Forever Living Products

Ár:   8480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Nyuszi

2021. január 5.

Update: Kicsit jobban megnéztem az összetevőket, és most látom, hogy ebben konkrétan méreg van. Diazolidinyl Urea van benne, ami egy formaldehid kibocsátó anyag, a formaldehid pedig az egyik legdurvább méreg. Hát köszi. Nem ajándékozom tovább. Ez veszélyes hulladék.

Szerencsére nem vettem, hanem kaptam. Az egy dolog, hogy nem tetszik benne a parabén. A fő megállapításom pedig az, hogy semmit nem ér. Én Izraelben szoktam vásárolni 5 shekelért (kb. 500 forint) az aloe vera gélt és az aloe vera krémet is. Na, azok hatásosak a holt tengeri ásványokkal és sóval egyetemben. Nem azt mondom, hogy a First egy nulla, de azon az áron, amin eladják, a pofátlanság netovábbja, hiszen sokkal jobb termékekhez is hozzá lehet jutni töredék áron. Két csillagot azért kap, mert az egy csillaghoz már egyenesen károsnak kellene lennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 5.

zbiaa19

2020. december 25.

Nekem nagyon bevált a termék. Az arcomra szoktam fújni reggelente és estènkènt arcmosás után. Nagyon szépen karbantartja a homlokom, a pattanások is eltüntek. Természetesen tudni kell, hogy az ember bőrét az ètkezèse határozza meg a legjobban (legtöbb esetben), viszont nagyon fontos az is, hogy milyen termékkel tartjuk karban. 🙂
5 csillagot ér számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

5 csillagot ér számomra.

Reni2000

2020. december 1.

Ahogy bekentem vele az arcom 5 perc múlva nagyon kipirosodott és égett,utána lemostam és elmúlt a pirosság,nem tudom hogy történhetett ez amikor állítólag nyugtató hatású kéne legyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 1.

PetraD96

2020. november 26.

Nem volt nálam a megszokott szemétmentes aloe gélem, ezért megkínáltak ezzel. Azt hittem leég az arcom, olyan szintű irritációt okozott. Ezt nagyon nem jó ötlet sebekre, égési sérülésekre használni, ha egy egészséges, nem érzékeny bőrt ennyire éget. Valahogy furcsállom, hogy csak pozitív vélemények vannak, tengernyi oldalon ecsetelve, kicsit sok lehet a beépített ügynök. :,D Nem hinném, hogy én vagyok az 1 az 1milliárdból akinek problémát okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Glowbaby

2020. november 22.

Volt egy sejtésem, hogy több 100 értékelés lesz már ennél a terméknél. Ezeket én is csak megerősíteni tudom. Mindenre IS jó! Az ára elég borsos, de szerencsére kapható kisebb, nagyobb kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Moncsii04

2020. november 21.

Ez tényleg egy csodaszer! Én eddig csak az arcomra használtam, néhány éve az államon isten tudja mitől kiütések jelentek meg, semmit nem mertem rákenni, mert eléggé égett, akkor ajánlották ezt, és abszolút bevált! Most nemrég a szemem alatt száradt ki annyira a bőröm, hogy hámlott, és kipirosodott. Amióta használom rá ezt az aloét, már egyáltalán nem piros, és kezd szépen visszapuhulni :) Hihetetlen mennyire megnyugtatja a bőrt, és nagyon szépen regenerálja!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 21.

Vivi629

2020. október 21.

Epilálás után megnyugtatja a bőr és nem alakulnak ki piros pöttyök :)
Hullik a hajam, úgyhogy most kiegészítő kezelésként elkezdtem a fejbőrömre is fújkálni. Nagyon érzékeny fejbőröm van, úgyhogy a hajszeszek alkohol tartalmuknál fogva szóba sem jöhetnek. Kiváncsi leszek a hatására..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Epilálás után megnyugtatja a bőr és nem alakulnak ki piros pöttyök :)

bongi

2020. október 19.

A tapasztalatom az, hogy az ilyen mindenre is jó csodaszerek semmire sem jók igazán. Én nem is vettem volna meg, anyukámtól kaptam ajándékba, ő szereti. Én fújogattam sok mindenre, égésre, horzsolásra, bőrirritációra, néha az arcomra nyomkodás után, mindenre használtam, amire elvileg jó, de kb. mintha csapvizet fújnék magamra. Nem tudom miért, mert nem rosszak az összetevői, de én semmilyen csoda hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

zsani1500

2020. szeptember 20.

Ez egy csodaszer! Korpára, fültisztításra, torokfájásra, napégésre, arctisztításra, hajnövesztésre, a lista végtelen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Inpassionoftastylife

2020. augusztus 22.

Nem igazan hittem ebben a markaban de a First legjobb befektetes, napeges, kiutes, borotvalkozas utan, hidratalo elott az arcra... ujra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.