Florena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2013. december 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tvylvis

2014. szeptember 3.

Évek óta kizárólag natúrkozmetikum testápolókat használok. Persze mindig megnézegetem a drogériákban a többi testápolót is, aztán az összetevőket látva vissza is teszem őket a polcra. Ennek a testápolónak először a csomagolása fogott meg, aztán láttam, hogy nincs benne ásványi olaj, PEG, szilikon, szóval adtam neki egy esélyt (és a rózsaszín társának), főleg, miután megszagoltam. Nagyon kellemes, tavaszi, nőies, de nem tolakodó gyümölcsös illata van (sárgabarack némi citrussal fűszerezve). Tudom, hogy ez vegyi úton előállított, de néha kell egy ilyen is.
Az állagát tekintve könnyed, nem túl híg, de jól kenhető testápoló. Kifejezetten gyorsan beszívódik. Hidratálás szempontjából megfelelő, de én szinte minden este használok testápolót, tehát egynapos időtávban tudok nyilatkozni. Az illata nagyon enyhén, lágyan marad meg, nem üti agyon a parfümöt.
Ár-érték szempontjából egyértelmű ötös. Ha beszerezhető még, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Ár-érték szempontjából egyértelmű ötös. Ha beszerezhető még, ajánlom.

frodiradar

2014. augusztus 16.

Épp ma vettem egy flakonnal:)Az illata kellemes, nem ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Épp ma vettem egy flakonnal:)Az illata kellemes, nem ragad.

Sozora

2014. május 11.

Ha nem használok testápolót nagyon ki tud száradni a karom, így használok. Most ennek adtam egy esélyt. Első megközelítésben az illata nem rossz. Kicsit édeskés. Gyorsan beszívódik. Eddig körülbelül 2x használtam, így nem tudok túl sokat mondani. Eddig jó, meglátjuk, egy hónap múlva hogyan teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.