FM Group

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: a.miklosi, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   tanácsadók

• A gondosan válogatott összetevők tartósabbá teszik a szemhéjfestéket, és jobban kiemelik eredeti színét.
  • A finom testszín egyenletessé teszi a bőr szinezetét, előkészíti a szemhéjfesték felvitelét.
  • Kisimító összetevőket tartalmaz, amelyeken könnyebben szétterül a festék.
  • Kellemes állagának és speciális összetételének köszönhetően jól megtapad a szemhéjon, és egész nap tökéletesen mutat.
  • Minden árnyalatú szemhéjfestékhez ajánlott.
  • Illat nélküli!

dzsujja

2013. november 4.

Ez a szemhéjalapozó egyszerűen tökéletes. Nekem jobban bevált mint a MAC szemhéjalapozóm. Egész nap tartós sminkem van általa, nem csomósodik a szemfestékem. Az ára is sokkal kedvezőbb mint a high end termékeknek. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

masnika

2013. április 18.

Bíztam benne, de nem igazán vált be :S A nap végére sajnos összecsomósodott a szemhéjam hajlataiban. Még szerencse hogy nem volt drága. Egyébként a színével semmi problémám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

bano.zsuzsanna

2013. április 3.

én is használom nekem eddig ez vált be a legjobban próbáltam egy párat...rejtett zsírosodásra hajlamos a szemhéjam,bekentem vele a szemem és még este is tökéletesen matt volt szemhéjam..nem drága sokáig elég nálam szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

a.miklosi

2013. március 12.

Azért tettem vele egy próbát, mert állandó problémám volt, hogy a szemfesték felragadt a szemhéj felső részére! Amikor először kipróbáltam láttam, hogy még délután is ott van a szemfestékem, a szemceruza ahova azt reggel festettem, hihetetlenül tartósan tartja a szemfestéket, nem engedi annak elkenődését! :-) Használata pedig rém egyszerű,, nagyon minimálisat kell felkenni a szemhéjra, ahová a szemceruza, tus vagy festék kerül, illetve a felső részre...nem látszik, mert nagyon halvány! Szívből ajánlom azoknak, akiknek ilyen problémájuk van, nagyon sokáig elég, bár picike a doboza! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology