Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: nemesfalvi.adel, Módosítva: 2015. február 1.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Glitteres fedőlakk

Lina14

2018. január 21.

nekem a glitter touch nevu van meg, ami egy atlatszo alapban uszo halpikkelyes/irizalos fedolakk
eleg elszort, kell belole ket reteg, viszont nagyon csinos
nem szarad rettenetesen lassan, olyan okes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

eleg elszort, kell belole ket reteg, viszont nagyon csinos
nem szarad rettenetesen lassan, olyan okes

nemesfalvi.adel

2015. január 28.

Szép árnyalatok vannak a kollekcióban. Amik nekem vannak színek, azokban pont kevesebb a csillám mennyisége (kb 3-4 réteget is el tudna viselni) de szép színűek és formájúak a csillámok, jól vannak összeválogatva. Gyorsan szárad, de nekem magában használva gyorsan lepattogott, viszont egy alaplakkal már tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

PrincessTurquoise

2013. november 23.

Jó márka, reális ár, gyönyörű eredmény! A glitter családból a világos rózsaszín árnyalatot használom, és nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

vivuss87

2013. október 6.

A fekete csillámos GL-10es van nekem. 2 rétegben fed, nagyon szép, brutál csillámos. És végre hamar szárad! Eddig is imádtam a Flormar lakkokat, ez ezután sem változik. Tartósságról majd még bővebben:)
Egy hét után mostam le, mindenféle fedőlakk nélkül, fürdőt takarítottam vele kesztyű nélkül, kavicsokat szedegettem, és a 7. napon kezdett el kicsit megkopni a vége... számtalanszor bizonyított már. És valóban vannak jobb és rosszabb lakkjai, de én nagyon szeretem őket. Csillagos 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

orchidea8627

2013. augusztus 14.

Szuper!
Széles választék, hozza a szokásos Flormar minőséget.
Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Szuper!
Széles választék, hozza a szokásos Flormar minőséget.
Bátran ajánlom.

vlilla0522

2013. augusztus 9.

Csodás árnyalatokban kapható glitteres lakkok. nekem a gl09-es van meg, ami opi polka.com dupe, és nagyon jól néz ki. szerintem nagyon jól ki lehet majd használni, mert sok színnel jól mutat! :) tartós is, jó ár-érték arány jellemzi. nagyon merem ajánlani a flormar lakkokat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol