Floslek

Ár:   860 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rrr, Módosítva: 2020. szeptember 21.

Kategória:   Szemkrémek

• eltávolítja a szem alatti duzzanatokat és sötét karikákat
  • egyesíti az arcbőr tónusát, sugárzóvá teszi az arcot
  • nyugtatja az irritált szemkörnyéket

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Saku28

2021. május 25.

Mostani legjobban bevállt szemkrémem. A notinos pozitív kommentek miatt vettem meg és nem csalódtam. Nagyon sok karika-elleni krémet kipróbáltam már, közel sem voltak ennyire jók. Tényleg segített a sötétségén és a puffadáson is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak