Forever Living Products

Ár:   8480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lauraaa66

2021. december 12.

Nagyon szeretjük, mindig van belőle itthon! Nagyon jó pattanásokra, fülgyulladásra, sebekre. Néha még arctonik helyett is használom. Az ára kicsit magas, de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 12.

Emrise

2021. november 7.

Egy flakon fogyott a háztartásban. Évekig elég volt, mert ritkán volt rá szükség. A környezetemben mindenki isteníti, amit igazából nem is értek, nekem egyáltalán nem tűnik világmegváltó löttynek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

sstunde

2021. szeptember 21.

Epilálás után szoktam használni, mert nagyon érzékeny a bőröm és ilyenkor nagyon irritálttá válik a kihúzott szőrszálak helye, de nagyon szépen megnyugtatja a bőröm. Nyáron napégésre is nagyon jó, illetve felületi sérülésekre is szoktam fújni gyulladáscsökkentés, nyugtatás céljából. Egy aduász termék, én nagyon szeretem, az egész családban használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

ipszilonze

2021. augusztus 15.

Nagyon hamar, és nagyon intenzíven égtem le, amin hihetetlenül gyorsan, egyetlen nap alatt segített. Azóta használom borotválkozás után is, és teljesen elégedett vagyok vele.
Persze örülnék, ha nem MLM-es értékesítés lenne, és meg lehetne venni simán drogériában, de tényleg jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Kremcica

2021. július 19.

Napallergiára és szúnyogcsípésre használtam az ismerősöm javaslatára. Nem mondom hogy nem hatásos, de csodát nem tett főleg hogy az aloes termékekre sokszor kipirosodással reagál a szervezetem. Nem hiszem hogy jobb az ennél jóval olcsóbb aloesprayk-nél. A márka gátlástalan nyomulása pedig gyomorforgató. A marketing egy dolog de annak is van egy józan határa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Stargazer

2021. július 9.

Konyhai balesetben szerzett égési sérülésre ajánlották, és nagyon drágálltam, de kipróbáltam. Bevállt, hónapokig tartó használat után heg nélkül elmúlt a sérülés nyoma, ha legközelebb ismét olaj fröccsenne a kezemre újravenném. De utálom az ilyen rendelős, ismerősön keresztül intézett termékeket (Avon, Oriflame, Farmasi), ahol egyedül egy-két terméket nem éri meg rendelni, másokkal összefogni nagy szervezés, tanácsadónőn keresztül meg olyan kiszolgáltatottnak érzem magam. Láttam, hogy nagyon sokan, nagyon sok mindenre használják de túlzásnak érzek a mindennapokra egy olyan terméket, ami így begyógyít egy égési sérülést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Dorcsii16

2021. március 9.

Evek ota hasznalom, es azt kell hogy mondjam hogy sosem csalodtam benne! Sebekre tokeletes, gyosan gyogyul tole esnem faj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

noricza

2021. február 28.

A jól megszokott marketing szöveg, ez az összes termékre igaz. Csak aleverából készül , tartósító szert nem tartalmaz. DE! nagyon is. Próbáltam párat ismerős révén, nem azt mondom hogy szar de tizedannyiból azért lehet jobb termékeket venni. Nagyon elfogultnak kell lenni ahhoz hogy ezt csodaszernek tekintsük. Nem azt állítom hogy semmire nem jó, kövezzenek meg az flp hívők de a tolakodó vedd meg mert halálos beteg vagy módszerük sem tul pozitiv. Nincs 50 FT-od magadra naponta? DE! de azt hagy döntsem el ÉN mire költöm. Ráadásul ha nem állsz be a sorba, nem fizetsz ki tízezreket kb hozzád se szólnak utána meg úgy néznek rád mint a véres rongyra. A termék kap pontot, az ára nem, az eladók meg minuszosak nálam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

Nyuszi

2021. január 5.

Update: Kicsit jobban megnéztem az összetevőket, és most látom, hogy ebben konkrétan méreg van. Diazolidinyl Urea van benne, ami egy formaldehid kibocsátó anyag, a formaldehid pedig az egyik legdurvább méreg. Hát köszi. Nem ajándékozom tovább. Ez veszélyes hulladék.

Szerencsére nem vettem, hanem kaptam. Az egy dolog, hogy nem tetszik benne a parabén. A fő megállapításom pedig az, hogy semmit nem ér. Én Izraelben szoktam vásárolni 5 shekelért (kb. 500 forint) az aloe vera gélt és az aloe vera krémet is. Na, azok hatásosak a holt tengeri ásványokkal és sóval egyetemben. Nem azt mondom, hogy a First egy nulla, de azon az áron, amin eladják, a pofátlanság netovábbja, hiszen sokkal jobb termékekhez is hozzá lehet jutni töredék áron. Két csillagot azért kap, mert az egy csillaghoz már egyenesen károsnak kellene lennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 5.

zbiaa19

2020. december 25.

Nekem nagyon bevált a termék. Az arcomra szoktam fújni reggelente és estènkènt arcmosás után. Nagyon szépen karbantartja a homlokom, a pattanások is eltüntek. Természetesen tudni kell, hogy az ember bőrét az ètkezèse határozza meg a legjobban (legtöbb esetben), viszont nagyon fontos az is, hogy milyen termékkel tartjuk karban. 🙂
5 csillagot ér számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

5 csillagot ér számomra.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.