FM Group

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: a.miklosi, Módosítva: 2015. február 27.

Lelőhely:   tanácsadók

Chanel Coco Mademoiselle jellegű illat

Parfümolaj tartalom: 30%

Linett21

2021. április 17.

Bevált és nem vált be egyszerre.
Ha tartósság szempontjából nézem, ott a pont, minőségi, rajtam egy munkanapot kibír. (Megjegyzem, nekem e parfi sima, PURE verziója van, vagyis az alacsonyabb parfüm koncentrációjú ugyanolyan illat elvileg, de PURE 18 topik nem volt.)
Ha viszont úgy nézem, hogy mennyire Chanel Coco Mademoiselle, akkor viszont nálam leszerepelt. Van eredeti CM-em, több klónját próbáltam/használtam már, sokkal hasonlítgattam össze. Sajnos, a próbáltak közül az én orromnak ez egyáltalán nem CM. (A Yodeyma Cheante nevezetű parfija kenterbe veri.)
Én ebben egy bántó, kemikáliás, púderes mellékzöngét érzek, mely a leszáradás során végig megmarad. Ez végül elviszi egy egészen más irányba. Nem mondom, hogy olcsó hatású, de klónnak abszolút gyenge.
Sajnálom, emiatt csak max. 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Bevált és nem vált be egyszerre.
Sajnálom, emiatt csak max. 3 csillagot tudok adni.

melica

2021. március 4.

Nagyon jó illat de nekem egyáltalán nem kielégítő a tartóssága!! 2 óránként újra kell fújnom, pedig az intense változatot használom! Nagy kár, mert így nem fogom újravenni....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 4.

a.miklosi

2015. február 11.

A legfinomabb illat számomra, a HOT töménységgel pedig szó szerint levakarhatatlan! Én ezért az illatért csatlakoztam 7 évvel ezelőtt az FM céghez, mert árát tekintve szimpatikus volt számomra, a drogériában kapható illatért nem voltam hajlandó 20eFt felett kiadni. Mai napig szeretem, használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 11.

Illatanyagok: Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 16185
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol