Floren

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzska80, Módosítva: 2019. február 15.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Hajápolók

A hajmosást kiegészítő ápolás és frissítő hidratáltságot biztosít a hajnak anélkül, hogy elnehe]zítené. Hidratáló összetevői könnyű fésülhetőséget, lágy tapintás és fényt kölcsönöznek a hajnak.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zsuzska80

2019. március 22.

Az összetétele és az ígért hidratáló hatása miatt vettem meg nagyon száraz, festett hajamra. Na már most azzal a mozdulattal lett ragacsos a hajam, hogy rákentem. Lemosás után is úgy éreztem, mintha rágó lenne a hajamban. Fúj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3