Foreo

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   6 x 6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: treszter, Módosítva: 2019. január 25.

Kiszerelés:   6 x 6 g
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Élénkítő arcmaszk, mely mindössze 90 másodperc alatt eltávolítja a szem alatti duzzanatokat és sötét karikákat, a formulában található koffeinnek és fényvisszaverő részecskéknek köszönhetően.

laregina

2021. március 16.

Imadom az ufot es majdnem az osszes maszkot, de sajnos ez all az utolso helyen.
Kifejezetten a szemkornyek apolasara lett kitalalva es a kezelest is igy kellene vegrehajtani a video szerint, csak a szem korul, de az ufo szerintem erre nem alkalmas mert nagy es nem lehet elerni vele az osszes reszt.
Amire kitalaltak arra sajnos nem tokeletes, de egyebkent egy jo kis maszk a teljes arcra hasznalva, de szerintem vannak ettol jobbak is az ufotol.
Sajnos 3 csillagot tudok csak adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Imadom az ufot es majdnem az osszes maszkot, de sajnos ez all az utolso helyen.
Sajnos 3 csillagot tudok csak adni.

kszilvia89

2020. május 5.

A kedvenc maszkom, az illata és a hatása egyaránt meggyőzott. Duplán, néha triplán szoktam felvinni az arcomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

andrea7575

2020. április 7.

Sziasztok!

Nekem ez az egyik kedvenc maszkom. Ez egy koffeint tartalmazó maszk, amit eredetileg különösen a szemkörnyék ápolására ajánlanak. Rám nem jellemző a sötét szemkörnyéki karika vagy a duzzadt szemek, igy erről nem tudok nyilatkozni bővebben, viszont nekem nagyon szépen helyreteszi az arcbőrömet és összehasonlithatatlan a kezelés egy drogériás fátyolmaszkkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 7.

Sziasztok!

Melpa

2020. január 4.

Leszögezném, nagyon nagy ufo rajongó vagyok, de Ez a maszk a többivel ellentétben nem egy nagy durranás. Először is azért,mert apró csillámok vannak benne (semennyire nem értem, miért kell csillám egy maszkba...meg úgy bármibe). Másodszor pedig az ufo kialakítása szerintem anatómiailag nem passzol a szemkörnyékhez,így nem lehet vele "elérni" az egész területet. Így szerintem ezt a hypeot nem éri meg. Tehát aki szemmaszkot szeretne, arra sztem az ufo nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Niacinamide, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.