Forever Living Products

Ár:   8480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Ár: 8000 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény
Ár: Megegyezès szerint , Eladó: Andus
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Posta, személyes àtvètel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LengyelB

2017. szeptember 2.

Szuper sebgyógyító, mi már többször újravásároltuk. A testvéremnek harmadfokú égése volt a kezén, szépen meggyógyította, de jótékony hatással van mindenféle sebre, csípésre, égésre, sőt még az aranyérre is. Nekem csak pozitív tapasztalatom van vele kapcsolatban, nálunk kötelező alaptermék a háztartásunkban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

whitemagnolia

2017. augusztus 7.

Pattanásokra, napégésre, szőrtelenítés után vagy csak arc- és testpermetként... egyszerűen zseniális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Jucccc

2017. július 31.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, én sem vagyok elájulva tőle. Bár kipróbáltam a legtöbb módszert, amire javasolják, külsőleg és belsőleg is, mert egy ismerősöm nagyon esküszik rá, és szinte hetente nyomja a szövegét, hogy neki épp mire vált be, de nekem szinte semmire.
Próbáltam napégésre - semmi. Torokfájásra - semmi (nincs jó íze). Orrdugulásra - semmi (viszont irtózatosan csípett). Friss sebre, hegre - semmi. Borotválás és epilálás utánra is megvan már a tuti befutóm, ahhoz képest ennek a hatása semmi. Ilyenkor nyáron szeretem az arcpermeteket, és egy másik márka aloe verás termékét nagyon dicsérik ezen a téren, de őneki a flakonja alkalmatlan erre a célra, hiába van két különböző állás az adagolóján, egyik sem jó, túl sokat permetez, vagy inkább köpköd. Szóval elhasználom úgy, hogy este arcmosás után vattakorongra fújkálok belőle, azzal törlöm át az arcomat. Érdekes, hogy szokott még kosz lenni a vattán a használata után, szóval erre a célra jó. Csak ahhoz meg kicsit túl van árazva, olcsóbban veszek márkás micellás vizet. Bár csak pár napja kezdtem el erre a célra használni, eddig csak állt a szekrényben a sorozatos csalódások után, mégis úgy néz ki, így fog elfogyni, mert egyelőre nem ártott a bőrömnek. Nyilván nem is fog, mert jók az összetevői, egyelőre viszont nem győzött meg arról, hogy újra kell vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

hmanita1989

2017. július 11.

Egyszerűen kihagyhatatlan a házi patikánkból. Mindenre jó. Orrdugulás, fül-, torok-, fogfájás esetén, pattanásokra, sebekre, leégésre, majdnem mindenhova fújható. Nekünk az egész családnak bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

oaxaca

2017. július 9.

Minden féle sebre, égésre jó. Sőt, mint fül/orrcsepp is nagyon jó. Amikor fáj a torkom arra is szoktam fújni. Ha leégek nyáron, pár használat után már bebarnítja. Csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

cigarettamacska

2017. július 3.

Akkor ismerkedtem meg vele, amikor édesapám egyszer Horvátországban tengeri sünbe tenyerelt,és miután kiszedegették a tüskéket, ezzel fújkálta. Azóta mindenféle sebre, horzsolásra használom, sőt, még arctoniknak is használom, mert hihetetlen puha lesz tőle az arcom és a pattanásaim is elmulasztotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Hiuz

2017. június 27.

Kb 8 éve használom folyamatosan, egy előadáson hallottam, hogy arctoniknak használható, nekem a pattanásos homlokomat teljesen rendbehozta, azóta sincs baja a bőrömnek. Az összes tonikhoz képest, amit évek alatt kipróbáltam, nekem ez jött be a legjobban, meg a bőrömnek is, bár nem ez az eredeti rendeltetése, felszíni sérüléseknél, vágásoknál kítűnő. Én vattapamacsra fújom, áttörlöm vele az arcbőröm, utána nem marad sem olajos, sem ragadós érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

alexandramagyar

2017. május 10.

Imádom, mindennapos használatra tökéletes. Szerintem ha éppen semmi problémája nincs a bőrödnek akkor is érdemes használni mert csak jót tehetsz vele :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

anikof

2017. április 17.

Napi szinten használom ezt a spray-t, szerencsére tényleg sokáig kitart, pedig én aztán fújkálom rendesen. A napokban olvastam valahol, hogy a hajat is dúsítja, és valamelyest növeszti, azóta a babahajaimra is használom, de erről még nem tudok véleményt írni. Igazából női bajokra, gyulladásra, smink eltávolításra tökéletes, és a nagy nyári melegben is jól esik a hűsítő hatása. Egy idő után száríthatja az arcbőrt, szóval csínján bánjunk vele. Egyébként biztos rengeteg más dologra is jó még, ami felfedezésre vár. :D Ha gondolkoztok a kipróbálásán, én bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

someanne

2017. február 25.

Csodaszer. Mindenre jó. Tökéletes smink lemosó, hidratálja a bőrt, égési sérülésekre a legjobb, amit valaha próbáltam. Ezen kívül torokfájásra is tökéletes. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.