Forever Living Products

Ár:   8914 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Ár: 7500 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

buzavirag

2017. január 3.

Nekünk itthon mindig van belőle, mert ez tényleg csodaszer! Nagyon jó nap égésre, aphtára, horzsolásokra, epilálás után, műtét utáni friss hegekre, sebekre, stb. Bevált, mindig újra vesszük. Arcra óvatosan használom, mert nekem van amikor kipirosodik és ég tőle a bőröm az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

fannifanni

2016. december 29.

A Forever termékeket lehet jónak mondani, de egyátalan nem egészségesek mint, ahogy azt állítják! Egy csomo ismert káros összetevőt más kevésbe káros összetvőkre cserélik és csak azt emelik ki, amit hallatni akarnak az emberekkel 😕 Ja és baromi drágák

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

balankaa01

2016. december 24.

Egész jó ez a cucc, a hűtőben tároljuk. :) Habár múltkor kijött az arcomon tőle egy jó nagy vörös folt, úgy nézett ki, mint egy égési sérülés, azóta arcra nem használtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

corsica

2016. december 24.

Én nagyon szeretem a First-öt. Nagy szerelmese vagyok az aloénak, a növénytől kezdve a gélen át minden megtalálható nálam és nagy bizalommal is használom őket. A Firstnél az árával kapcsolatban nem tudok véleményt formálni ugyanis nagymamám szokta beszerezni nekem. Elsősorban az arcomon szoktam használni, megtisztított bőrre naponta befújom, úgy érzem ennek köszönhetően látványosan szebb a bőröm. Ha előjön egy pattanásom pedig bekenem a géllel és kiegészítésként fújom rá, így felerősítik egymást és viszonylag gyorsan leviszik a gyulladást. Nekem a szagával semmi bajom nincsen, párom szokta rendszerint kiszagolni ha használom és olyankor húzza a száját, de pechére ez sem tudja elvenni a kedvemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Recsu

2016. december 11.

Hajra,patikra,szajsebekre is hasznaltam,es tenyleg hasznalt.a szaga szamomra kellemetlen,de meglehet szokni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

doranna

2016. december 6.

Nagyon jó! Kis túlzással mindenre ezt használom. Hólyag a szájban, leégés, égési sérülés, kidörzsölt területekre stb. Nagyon sokáig elegendő egy flakon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

nora.szorenyi

2016. december 1.

Sokféleképpen felhasználható, fújható bőrre/hajra, még talán torokfájásra is használtam.
Az illata sajátos, nekem tetszett.
Égési sebekre, napozás után kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Az illata sajátos, nekem tetszett.
Égési sebekre, napozás után kiváló.

csokibeka

2016. november 30.

Csodaszer szerintem is. Valóban mindenre jó és nagyon-nagyon sokáig elég mégis.Súlyos égési sérülés hegmentesen gyógyult be tőle, ekcémámra is bevált, allergiás kiütésekre, hidratálásra etc..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

pixxie94

2016. november 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, kb mindenre használom, égésre, csípésre, fül-torok-stb fjásra, sebekre. A családban alapfelszereltség, ilyennek mindig kell othhon lennie, az ára első ránázésre elég borsos, de nagyon sok ideig elég, és kb mindenre jó, így bőven megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

ceglediingo89

2016. november 15.

ez egy csodaszer tényleg. nagyon szeretem. csak javasolni tudom mindenkinek h szerezzen be egyet :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.