Forever Living Products

Ár:   8480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

varga.laura4

2024. február 28.

A tipikus “mindenre IS jó” termék. Gyerekkorom óta használja az egész család égésekre, horzsolásokra és igazából bármilyen fajta sebre. Pikk-pakk rendbehozza őket, tiszta csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 28.

Rencsur82

2023. december 25.

Évek óta használjuk a családban.
Férjem allergiás az aloe-ra, viszket tőle a bőre de azért használja. Az én bőrömre szárítja úgyhogy csínján kell vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 25.

Évek óta használjuk a családban.

sz.rebeka

2023. december 24.

mindig van itthon, nyugtat, hűsít, hidratál, ha sérült a barrierem, akkor nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 24.

Fannii15

2023. december 17.

Semmire sem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 17.

Semmire sem jó

petronelladr

2023. augusztus 2.

Mindenre is jó ez a spray; napégésre, torokfájásra, de még gyógyszer mellékhatásaként jelentkező bőrelváltozáson is segít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 2.

Szelinella

2023. március 9.

Alap darab otthon. Utazaskor is mindig nalam van egy 100ml-es kis flakonban. Mindenre is jo! Foleg kiutes, viszketes, csipes, napeges es megfazaskor a fajo torkomra szoktam hasznalni. Megeri az arat es sokaig eleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 9.

Redrosebunch

2023. február 5.

Nyáron felelőtlen voltam és csak egy órára de benn ragadtam a gumifánkban a tengeren. Annyira játszottunk a gyerekekkel, hogy mikor kijöttem, akkor esett le, hogy nem kentem be a felsőtestem fényvédővel. Úgy leégett a kezem és a mellkasom, hogy lángolt a testem. Most február van és még látszik a nyoma. Ami nem annyira vicces. De! Akkor a tesóm rohant, hogy azonnal first. Mondom, ja persze, az tuti segít. Elkezdtem kenni. Jólesett, mert hűvös volt. A vége az lett, hogy a first velem aludt. Másnap már nem fájt, csak viccesen néztem ki a bronz színű foltokkal a testemen. Szóval egy életre megtanultam, hogy a first nem csak víz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 5.

nikoooo20

2023. január 18.

Alapdarab minden háztartásban :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 18.

Alapdarab minden háztartásban :)

cathyl08

2022. október 8.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, csodaszer mindenre!! Sebre, gyulladásra, bőrirritációra, legyen bármi, tényleg, helyre rakja. Szkeptikus voltam még évekkel ezelőtt, de a saját bőrömön tapasztaltam, hogy segít. Azóta mindig van ittthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 8.

Patri9810

2022. szeptember 19.

Csodaszer, szinte mindenre jó. Én még torokfására is szoktam alkalmazni. Borsos az ára, de a nagy kiszerelése miatt napi használat mellett is sokáig elég,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

A gyömbér gumójának a kivonata. A CosIng besorolása szerint maszkoló (kellemetlen illatot, ízt semlegesítő), tonizáló és bőrjavító összetevő, valamint illatanyag. Az összetevő a gingerol nevű biológiailag aktív komponenst tartalmazza, amely erős antioxidáns és gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás). Paula Begoun szerint a gyömbérkivonat a gyömbér olajjal ennenben nem irritálja az érzékeny bőrt.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Methylparaben i I ta I par 0 0