Forever Living Products

Ár:   8914 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

davidkriszti

2019. október 8.

Mi nagyon esküszünk rá. Egy kis flakonban mindig a táskámban tartom. Legyen szó torokfájásról, vagy égési sérülésről nekünk elsőszámú nagy kedvenc megoldásunk. Az árát kissé borsosnak találom, de előnyére szóljon, hogy nagyon sokáig kitart. A kislányom ekcémáját is próbáltuk kezelni vele, de arra nem vált be, amúgy mindenre fújom. Az ára mellett a másik negatívum, hogy nehéz hozzáférni, és számunkra nagy szervezést igényel a pótlása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

szg05

2019. október 6.

Szuper termék, másodjára vásároltam újra, az első több mint egy égig elég volt, így árban is nagyon megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Hkanna

2019. július 11.

Nekem nagy csalódás ez a termék. Torokfájásra próbáltam télen, semmit nem használt, az íze sem volt nyerő. Hiába fújtam a torkom semmivel sem lett jobb. Egy pók megcsípte a kézfejemet, jó csúnya volt, ezt fújtam rá, hát... még jobban bedagadt, vörösödött. (Fenistil gél volt a megoldás) Ezek után nem merem magamra fújni, ott áll a hűtőben, és nem utolsó sorban nagyon drága is. Sokan írtátok nem is szabad szájba fújni, és rá is van írva, hogy külső használatra, Azt gondolom egy túlárazott termék, lehet venni aloe géleket ennél jóval olcsóbban is. Szóval teljesen szkeptikus vagyok a sprayvel szemben, és biztosan nem fogom újra venni. Megpróbálom elhasználni, ha esetleg lesz pozitív véleményem, jövök felpontozni. De addig....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

hetesiedit

2019. július 10.

Nagyon jó sebregeneráló, hűsítő, égési sérülésre is kiváló: tiszta, gyógyít. Torokfájásra is jó, minden sebre, bőrirritációra lehet fújni. Kicsit nehéz beszerezni. És sajnos most látom az összetevők közt a paraben-t. Ezt leszámítva nincsen párja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

neska

2019. július 4.

Nálunk otthon alapfelszerelés! Ha úgy tetszik csodaszer. Napégésre, torokfájásra, sebekre de akár csak sima fertőtlenítésre is jó. Lehet használni arctoniknak, pattanásokra is jó. Aftára, csipésekre, borotválkozás után. Még a fáradt, elgyötört lábra is kiváló hűsítő, nyugtató. Hirtelen ennyi jutott eszembe... :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 4.

szentmiska

2019. május 22.

Nemrég vettem a jó vélemények hatására. A hétvégén sajnos nagyon lepirultam a napon, ezért gyorsan előkaptam (a környezetemben is mindenki ezt javasolta), de hatalmas csalódást okozott. Amellett, hogy több napos használat után sem javult a bőröm állapota, borzasztóan szárított. A karomon annyira húzódott a bőr, hogy alig tudtam kinyújtani. Egy sima napozás utáni balzsammal többre mentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Tündérvirág

2019. május 13.

Csípésre, viszketésre, kiütésre használtam eddig. Bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Csípésre, viszketésre, kiütésre használtam eddig. Bevált.

Kdrorsi

2019. április 22.

Mi 2-3 hete használjuk, de szerintem egy csoda. Enyhítette a korpával járó tüneteimet, a párom aftáját elmulasztotta 3 nap alatt, valamint a bölcseségfogam növekedése miatti fájdalmat is enyhítette (ez főleg azoknak szól, akik arról papolnak, hogy "csak külsőleg használható", nyugi nem fogtok tőle meghalni.) Borotválkozás után segített az állandó irritáció ellen az aloe gelly-vel együtt alkalmazva, mert eddig bármit használtam mindig kipirosodtam, és még fájt is a borotvált terület.
Borsos az ára, de főként természetes összetevők vannak benne, ezért szerintem teljesen megéri, és sokáig elég.:)
És bár nincs elég kutatás az aloe veráról, hogy tényleg hatékonyabb, mint más növények, én személy szerint azt tapasztaltam, hogy de igen, van. A párom hólyagos égési sérülését elmulasztotta néhány levágott aloe vera levél kb. 2-3 nap alatt és semmi más nem kellett hozzá. Úgyhogy nálam egy csodaszer, sok más Foreveres termékkel egyetemben.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

kicsivio

2019. április 16.

Évek óta alapfelszereltsége a hűtőnek és a kézitáskámnak. FOLYÉKONY ELSŐSEGÉLY LÁDA!!! Annyi mindenre jó és hatásos. Imádom! Aki reklamál az ára miatt, az nem tudja mi is ez a termék valójában...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Miolyon

2019. április 9.

Én erre mondom azt, hogy MINDENRE IS (!!) jó. :D MIndig kell, hogy itthon legyen. Bármilyen bőrápolásra, nyugtatatásra, epilálás, gyantázás után, égési sérülésre, sebkezelésre.. mindenre is használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.