Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

18 féle vitamint tartalmaz: szabályozza a fejbőr faggyútermelését; naponta is használható.

hetesiedit

2019. július 10.

Adott egy kis fényt a hajamnak. Az összetevők miatt azonban nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Adott egy kis fényt a hajamnak. Az összetevők miatt azonban nem venném újra.

SophieMCO

2017. február 28.

Van egy kis csőrös flakonom fodrászkellékestől vette a fodrászom és ajándékba adta a samponhoz, van rajra adagolás, hogy rövid, közepes és hosszú hajon 6,8,10 ml sampon és ahhoz hány ml víz kell, ezt összerázni és ezzel mosni a hajat. Így hatékony. Ha simán a sampont kenem a hajamra mint egy drogériás sampont, akkor nem olyan szépen lágyítja a hajam és hihetetlen ütemben fogy. De így vízzel összerázva félhosszú hajon egy flakon fél évig elég. Az én hajam eddig egyedül ezt a sampont fogadta el, a többinél törik, száraz vagy száraz-kombináltként viselkedik. Ha állatkísérletmentes maradt volna a Forever, és nem lenne ilyen az összetevő lista én véletlenül sem váltanék, de így megpróbálok. Nem tudom, a hajam mennyire fogja tolerálni, ugyanis kb 5 évvel ezelőtti szőkítés, ami teljesen ki is lett azóta vagdosva belőle teljesen megváltoztatta a hajam minőségét, illetve egy egészségügyi probléma miatt volt egy hajhullatós időszakom is. Ez a sampon tényleg gyógyír minden problémámra, legalább 1,5 éve ezt használom, most ha majd elfogy megpróbálok váltani. Ettől függetlenül, ez egy csodaszer, így csillagot nem tudok elvenni tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Molten

2015. július 31.

Megszabadított a töredezett hajvégektől első hajmosásra. A forever gyártói valahogy ráéreznek az illatokra, mert minden termékük illatába szerelmes vagyok. Ez a sampon talán jobb egy fokkal, mint a SONYA méhpempős újításuk, tovább bírta a hajam lapulás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Luska

2015. március 20.

Nagyon jó termék! Sokáig elég, isteni az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Nagyon jó termék! Sokáig elég, isteni az illata!

Fule

2015. március 16.

Nekem eddig pozitív a véleményem róla. A gyorsan zsírosodó hajamat (amit egy Dove sampon tett olyanná) pár hajmosás után egészen jóvá varázsolta, most már csak megszokásból mosok hajat 2-3 naponta nem pedig azért mert rondán néz ki. Fényessé és kifésülhetővé azonban nem teszi a hajamat, de arra ott a balzsam. Az ára engem nem befolyásolt mert itthon a garázsban bukkantam rá szóval nekem ingyen volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Lilucy

2014. november 18.

Ez az egy termékük ami nekem se vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Ez az egy termékük ami nekem se vált be.

anystone74

2014. november 1.

Kedvelem a FLP termékeit, különösen a táplálékkiegészítőit. Ez az aloés-jojobás samponjuk viszont nem vált be. Én 2-3 naponta mosok hajat, amin ez a termék sem változtatott. Viszont egy hét után lerakódás keletkezett tőle a fejbőrömön, ami viszketéshez, és korpásodáshoz vezetett. Korábban a fructis samponnal jártam így, de akkor első használat után. Látom nagyon szórnak a vélemények: szerintem az érzékeny fejbőrre, zsíros hajra nem használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 1.

hudakr

2014. június 18.

Zsíros, korpás hajamat teljesen rendbe hozta. Könnyen fésülhető, selymes hatású lett. Csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

fayless

2014. március 10.

Engemet is behúzott egy FLP-ző ismerősöm, hogy jajjdejóó, tökjó termékek, minden rendelés után pontok, emelkedik a szinted bla-bla..ja, csak annak jó, aki a piramis legtetején van, az összes többi csak dolgozó hangya.
Ez a sampon megmondom őszintén...sz*r. Úgy, ahogy van.
Szétszárította a hajamat, sőt használtam hozzá a balzsamját, ami "nesze kapsz egy kis hidratálást, hogy legalább valamennyire ki tud fésülni a hajad" hatást kelt.
Borzalom. A balzsamjával együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Ez a sampon megmondom őszintén...sz*r. Úgy, ahogy van.
Borzalom. A balzsamjával együtt.

eyeofdawn

2013. november 23.

Körülbelül háromszor használtam eddig, amit tapasztaltam az az, hogy valóban puhább fényesebb lett tőle a hajkoronám. Viszont én pont azért vásároltam, hogy rendbe tegye a korpás, ellenben zsíros fejbőröm, de egyelőre hatalmas darabokban jön le a fejbőröm, úgyh valószínűleg erre a fajta fejbőrproblémára ez sem jó :( Azért kap 2 csillagot mert az árához és a nevéhez ez a teljesítmény nagyon kevés :( Sajnálom érte az 5000 ft ot.
De azért ha történik változás, jelzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

De azért ha történik változás, jelzem.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology