Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: poisondrop, Módosítva: 2012. július 31.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aloe kaktusz kivonata hidratáló hatású. Az Aloe Vera a bőrt regeneráló, tápláló és a hámképződést elősegítő ásványi anyagokat , vitaminokat és nyomelemeket tartalmaz. A testápoló hidratáló összetevői  és a növényi kivonat  értékes anyagai kellemes bőrérzetet biztosítanak. A bőrfelületen könnyen eloszlatható, gyorsan felszívódik, zsíros nyomot nem hagy.

Kuro

2018. december 17.

elég átlagos testápoló, árát tekintve szerintem abszolút megéri. kiadós mennyiség, és ilyen 1-2 napos hidratáltságot nyújt. hamar beszívja a bőr, nem marad utána kellemetlen réteg, én szeretem az illatát is, kissé nosztalgikus, talán anyukámnak volt hasonló krémje régebben... pattanásokat, kiütéseket nem okozott, úgyhogy ajánlom, ha épp meg vagyunk szorulva, és kell valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

prehalekjudit

2015. május 16.

Meglepődtem hogy ennyiért ilyen jó testápolót kapok.Most ezt használom,kézápolónak is jól beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

sziszoka

2013. december 13.

Nem hidratál eléggé,de egy pár száz forintos terméktől nem csoda.Ha pénzügyileg nem állok épp valami fényesen ezt használom,de nem szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.

B. Beata

2013. október 1.

Nekem nagyon megtetszett az illata, azért vettem meg. Nem túl zsíros, hamar beszívja a bőröm, viszont 2heti használat után tiszta kiütés lett tőle a bőröm, úgy tűnik valamely összetevőjére allergiás vagyok, úgyhogy többet biztos nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 1.

stenonis

2012. augusztus 1.

Ahhoz képest, mennyibe kerül, meglepően jó. Jól hidratál, nyugtatja a bőrt, az illata kicsit mű, de egye kukac. Az összetevői miatt nemigen használom, soha nem venném már újra, de ha valakit nem érdekel, akkor annak szívből ajánlom. Végszükség esetén a sminket is jól leviszi, nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.