Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Penge

2019. április 23.

Imádom! kis mérete ellenére sokáig kitart ,mibóvel elég egy vékony réteg belőle és hipp-hopp rendbe hozza a kiszáradt , akár cserepes ajkakat, semleges illat és íz. Én gyógyszertárból szereztem be, de netes boltokban is kapni. Megéri az a kb. 1200Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

Eperke17

2019. április 13.

Régóta használom, kedvencem. Finom az illata, szuperül hidratál, és nem hagy maga után kellemetlen érzetet, mint a többi ajakápoló, imádom. Maximálisan elégedett vagyok vele. Ritkán mondom azt valamire, hogy csodaszer, de ez az, 10 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

A legjobb ajakapolo!!!! Egy nap alatt helyre rakja a cserepes ajkaimat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

A legjobb ajakapolo!!!! Egy nap alatt helyre rakja a cserepes ajkaimat

pattelin

2019. április 6.

Hát én is csak erősíteni tudom a Forever Aloe ajakbalzsamok szeretők táborát!! Valójában gyerekkorom óta szenvedek a száraz, hámló, kicserepesedett szájjal. Amit, ha ideges vagyok, rossz szokásom szerint, még rágcsálok is. A sok év alatt számtalan ajakápolót kipróbáltam, sőt ajakápoló mániás lettem (kb 6-8 féle van egyszerre itthon elszórva a lakásban, táskáimban). Plusz sok folyadékot iszom, vitaminokat szedek és rendszeresen radírozom is a számat. Mindezek ellenére egy termékkel sem tudtam elérni azt a hatást, amit ezzel az ajakbalzsammal! Rövid idő alatt rengeteget javított a szám állapotán! Már egy éjszaka alatt is látványos eredményt lehet vele elérni! Bízom benne, hogy a rendszeres használat után (kb az 1/4-e fogyott eddig) teljesen rendbe teszi vagy legalábbis szinten tartja a számat! Mindenesetre reneldelek még belőle vagy 5-öt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Lilium

2019. április 5.

Én nem csodálom, hogy ennyi jó vélemény érkezett róla, tényleg szuper. Nekem tavaly a Bioderma ajakápolója nagy felfedezés volt, imádtam és igazából még mindig imádom, de valamiért újra vágytam. Erről sok jót hallottam, gondoltam nekem is beválhat. Hatásban hasonlít a Biodermához, vele mindig puhák az ajkaim. A csomagolása meglepően pici, de tény, hogy táskabarát. Tényleg nagyon lágy textúrájú (mondjuk a Bioderma is kb ilyen), nem tudom, hogy mi lesz egy hónap múlva, azért csak nem olvad majd bele a táskámba. :D
Beszerezni sajnos körülményes, de ha budapestiek vagytok akkor a legtöbb bioboltban kapható, én például a Nektár Bioboltban vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

flame

2019. április 3.

A kedvencem. Jó az illata, egy éjszaka alatt csodát tesz és ha rapid megoldásra van szükség napközben arra is teljesen jó. Egy negatívumom van velekapcsolatban, hogy mivel elég lágy a textúrája olvasztottam már meg sajnos táskában, de a hatása mindent felülmúl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

HDorina

2019. március 26.

Pici, bárhol elfér. Az illata nagyon kellemes. Jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Pici, bárhol elfér. Az illata nagyon kellemes. Jól hidratál.

Dark4ngel

2019. március 19.

Pár hete használom, csak jót hallottam róla.. Felváltotta az ezelőtti kedvenc Blistex Medplus tégelyes ajakápolót. Herpeszre, kirepedt szájszélre, cserepes, vérző ajkakra a legjobb, egy éjszaka alatt rengeteget javított az uralkodó állapotokon! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Axela8

2019. március 2.

Na igen, nála nincs jobb ajakápoló! Egy gyógyszeres kezelés során kezdtem el használni, ami olyan szinten kiszárította a számat hogy reggelre mindig vérzett.. szörnyű volt. Csak ez az ajakápoló tudta rendbe hozni, azóta mindig újra veszem, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

AnitaUrgyan

2019. február 15.

Nekem a tökéletes ajakápoló. Az összes labello, carmex stb elbújhat mellette. Teljesen rendberak, ha heti háromszor használom, az is elég, mióta van, herpesz nincs!!! Lányomnak 3 éves kora óta ha szárad a szája kenem, imádja ő is. Ha az orra fáj esetleg fújkálástól, rendbeteszi, extrém időjárási körülmények között is tökéletes. Nem kell jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil