FM Group

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: p.monicica, az összetevőket feltöltötte: a.miklosi, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   tanácsadók

Szimat

2015. szeptember 26.

Jópár éve még diákként vettem meg ezt (pont ezt, a Lancome Miracle koppintása), épp nagyon nem volt pénzem az akkori Igazira.
Leckének tökéletes volt: ha nincs pénz eredetire, inkább mintát veszek, de hasonlókat soha többé!!
Olyan tüsszögőrohamot kaptam (tán 4-5 alkalom volt, hogy használatával próbálkoztam), mint még soha. A bőröm kivörösödött és viszketett (ha ruhára fújtam - de az meg milyen már - akkor "csak" tüsszögtem).
Bocs, de ez nulla pont, vagyis csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Bocs, de ez nulla pont, vagyis csillag.

necra

2014. május 18.

Miután ezerfelé webshopban nézegettem a tesztereket, úgy döntöttem, hogy újra FM parfümöt veszek. Van már HOT collection is, ami 30% parfüm tartalmú. Régen jó pár üveggel elhasználtam és mivel parfümmániás vagyok, bátran mondhatom, hogy Douglas ellenőrzés után vettem meg őket és 100%-ban az eredeti illatnak tűnik. Nagyon várom már a csomagot, mert tele van luxus parfümmel.

Up. 2 luxus parfüm volt benne, mindkettő kuka kategória :(( jesszusom mekkora befürdés. Az egyik a The one, a másik már nem is tudom, mert rögtön továbbadtam. Olyan műanyag, olcsó vacak szagú, szúr, kellemetlen, még a wc-be se tenném be :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

zsombi0603

2013. július 21.

Szia Laci. Ha gondolod és még mindig érdekel, írj az email címemre. És szívesen segítek! Akár vásárolni, akár dolgozni szeretnél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 21.

Nicole88

2013. július 2.

Nekem a 7 éves parfümömnek is ugyanolyan az illata, mint amikor megvettem, sőt ugyanolyan tartós is. Már a 6. üvegnél tartok, mindegyik más illatú, és imádom őket. Reggel befújom magam, és este is megkérdezik, hogy milyen parfüm van rajtam. Nagyon szeretem, nem is veszek már boltban semmilyen parfümöt, mert nem érik meg az árukat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

bogibooo

2013. február 26.

még középiskolás koromban vettem egy gucci rush-t és szerettem...hozzátenném nem volt előtte eredeti gucci rush parfümöm, csak a nagyvilági szobatársnőmét szagolgattam és álmodoztam róla, anélkül,hogy terhelném vele a családi költségvetést..:) szóval vettem egy ilyet egész jó áron. Az illata hasonló, a tartóssága viszont abszolút kifogásolható. Ráadásul kicsit folyt is a nyakamon...szóval nem is vettem többet. Ja és kb 3hónap után meg is romlott,ki kellett dobnom a vállalhatatlan dohos szag miatt....2 csillagot is azért kap mert az illúziók és az álmok kergetése nem olyan rossz dolgok ám.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

bano.zsuzsanna

2013. február 26.

nekem a versace van meg és szuper finom,sokat szaglásztam nagyon soknak olyan az illata mint az eredetinek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Eduska

2013. február 21.

Én egy Guccit vettem belőle...szörnyű...Le kellett fürdenem utána + ruhacsere. Maradok az eredeti parfümöknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

p.monicica

2012. december 17.

Nagyon jó parfümök én jelen pillanatban a 174-est Lancome miracle -re hasonlót használom.Nagyon jó illata van és tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 17.

Illatanyagok: Linalool, Limonene, Lyral, Citronellol, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.