Forever Living Products

Ár:   6034 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

Megújult formula

A mesterségesen előállított habzószerek helyett aloe és szaponin-kiegészítő került bele a samponba a gyengéd habzásért. A jojoba keratin hatással rendelkezik, amely előhozza a haj természetes színét és csillogását. Ezek az összetevők eltávolítják az elhalt hámsejteket, sőt a legmakacsabb olajokat is, miközben nyugtatják a fejbőrt, Forever™ Essential Oils levendulával együtt. Parabén- és szulfátmentes, pH-semleges.

MrsNegy

2019. június 2.

Először nagyon nem szerettem. A balzsamjával együtt használtam, és nagyon rossz tapintású lett tőle a hajam. Tanácsra megpróbáltam 2x samponozni. Másodjára sokkal könnyebben felhabzott, sokkal kevesebb is elég volt, a végeredmény pedig nagyon jó. Puha, fényes és selymes haj, balzsam nélkül is. Az illatát annyira nem szeretem, de nem zavaró, nem is marad meg a hajamban. Jó sampon, szeretem, de eléggé drága...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

szucsnoem95

2019. április 4.

Húú, hát ez nekem nagyon nem vált be. Olyan szénaboglya lett tőle a hajam, hogy rossz volt ránézni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Dark4ngel

2019. március 4.

Kipróbálásra kaptam néhány hajmosásra elegendő terméket egy barátnőmtől. Jól habzik, kis mennyiség is elég váll alá érő vékonyszálú hajamra. Problémás fejbőrömre igazi kincs. Rendszeresen küzdök száraz, viszkető fejbőrrel, bizonyos részeken vörös foltokkal. Mivel számomra túl gyengéden tisztít, ezért csak a problémás területekre használtam, a hajam hosszát más samponnal mostam. Viszont a vörös foltjaim nehány használat után eltűntek, nem viszket a fejbőröm és a korpa is megszűnt. Így használva kevés is nagyon sokáig elég, de nem tudom, hogy megvegyem-e a nagy kiszerelést, mivel picit sokallom az árát így használva. Esetleg ha kapható lenne kisebb kiszerelésben is, nem gondolkodnék azon, hogy beszerezzem-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

adrii1223

2019. február 24.

Az illatával, a habzásával nincs gondom, viszont nagyon drága és szerintem ilyen árban tudok venni sokkal jobbat de akár még jóval kevesebb pénzért is. Próbának nem rossz, bár csodát nem művelt a hajammal. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Luna11

2017. április 21.

Jó illata van, sokáig elég volt, jól habzik és a hajam is puha lett tőle, viszont nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Ascorbic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology