Flower Beauty

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2020. április 17.

Bőrtípus:   Normál

• Selymes, könnyed formula, ami eltünteti a bőrhibákat, ráncokat és fényes részeket.
  • Természetes, ragyogó bőrkép az eredmény.
  • Építhető fedés.
  • Tükörrel és szivacsos applikátorral.

8 árnyalatban kapható

mariib

2020. június 2.

Nagyon elégedett vagyok vele, a szeretett Mac Mineralize Skinfinish púderemet váltottam le vele, ami nagy szó. Főleg, hogy ez árban töredéke, és mégis hasonló természetes, enyhén szaténfényű eredményt érek el vele. Én ecsettel viszem fel, az applikátort nem is próbáltam.

Aki hozzá tud jutni, feltétlen tegyen egy próbát vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

Aki hozzá tud jutni, feltétlen tegyen egy próbát vele :)

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.