Forever Living Products

Ár:   8914 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Ár: 7500 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, Debrecen, fizetés: posta előre utalás után, személyes átvétel

Bettu

2020. március 7.

Torokfájásra használtuk. Az íze nem túl kellemes, de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Torokfájásra használtuk. Az íze nem túl kellemes, de hatásos.

JErzsi

2020. március 6.

Nálunk is mindig van itthon. Nagyon hatásos sebre, égésre, csípésre, még pattanásokra is, bár rendszeresen arcra kenni nem javasolnám mert nagyon szárít. Amit még észrevettem, hogy ha az ajakherpeszt ezzel borogatom az is hamarabb elmúlik, azt is leszárítja. Valamint most gyógyultam ki egy betegségből és a torkomat is rendszeresen fújtam ezzel. Borzalmas íze van, de a torokfájáson is sokat segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

TamaraS

2020. március 6.

Mindig mindenre IS jó , állandóan van itthon, főleg égésre, sebekre, torokfájásra stb....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Diamond26

2020. március 6.

Nagyon szeretem, már többször is újra vettem. Mindenféle sebekre, csípésekre, irritációkra használjuk. Gyantázás/epilálás után 1-2 napig ha befújom vele a bőrfelületet, egyáltalán nem alakulnak ki kiütések.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

skin

2020. február 5.

Torok fájásra használtam ,segített.
Égésre ,ha a cipő feltöri a lábam arra is szuper. Gyorsabban gyógyulnak tőle a sebek.
A férjem a fülébe fújta ezt nem tanácsoltam volna, de szerencsére nem okozott semmit kivéve azt ,hogy elmúlt a fülfájása.
Arcpermetnek is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 5.

Torok fájásra használtam ,segített.
Arcpermetnek is jó.

NoraAnna

2020. február 5.

Nos, cirka 5 hónapja van meg ez a készítmény. Gyantázás után, főként hónalj gyantázás után a zöld és propoliszos krémmel tényleg használt (egy-két nap alatt levitte az irritációt), de egy szimpla shea vaj is ugyanezt tette volna (maximum az tovább ragad a bőrön).

Torokfájásra is alkalmazom és arra valóban jó, de azért vészesebb torokfájásnál egy-két pasztilla tantum verde már elkél.

Összességében nem mondanám rossznak, de csoda szernek sem.

Égésre sose volt kifejezett pozitív vagy negatív hatása, hajra fújva sem vált be.

Jónak jó, de az árát sokallom...a szokványos marketing szöveg pedig, hogy mindenre jó szimpla vakítás, mint a C vitaminból is szedj be amennyit akarsz hasznosul a szervezetedben. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Összességében nem mondanám rossznak, de csoda szernek sem.

bvbv

2020. január 9.

Mindig van itthon, sok mindenre használjuk. Bőrpír, bármilyen kis horzsolás, vagy az arctisztítás után jó szolgálatot tesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

D3tti

2019. november 20.

Mindig van itthon, sokáig elég, szerintem ha valami, akkor ez abszolút megéri az árát, ha kétszer ennyi lenne, akkor is megvenném. Én főképp sérülésekre használom, meg külsőleg a bőrömre, nekem erre nagyon bevált. Torkomra nem vált be, és az ízét sem szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Calanques

2019. november 20.

A paraben miatt -1 csillag. Az egyik rokonomtól kapom mindig, ha valami bajom van. Múlt már el tőle torokfájásom, kiszáradt és viszkető bőrömet is tudta kezelni és korábban párszor megtörtént, hogy epilálást követően lefújtam a lábszáram és hihetetlen gyorsan lehúzta a pirosodást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

davidkriszti

2019. október 8.

Mi nagyon esküszünk rá. Egy kis flakonban mindig a táskámban tartom. Legyen szó torokfájásról, vagy égési sérülésről nekünk elsőszámú nagy kedvenc megoldásunk. Az árát kissé borsosnak találom, de előnyére szóljon, hogy nagyon sokáig kitart. A kislányom ekcémáját is próbáltuk kezelni vele, de arra nem vált be, amúgy mindenre fújom. Az ára mellett a másik negatívum, hogy nehéz hozzáférni, és számunkra nagy szervezést igényel a pótlása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.