Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

f.fanni

2024. február 23.

Évek óta használom, viszont a legutóbbi időben nem annyira hatásos már. Vagy a bőröm változott (hormonok miatt elképzelhető), vagy az összetételén változtattak.😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 23.

gazelle

2024. február 22.

Ajakbalzsamként is használom néha, de abban a Carmex a sztár! Mindig tartok otthon belőle, mert számtalan problémára hasznosnak bizonyult már, pl. ajakherpeszre, szemen növő árpára, csípésekre, sőt aranyérre is bevethető( bár nem túl gazdaságos ) viszont segít :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 22.

eszterszekely

2024. február 6.

A legjobb ajakbalzsam amit életemben használtam. Gyakorlatilag pár óra alatt helyrehozza az ember kiszáradt/berepedt ajkait, bár nyilván érdemesebb inkább megelőzni vele a bajt. Nagyon pici de ezer évig elég. Igaz, én inkább a hidegebb hónapokban használom.

Update:

Hjajjj de kár érte... Valószínűnek tartom, hogy változtattak a az összetételén, mert amit nemrégiben vettem, mintha nem is ugyanaz a termék lenne. Felkenem a kiszáradt ajkaimra, és azon kívül, hogy pang a zsíros réteg rajta szinte semmi tápláló hatása nincs. Ha egész nap benne tocsog, akkor talán nem hullik le a bőröm, de egy 2000+-os ajakbalzsamtól ennél érthetően többet vár az ember. Biztosan nem veszem újra, pedig sok évig hű társam volt a téli időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 6.

Update:

Minime81

2023. december 2.

Az első ajakbalzsam, ami nem szárította ki még jobban a számat. Finom illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 2.

ABibi78

2023. november 16.

Nálunk az egész család ezt használja téli időszakban. Nagyon jól hidratál és nem kell újrakenni folyamatosan!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 16.

Szeretet

2023. október 18.

Az egyetlen, ami elegendő a téli hónapok ajak szárazsága ellen. Több, erre a célra alkalmas terméket próbáltam, de ez a legjobb, mind közül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

canaille

2023. október 11.

Nem próbáltam még semmit a márkától, nem is fogok, de ezt nagyon sokan szeretik, ezért tettem vele egy próbát (1380 ft volt, ennyit megért, ennél a Burts Bees is többe kerül). Nagyon jó állaga van, kellemes az illata és tényleg hidratál. Az íze szörnyű, ha a száma kerül (ami hát ugye nehezen kerülhető el) akkor már törlöm is le :D Ha ilyen jól funkciónál akkor tuti újravevős, mert egynek teljesen jó és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 11.

PinkPetra

2023. augusztus 14.

Nem vagyok a márka rajongója és nem nevezném csodaszernek sem. De amióta a Carmex-et nem tudom használni (mert sikerült allergizálnia és Angelina Jolie szájat kapok tőle egy hétre ha hozzám ér), azóta ez a stift szokott nálam lenni. Viszonylag zsíros az állaga, ami nagyon jó a kicserepesedős, bőrlehámlós ajkamra. Hátránya, hogy a gagyi kiszerelés miatt több példánya beletört a saját kupakjába vagy lepottyant.
Ha a DM vazelinjét nem tudom magammal vinni, akkor többnyire ezt kenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 14.

Ha a DM vazelinjét nem tudom magammal vinni, akkor többnyire ezt kenem.

Molnar_Greta

2023. május 15.

Kissé zsíros az állaga, de csodát tesz a kiszáradt számmal. Télen alap, legalább 2 van itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 15.

szilvia.bano

2023. május 13.

Ajakápolónak kicsit olajos, viszont amikor meg vagyok fázva, és a sok orrfújástól kipirosodik, meg kiszárad az orrom, olyankor ezzel szoktam kenni, és arra nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.