Best of Beauty 2019

Flormar

Ár:   790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A frissen felvitt körömlakk gyors száradását segíti elő.

Timcso

2016. június 14.

Már a második üvegcsével használom. (: Gondolkodtam még a Seche vite-n is, de sokan mondták, hogy az árához képest nem éri meg, mert összehúzza a lakkokat. Ez viszont gyorsan szárít, extra fényessé teszi a manikűrömet. 4 napig fényes, utána elkezd mattulni, alapvetően a kiörmeimet 7 nap után szoktam lemosni. Olyan információm sajnos nincs róla, hogy elkeni-e a nyomdázást, mert nem szoktam, de mint minden gyorsszárító fedőlakknál figyelni kell, hogy óvatosan kenjük fel, mert fel tudja szedni az alatta lévő réteget.

Update: Azóta is nagyon szeretem, viszont beleszerettem a nail art világába, de ez a lakk nagyon elkeni a mintákat, nyomdázásokat akármennyire is megszáradt már a lakkotok. :/ Emiatt nem vonok le pontot, mert nagyon szeretem, de gondoltam hasznos infó (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

KuliKali

2016. május 16.

Nem a legjobb fedőlakk,még régen vettem egyszer anyák napjára édesanyámnak.Nehezen szárad,és lehozza a festéket,valamint a tartóssága sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Shirleyke

2014. október 12.

A körömlakkot általában 2 rétegben viszem fel, majd fölé ezt a gyorsszárító fedő lakkot teszem. Gyönyörű fényt ad és a tartósságot jelentősen megnöveli. Minden nap sokat gépelek, így általában a billentyűzet koptatja a körömvégnél a lakkot, azonban a fedőlakkal simán elbírja az egész hetet, kopásnak nyoma sincs! Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Akane

2014. február 2.

Alapnak és fedőnek is ezt használom. Megcsaltam a kedvenc Moyra márkám, mert nem volt időm elmenni a márkaboltba, de nem bántam, meg. Szép fénye van és tényleg gyorsan szárad. Alkalom adtán megvenném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

hógolyó

2013. december 7.

Flormar lakk fölé használom, nagyon szeretem. Westendben ajánlotta a Flormaros lány. Kb 1000-1500 Ft volt. Színes lakk kétrétegben, után várok öt-hat percet, akkor jön ez a fedő lakk. 20 perce mostam le az előző lakkot, festettem az újat.. csont száraz a körmön. (és már kiteregettem). Újra vevős. Egésznapi számítógép pöttyögés, mosogatás mellett 1 hetet bír a lakk. Kopik a vége, de hát használom a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

Szaszmancs

2013. november 18.

Seche Vite fedőlakkért mentem a naillandbe, de már nem volt és az eladó lány ezt ajánlotta helyette, hát megvettem...bár ne tettem volna! Quick dry?????Hát ez minden, csak nem quick. Én BTGN és NYC fedőlakkokon nevelkedtem, ez meg sem közelíti egyiket sem. Ott kezdődik, hogy gyakorlatilag csak a már száraz lakkrétegre lehet felkenni különben felmarja az egész színt, ami végül az ecseten köt ki. Ezek után minimum 1 óra száradás következik,amit fedőlakk használata nélkül meg is spórolhatnék. A türelmetlenség eredménye pedig a rég nem látott ágyneműmintás lenyomat a manikűrömben. Az ecsetről annyit, hogy kemény damilszerű szálai vannak,amik ráadásul bénán állnak, tehát katasztrófa. Fedőlakktól elvárható fénnyel sem rendelkezik, tartósabbá sem teszi a lakkozást, úgyhogy a világon semmi haszna nincs. Ha mindenképpen mondanom kéne valamit, ami értékelendő benne, az az állaga lenne, ami elég folyós és én azt szeretem. Viszont sokra megyek vele ha amúgy használhatatlan és mindez 900 forint volt, úgyhogy számomra pénzkidobás.

Ja és még valami: buborékos is lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Ja és még valami: buborékos is lesz...

azure84

2013. október 20.

Tényleg gyorsabban szárad tőle a frissen felvitt körömlakk. Ráadásul olyan szépen fénylik mintha műkörmöm lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 20.

titinem

2013. július 1.

a legjobb fedőlakk, amit próbáltam!:)
Az új essence btgn lakk (a fast dry) sajnos nagyon nem vált be, ezt egy ismerősöm ajánlotta, és nem csalódtam. Az ára 700-800 forint, és ezért egy nagyon korrekt, tényleg gyorsan száradó fedőlakkot kapunk, ami szépen meghosszabbítja a lakkok tartósságát. A mosogatást kibírja, a nagyon rossz minőségű lakkok is 2-3 nappal tovább maradnak fent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

a legjobb fedőlakk, amit próbáltam!:)

mstindigo

2013. január 10.

Egész jó! Az alatta lévő lakkrétegeket természetesen nem szárítja meg, ilyennel én még nem is találkoztam, viszont ő maga gyorsan szárad, és tényleg nagyon szép csillogást eredményez, valamint picit meg is hosszabbítja a lakk élettartamát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)