Foamie

Ár:   1630 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kremcica, az összetevőket feltöltötte: imlilko, Módosítva: 2021. március 5.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Samponok

• tisztítja a hajat és a fejbőrt
  • regenerálja és táplálja a hajat
  • intenzíven hidratál
  • finoman illatosítja a hajat
  • vegán termék
  • szilikonmentes
  • szulfátmentes

Shenzi

2024. április 24.

Reggelente szoktam hajat mosni, eddig hiába használtam drága, vagy natúr samponokat, már másnap reggel száraz samponoznom kellett. Ezzel a samponnal már odáig jutottam, hogy 3 teljes napot kibírok, és száraz sampont csak elvétve használok a 3. nap reggelén. Most az a cél, hogy 4 teljes napot kibírjak hajmosás nélkül. Balzsamot nem használok utána, mert hiába kimosós, úgy is nehezíti a hajam, de igazából ez után is puha a hajam, jól hidratálja. Utána csak hajvégápolót használok, de azt viszont minden nap még száraz hajra is.
Én maximálisan elégedett vagyok vele, nála maradok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 24.

Én maximálisan elégedett vagyok vele, nála maradok.

kingart

2024. március 29.

Sokféle szilárd sampont próbáltam, és a Manna mellett ez vált be a legjobban, nagyon szeretem! Formája-mérete kézreáll, jól habzik, jól tisztít, de nem túlzottan (nincs "nyikorgós" érzés) és fél év használat után a fejbőröm sem irritálja. Az illata elsőre elég erősnek tűnt, de a hajban épp csak enyhén érezni. Ahhoz képest, hogy milyen sokáig kitárt, árban is teljesen jó szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 29.

BalatoniG

2023. augusztus 15.

Egy hónapja használom, kb hétszer mostam vele hajat eddig, leöblítéskor mindig nehéznek érzem a hajam, de miután megszárítom, nagyon puha lesz! Nem zsírosodik tőle hamarabb a hajam, illetve nem kell ecetes vízzel öblíteni utána, mint a szappansamponnál, és az illata is finom, bár az a hajmosást követően elillan, amit mondjuk én nem is bánok. Az ára kicsit sokkolt először, de ha kitart addig, mint egy fél literes sampon, akkor szerintem maradok ennél, mivel környezetbarát és helytakarékos megoldás. Ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 15.

krumplipure

2023. április 8.

Kedvenc szilárd samponom :) Nem szárítja a fejbőröm, nem okoz különösebb korpát, mint nekem az SLS-es samponok szoktak. Könnyű használni, egész jól habzik és sokáig elég.

Update: bár sokáig használtam és újravettem, egy másik sampon használata után azért észrevehető, hogy az én fejbőrömnek azért másra van szüksége, talán túlérzékeny. Na szóval ettől a szilárd sampontól is egy kicsit viszketős a fejem sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 8.

Titanilla10

2023. február 27.

Szuperül habzik és tisztít,nem lesz nyikorgós száraz a haj tőle én nem használtam utána balzsamot sem.Illata sajnos nem tartós de amikor mosom kellemes kókuszos illata van.Általában kétszer mostam meg vele a hajam másodikra már maximálisan habzott.Nagyon sokáig elég volt pedig derékig érő vastagszálú hajam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 27.

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2021. július 28.

több szilárd sampont is kipróbáltam már, ez a legjobb eddig. a hajam pihepuha és selymes lesz. illata a hajon alig van, de inkább az mint a tömény műkókusz illat (pl. Schauma). Nem zsírosít és jó habzik, szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

almaanna

2020. december 6.

Nagyon jó illata van, ezért is választottam igazából a többi shampoo bar közül ezt. A conditioner-rel együtt használom, nagyon puha selymes lesz tőle a hajam, sokkal jobb a tapintása, mint más, sokkal drágább samponok hazsnálata után. Plusz, észrevettem hogy mióta ezt használom nem annyira töredezik a hajam, már régóta szerettem volna megnöveszteni igazán hosszúra, de amikor nagyjából elért a mellemig, akkor mindig vissza kellett vágnom mert a vége már csúnya volt. Most viszont nincs ezzel baj. Nem tudom, hogy a sampon ezt hogy befolyásolja, de semmi mást nem változtattam a hajápolási szokásaimon. Ezenkívül kevsébé zsírosodik is tőle a hajam, eddig olyan háromnaponta mostam hajat, mióta ezt használom elég öt naponta. Nagyon elégedett vagyok vele, és persze annak is örülök nagyon, hogy környzetbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

vicus266

2020. május 28.

Nagyon kellemes az illata és könnyen habzik, használat után pedig selymes és könnyed érzetű a hajam. Ha nem használok semmit hajmosás után akkor kissé nehézkes kibontani a hajam, viszont haj olaj használatával semmi probléma. Eddig ez volt a legjobb szilárd sampon amit kipróbáltam és bátran ajánlom. Szerintem újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

kissagi19

2020. április 17.

Több tesztelés után : macerás használni. Az almaecetet van, hogy elfelejtem odakészíteni, akkor a férjemnek kell kiabáljak, hogy behozza. Hajmosás után kötelező a balzsam, nagyon laza lesz a hajam, és szép küllemű. A nehézkes sikamikálás és alig habzás miatt nem fogom újravenni.

20.03.13 Egy tesztelés után :
Nagyon kellemes, gyengéd az illata.
A fejem előrehajtottam, és a nedves haj tövére simító mozdulatokkal vittem fel a bevizezett sampon tömböt. Az első körben alig habozott. A második mosáskor "nyikorgósan" tiszta lett öblítés után a hajam. Kicsit összeállós. A végső öblítésnél egy tálkából almaecetes vizet öntöttem a hajamra, ami hirtelen selymes lett. Mint egy varázslat :)
Nagyon szép, puha lett a végeredmény. Eddig tetszik.
Több hajmosás után : nagyon jó, könnyen használható, csak gyorsan fogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 17.

20.03.13 Egy tesztelés után :
Nagyon kellemes, gyengéd az illata.
Nagyon szép, puha lett a végeredmény. Eddig tetszik.
Több hajmosás után : nagyon jó, könnyen használható, csak gyorsan fogy

norko94

2019. október 25.

Nekem bevált. Előtte is szulfát mentes sampont használtam (OGX-argan oil), de a hulladékmentes samponok felkeltették az érdeklődésemet. Mivel a LUSH szilárd samponok nekem elsőre kicsit drágának tűntek, így ezzel próbálkoztam először. Kevésbé habzik, mint egy folyékony sampon, de jól tisztít és ennek az illata is nagyon tetszik (igazából ezért választottam a többi FOAMIE közül). Az akasztója nagyon praktikus, így könnyen meg tud száradni használat után. A hajam előtte 3 naponta mostam, most +1 napot adott nekem. Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Természetes eredetű, biztonságos szintetikus kelátképző szer. 1%-ig terjedő mennyiségben alkalmazzák a tartósítószerek hatékonyságának növelésére, lehetővé téve a szokásosnál kisebb mennyiségek használatát a hatékonyság veszélyeztetése nélkül.

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.