FM Group

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: a.miklosi, Módosítva: 2015. február 27.

Lelőhely:   tanácsadók

Chanel Coco Mademoiselle jellegű illat

Parfümolaj tartalom: 30%

a.miklosi

2015. február 11.

A legfinomabb illat számomra, a HOT töménységgel pedig szó szerint levakarhatatlan! Én ezért az illatért csatlakoztam 7 évvel ezelőtt az FM céghez, mert árát tekintve szimpatikus volt számomra, a drogériában kapható illatért nem voltam hajlandó 20eFt felett kiadni. Mai napig szeretem, használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 11.

Illatanyagok: Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Cl 16185
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol