Forever Living Products

Ár:   2097 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Ár:   2097 Ft
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Szappanok

hetesiedit

2019. július 10.

Jó szappan lenne, ha nem lenne benne a Yellow 10 Lake / CI 47005. Kismamáknak nem ajánlott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

TRMoni78

2019. március 23.

Finom, citromfűre emlékeztető az illata, jól habzik, és nem szárít. Nekünk bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

mglilla

2018. március 30.

A legjobb szappan, amit eddig probaltam, kombinalt borom gyonyoruve valt, arcmosas utan az Aloe Gelly-vel kenem vekonyan, megeri az arat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Vancsi

2014. július 17.

Szeretem, finom illatú, és nem tesztelik állatokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

Szeretem, finom illatú, és nem tesztelik állatokon!

Ewee

2014. február 19.

Csak ezt használom az arcomra és imádom. Tudom hogy jó helyen csinálják és hogy megbízhatóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Lotheg

2013. május 25.

Szárít, és az összetevői is leehtnének szebbek. Én ennél sokkal szebb összetevős szappanokat használok, így kényes vagyok erre... Az illata nem jött be, megszoktam mér a természetes illatokat, de elég sokáig elég egy szappan, talán erre vonatkozhat a forever név.... :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

szgabrielle

2012. július 22.

Kellemes illat, sokat mosom vele az arcom, picit szárít (de nekem pont ezért jó)! Bár az ára húzós,de elég sokáig elég, kb. 6-8 hónapig (nekem legalábbis már azóta bírja,és előtte is volt már).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

bandita

2012. június 27.

Van két ilyen szappanom. Csodás, intenzív tisztaságillat tölti meg azt a fiókomat, amelyben laknak, több mint egy éve. Az Aveo áfonyakivonatos szappanomat követően szerintem be fognak költözni velem a fürdőszobába. Egy ideje nyitottá váltam a szappanok felé, a tusfürdők rovására, és nem is értem, hogy évekig miért hagytam ki ezeket a finom illatú szilárd szappanokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 27.

mesu80

2012. február 26.

Fantasztikus az illata, diszkrét, átütően természetesnek hat, és mégis intenzív, szerelmet ébreszt, felejthetetlen. Sokat ígér a tapintása, de igazából kifejezetten kellemetlen száraz, húzó utóhatást kelt. A nagy méret miatt gazdaságosnak imponál, de igazából olyan drága, hogy ennyi pénzt soha nem adnék szappanért. Ha ez egy parfüm lenne, 5 pontot érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.

Josie

2011. október 24.

Nekem sajna nem jött be. Valahogy egyszerre szárította és zsírosította is a bőrömet. Ilyen hatáshoz képest az árát pedig túl magasnak találom. Lehet, hogy nem rossz termék, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 24.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Butter, Glycerin

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)