Floren

Ár:   290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Kézkrémek

Gyulladásgátló, bőrtápláló és hámképző aloe vera kivonatot tartalmaz. Sejtregeneráló hatást segítő B5- provitaminnal készül. Növényi eredetű összetevői, hidratáló komponensei és parfümöl illata kellemes bőrérzetet biztosítanak a mindennapos ápolás alkalmával. Könnyedén eloszlatható a bőrfelületen, gyorsan beszívódik. Minden bőrtípusra ajánlott.

ziza27

2019. december 13.

Az ára nagyon kedvező, a hatása elmegy, de nem lett a kedvencem. Az illata inkább mű. Irodában napközben szoktam használni a kézfejemre, gyors segítségnek jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Audry1

2019. szeptember 18.

SOS kellett egy kézkrém, így hosszas nézegetés után ezt választottam. Nagyon száraz a kezem és könnyen véressé is válhat, akár egy hideg szélben való séta után is (ősszel is).
Az összetevői lehetnének szebbek is, de ez a legtöbb mindenről elmondható akár kozmetikum akár gyógyszer akár étel akár ital), így emiatt nem vontam le csillagot.
A krém illata nekem tetszik, az állaga kicsit lehetne zsírosabb és sűrűbb is, de teljesen jól kenhető! Picit nekem vizesebb hatású, de gyorsan beissza a kezem (persze nem kell egy vagonnal rákenni).
A hatása annyira nem tartós, ahhoz napi háromszor kéne kennem legalább. Éppen ezért inkább otthoni használatra szoktam alkalmazni, főleg, mert ezt a tégelyt biztosan nem cipelem magammal. Egyébként a tégely teljesen jó kialakítású, hiszen könnyű a krémet kiszedni belőle nem úgy, mint a tubusosaknál.
Szerintem ennyi pénzért az ember ne várjon tőle csodát, főleg akinek nagyon száraz a bőre. Rövid távon viszont tetszik a hatása!

Újra nem venném meg, inkább készítek magamnak vagy keresek mást, ám ajánlom úgy, hogy belecsöpögtet az ember egy kis argán vagy avokádó olajat, mellé pedig pici 100%-os aloe vera gélt és összekeveri, hogy fel legyen kicsit turbózva (meg a bőrömnek hiányzik az olajosság).

Nekem mindent összevetve 4 csillag ár/érték arányban, ugyanis ebben az árkategóriában részemről kimagaslóan teljesít! Az összetevői miatt a mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Eszti22

2019. február 4.

Imádom, számomra csodaszer, simán lekörözte a Neutrogena kézkrémem. Hamar beszívódik, hidratál, könnyű az állaga, hónapok óta használom és alig fogyott. Az ára szintén verhetetlen, főleg a sokat ígérő társaival szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

sailorluna

2018. augusztus 2.

az illata erős mű aloe, de hidratál. előnye, hogy nem zsíros, hanem vizes állagú, bár ennek ellenére is hagy egy réteget a bőrön. ezért, és a lassú beszívódása miatt szerintem inkább éjszakára használható, amikor ezek a tulajdonságok nem zavaróak. az ára jó, az összetevők kevésbé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

cattitude

2018. február 7.

ójaj, ez egy rettenetes krém. apukám vette mindig (vagy valahogy hozzákerült, nem tudom, honnan), néha a glicerines társával. emlékszem, hogy régen, ha megfáztunk, a kidörzsölődött orrunkat kente be vele és csípett, mint a fene. a kezünket, könyökünket is kenegettük vele régen. az ásványi olaj miatt már sose kenném magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

pdiana84

2017. május 11.

Bármikor veszek új kézkrémet,mindig rájövök,hogy ez a legjobb.Az illatától rosszul vagyok,nekem büdös,de nagyon jól hidratál.A kezeim eléggé megviseltek,sok vegyszertől állandóan meg van marva és száraz,de ez sokat segít és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Niki019

2017. február 13.

Ár/érték arány nagyon szuper. Aránylag hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, de mégsem érzem, hogy 2 perc múlva újra kellene kennem.
Azt azért sajnálom, hogy parfümözve van, anélkül megkapná az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Azt azért sajnálom, hogy parfümözve van, anélkül megkapná az 5 csillagot.

Vizililiom

2016. december 27.

Szeretem ezt a krémet, ha hazautazom a szüleimhez, sokszor használom. Kellemes illata van és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Zssu

2015. december 27.

Egy igazi csodaszer, az én kezeimet teljesen rendbehozta pedig nagyon szárazak ilyenkor. Árát tekintve megéri megvenni , az illata is szuperjó 😸

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

alcyone

2015. október 29.

A férjem kapta a munkahelyén, haza is hozott belőle egy adagot, mert egy tégely nagyon sokáig elég. Mivel általában kevés is elég belőle egyszerre, elég nehezen írtunk ki akár egy tégelyt is a polcról. :) Olcsó kis krém, a célnak megfelel, kiszáradt kezemre, illetve néha a lábamra szoktam tenni belőle. Kicsit nehezebben szívódik fel, de nem annyira zsíros, hogy egy kis türelemmel ne épülne be a bőrbe. Az összetevői lehetnének szebbek, de ennyiért többet ne is várjunk...ennyi pénzért akár tökéletesnek is mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.