FM Group

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guerlain Fangirl, Módosítva: 2012. december 11.

Lelőhely:   tanácsadók

Rendkívül gazdaságos égetett arcpirosító, ami nedvesen és szárazon is használható és szemhéjfestékként is alkalmazható. Bőrlágyító és hidratáló makadám dió olajat tartalmaz. A benne lévő mikroszkopikus gyöngyöcskéknek köszönhetően egyedülállóan ragyogó hatást biztosít.

4 színben kapható: Golden Toffee, Smoky Pink, Delicious Papaya, Blooming Rose.

Vancsi

2015. február 27.

Újpesten nemtudtok FM-es tanácsadót?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

Újpesten nemtudtok FM-es tanácsadót?

bettyboop

2014. július 11.

A Kedvenc pirosítóm, kár hogy nincs fm-es a közelemben...gyönyörű színei vannak, valakinek nincs eladó?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Anheszenamon

2014. április 25.

Nagyon szerettem, szép színe volt. Sokáig elég lett volna, csak sajnos a mosógépen felejtettem és amikor centrifugázott a gép, leesett a pirosító és ripityára törött. Azóta sem pótoltam, de lehet, hogy beruházok egy újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

Guerlain Fangirl

2012. december 4.

Nagyon szeretem a fényét és remekül oszlatható, jól rétegelhető. Elég élénk, úgyhogy felvitelnél vigyázni kell az eldolgozásra. Gyönyörűen kiemeli az arccsontot, mégsem "lázrózsa". Minőségileg jobban bevált, mint a luxustermékek. Sokáig elég, szinte naponta használom, mégis több mint egy éve kitart. A doboza strapabíró, többször leejtettem, de nem tört össze benne az arcpír, viszont könnyen kopik, ezért egy idő után "lehasználtnak" néz ki, miközben a tartalom még sokáig használható. A Golden Toffee a kedvenc színem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.