium PCA
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).