Forever Living Products

Ár:   8480 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, az összetevőket feltöltötte: Hajni1980, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató, hidratáló hatású, aloe vera tartalmú bőrápolószer

Cseniko

2018. április 1.

Ez tényleg mindenre jó! 10 éve megszakítás nélkül mindig volt és lesz is itthon, mivel napi használatban van! Hidratálás előtt használom az arcomra, de napégésre és torok gyulladásra szintén!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

mglilla

2018. március 30.

Mandulagyulladasom alkalmaval vasaroltam, 3doboz antibiotikum kuran voltam tul, minimalis javulassal, rengeteg kedvezotlen mellekhatassal, ez volt az egyik fooka a teljes eletmod valtasnak, illetve egy eleg eroteljes allergias reakcio a boromon.
Kicsit feltem, mert anno a parfumuk nekem csalodas volt, viszont a First es a tobbi altalam kiprobalt, azota rendszeresen hasznalt termek csodakat tesz, joszivvel ajanlom mindenki masnak!
Valoban nagyon sok kedvezo hatasuk van, en semmilyen negativat nem tapasztaltam, az arat megeri, a gyogyszerek ennel joval tobbe kerulnek es meg karosak is tobbnyire!

Nem arulom a termekeket, csak fogyasztom, mielott valaki megragalmazna a pozitiv velemeny okan. Ugy gondoltam, hamar nekem ennyit segitettek, veszem a faradtsagot es irok ertekelest hozzajuk. :) ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Norszy

2018. március 25.

Az előttem szóló pontosan részletezte a véleményemet, így csak egy rövid állást foglalnék. Az égvilágon semmi hatása nincs a pattanásos, sebes, heges arcomra. Pedig ritkán adhatok ki valamire ennyi pénzt. Tovább használom, ha lesz javulás frissítek.

UPDATE: Tényleg annyi hatása van, mintha csapvízzel fujkálnám magam. Egyetlen hasznos oldalát találtam, micellás víz után ezzel még egyszer áttörlöm az arcom, és még mindig le tud szedni egy minimális sminket. A bőröm állagán nem változtat. Elhasználom, de csak muszájból, soha többet FLP Aloe cuccok, ez a 3. amiben csalódok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Hajni1980

2018. március 21.

Nekem a gyerekorvos ajánlotta. Mindenre jó címmel, fújjam a gyerek torkába fertőtlenítésre..., ja persze. A dobozon magyar szöveg nem volt, valami szlovák vagy egyéb címke volt ráragasztva. Az összetevő lista nem fedi egymást a dobozon és a címkén... Egyébként jó kis szer, mivel én nem tudtam mire használni, kövezzenek meg, tonikként fújom az arcra. A dobozon az van, hogy felbontás után 3 hónapig jó, az orvos meg azt mondta, a felbontás után 4 évig jó... És tényleg csukott szemmel fújom az arcomra, a szempillámon lévő first belefolyik a szemembe és tényleg nagyon csíp. Ettől függetlenül egy jó termék, csak nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

HexenDAB

2018. március 16.

Kismamás csoportban ajánlották szülés utáni gátsebre. Egyéb kisebb sérülésekre is használtuk és nagyon jó. A kiszerelése nagyon nagy, valószínű előbb jár le, minthogy egy normál háztartásban el lehessen használni. Így az ár/mennyiség arány annyira nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Pocok96

2018. február 26.

Mikor 1 hónapos baba voltam bátyám haza hozta oviból a bárányhimlőt. Anyum is akkor kapta el és persze én is! Mindenki aggódott főleg anyum miatt, mert ugye minél később kapja valaki el, annál rosszabban viseli. Ekkor jött a család barátja, aki ilyeneket forgalmazott és ajánlotta kipróbálásra. Mind a hármunkat ezzel fújták és így gyorsan túljutottunk mind a bárányhimlőn. Ált.sulisként övsömöröm is volt, arra is nagyon jó volt, hűtötte az égő bőrömet és
lerövidítette a szenvedésemet. Azóta különböző égésekre használjuk...napégésre, vagy éppen mikor a forró olaj a kezemre durrant, letörlés után egyből ezt tettem rá és biza sokat segített! Elég húzós az ára, de baromi sokáig elég és szerencsére nem is romlik meg olyan gyorsan!

UD.: Most olvasom visszafelé, hogy ki mit írt, de EZT NEM SZABAD BELSŐLEG ALKALMAZNI! Van külön olyan termék ami pl. fogfájásra jó (és az arra tényleg jó) vagy ha valakinek árpa van a szemén arra is az jó...nem pedig ez.
Azt én külön kikérem magamnak, hogy merek valamiről ellentétes véleménnyel élni! Attól, hogy valakinek valamelyik termék nem jött be, vagy nem volt hasznos, az még nem jelenti azt, hogy aki pozitívan értékeli az tuti beépített ember!!
Maradok ŐSZINTE hozzászóló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Maradok ŐSZINTE hozzászóló!

vivko89

2018. február 23.

Tény és való ,hogy drága de szerintem a mai napig megéri az árát. Égési sérülésre napégett bőrre kíváló csodaszer. Fülfájásra használtam még és a családból jó páran. Csak jót tudok rà mondani. Kutya lábát is szoktam vele fújni mikor rágta magát. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

dandelion

2018. február 2.

Régen a magyar tanárom mondta mindig, hogy ami mindenre jó, az valójában nem jó semmire. Kár, hogy ez akkor nem jutott eszembe, amikor megvettem ezt a terméket. Meg kellett volna néznem itt az adatlapon, mert pontosan ugyanazzal a szöveggel adták el nekem is, mint másoknak, úgy látszik ez egy előre megírt mantra amit a cég sulykol mindenkibe. Enyhébb égésekre és horzsolásokra kifejezetten ajánlották, amit sajnos elhittem, és késleltettem a gyógyulást, ugyanis az amúgy is sokkolt bőrfelületet, tovább sokkolta és még jobban kiszárította.

A kezelőorvosom kifejezetten felhívta rá a figyelmet, hogy nagyon sokan esnek abba a hibába, hogy elhiszik a kamumarketinget és égési sérüléseket kezelnek vele. Ha valakinek komoly égési sérülései vannak, akkor orvoshoz forduljon vele. Lehetőleg ne olyanhoz, aki a cég termékeit értékesíti. Hallottam már olyanról akinek nőgyógyászati problémájára is ezt a sprayt ajánlották. Egyszerűen nevetséges.

Pozitívumként viszont megemlíteném, hogy jó a szórófeje a flakonnak, legalább azt tudom valamire használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Lexiiii

2018. január 9.

Nekem tökéletes. Napégésre használom, vagy ha leégek a szoláriumban befújkodom magamat vele, szétkenem és elmúlik az égés.
Vagy amikor piercinget lövettem a fülembe és begyulladt ráfújtam ezt este, másnapra lehúzta róla a gyulladást.
Az illata nem a legkellemesebb, de elillan, szóval kit érdekel, ha amúgy működik?5*

Nem szoktam véleményekre reagálni, de most muszáj.. edinasokszám, az, hogy neked nem jött be, egy dolog, lépj túl rajta, mindenkinek más termék válik be.
De azért egy olyan oldalon ami közösségi és mindenkié, azt mondani (sőt, állítani), hogy a cég alkalmazottai írogatnak véleményt a marketing miatt, véleményem szerint nonszensz.
Az megint más kérdés, hogy én amikor az arcomra fújok BÁRMIT, mindig becsukom a szememet így nem csípi semmi(meglepő, mi?) de úgy látszik ez is egyénileg változó. Kissé túlzónak és arrogánsnak gondolom a megfogalmazást. De azért ledegradálni és szánalmasnak nevezni valakit mert neki bejött a cucc, véleményem szerint nem egy okos dolog. Ja és nem, nem vagyok a cég alkalmazottja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

hivespanni

2017. december 27.

Nagyon régóta használjuk. Rengeteg dologra "orvosság", én személy szerint kozmetikus után az arcomra is szoktam fújni, előbb gyógyulnak a hegek. Majdnem minden nap használom az utóbbi időben, a stressz miatt előjött pattanásokon ügyesen segít. Nagyon szeretem, hűsít, bár pici szárítja az amúgy kombinált bőröm. Aki még nem próbálta nagy szívvel ajánlom! Nem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.