Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Kiszerelés: 75ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

timity

2013. május 27.

Flormar ismét jót alkotott, szerintem. :) Virágos, de enyhén citrusos illat. Igazából nekem egy picit ez édeskés, de nem olyan "cukrosan" (mindenesetre ez a legédesebb illat a 6 közül). Egyszerűen ha megszaglászom, egyből egy virágoskert jut eszembe, amit citrom kifacsart levével öntöztek. :) :) Valamiért számomra ez az illat olyan karácsonyi... Nem tudom megmondani melyik jegye miatt, de ettől függetlenül kellemes. A heart inkább én vagyok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.