Florena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2013. december 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

• Szilikonmentes
  • PEG nélkül

Tvylvis

2014. március 10.

Évek óta kizárólag natúrkozmetikum testápolókat használok. Persze mindig megnézegetem a drogériákban a többi testápolót is, aztán az összetevőket látva vissza is teszem őket a polcra. Ennek a testápolónak először a csomagolása fogott meg, aztán láttam, hogy nincs benne ásványi olaj, PEG, szilikon, szóval adtam neki egy esélyt (és a homoktövises társának), főleg, miután megszagoltam. Nagyon kellemes, tavaszi, nőies, de nem tolakodó virágos illata van. Tudom, hogy ez vegyi úton előállított, de néha kell egy ilyen is.
Az állagát tekintve könnyed, nem túl híg, de jól kenhető testápoló. Kifejezetten gyorsan beszívódik, nagyon enyhén lehet egy réteget érezni utána a bőrön, de nem vészes (én mindig este kenem be magam). Hidratálás szempontjából megfelelő, de én szinte minden este használok testápolót, tehát egynapos időtávban tudok nyilatkozni. Az illata nagyon enyhén, lágyan marad meg, nem üti agyon a parfümöt.
Nem tudom, Magyarországon ez a típus kapható-e, külföldön is csak egyes drogéria-láncoknál (például a DM-ben van, de a Rossmannban nincs). 400 ml kerül körülbelül 3 Euróba, ami nagyon baráti ár, főleg a teljesítményt és az összetevőket figyelembe véve. Ár-érték arányát tekintve megkapja az ötöst. Ha van lehetőségeket beszerezni, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.