Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

RoseJ

2022. június 29.

Akinek kényes ajka van, mindenképp megér egy próbát. Én annyira nem érzem, hogy újra kéne vennem, mert ami a jojobát illeti, abból találtam ajakolajat. Ajakbalzsamból pedig SPF-est használok mostanság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 29.

aSchw

2022. május 24.

Az egyik kedvenc ajakápolóm, isteni illata van, hidratál és nincs utána az az érzésem, hogy valami nehéz és kellemetlen ajakápoló van az ajkamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

Imowka

2022. május 1.

Szájfeltöltés után adta az orvos ajándékba, a legjobb ápoló, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

GazdiMami

2022. március 31.

Megszámlálhatatlan ajakápoló kipróbálása után ismertem meg. Hihetetlen a hatása! Ez valóban egész nap kitárt, nem okoz viszketés vagy más problémát, fenséges az illata, tökéletes állagú. Ez AZ AJAKÁPOLÓ!💄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 31.

Fufmeister

2022. január 22.

Nem tudok nála tökéletesebb ajakápolót mondani. Nagyon hidratáló, nincs különösebben illata, kompakt. Tökéletes. "A" csodaszer :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 22.

Jazmin01

2022. január 7.

Állandó darab! Illata lágy nem tolakodó, krémes állagú, valóban puhít és nem szárít, mint sok más ajakápoló. Reggel, este, smink alá...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

Dzsudit

2022. január 4.

Nekem sem a Labello, sem a Bebe nem segített. Mind csak addig volt jó, míg éppen az ajkaimon volt.
Ezzel szemben ez a típus szuper, sokkal tovább tart a hidratált érzés. Sokkal lágyabb, nem olyan "testes" ajakápoló, mint a fent említett társai.
Egyetlen bajom vele az ára. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 4.

Egyetlen bajom vele az ára. :(

Evee88

2021. december 21.

Nagyon szeretem. Ápol, hidratáló,nem ragad, finom illatú, és az íze sem rossz :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 21.

Annamy

2021. december 21.

Régóta használom ezt az ajakápolót. Kellemes illata, krémes állaga van, de ami a legfontosabb, hogy nem szárítja ki a számat, miután felkentem, hanem valóban puhává teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 21.

Craka

2021. december 12.

A legeslegjobb ajakapolo a vilagon. Alapjaraton is szaraz a szam, de amikor felkerult a fogszabalyzom akkor 10-szer jobban kicserepesedett es kirepedt. E nelkul gozom nincs mi lett volna velem. Amikor nagyon kiszaradt es kirepedt ezzel bekentem es par perc mulva mar be is puhitotta es vegre ujra tudtam mosolyogni. Mindig van itthon 2-3 db. Nehogy kifogyjak. Nem vagyok hajlando mast venni. Rengeteget kiprobaltam olcsot es dragat is, de egyik sem er meg a kozelebe sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil