Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

jankah

2020. február 25.

Még régebb hallottam, hogy a vazelin milyen csodálatos hidratáló, így vettem is a DM-ben egy dobozkával, az ajkaimon használtam és csodaszer volt, tényleg szuperűl hidratált, a legjobb amit addig próbáltam, viszont azt nem tudtam magamnál hordani, meg picit zavart is hogy az újjaimmal kellett felvigyem. A drogériás ajakápolók egyike sem jött be, az első pár napban még némelyik jól végzi a dolgát, aztán semmi, a nagynéném pedig ezt használja amióta az eszemet tudom, így megkértem, hogy szerezzen be nekem is. A hatása hasonló volt a vazelinéhez, de azért annál jobb. Mostmár évek óta ezt használom én is, nagy és hosszútávú szerelem ez. Kis időre rá hogy elkezdtem használni, fedeztem fel, hogy igazából alap összetevője a vazelin (petrolatum), suprise-suprise. Ez is vazelin, csak most nem kell az ujjammal nyulkálnom a vazelines tégelyben. Meg azért szuperebb mint a sima vazelin, mert ez szépen gyógyít is. Ott van benne az aloe vera meg a Jojoba is, ami ugyancsak egy szuper hidratáló és nyugtató hatású olaj. Nagyon gyorsan megpuhítja a kiszáradt bőrt, extrém esetekben is. Egyszóval szuper termék, mindenkinek bátran ajánlom! Amire vigyázni kell, hogy mindig csak annyit csavarok ki amennyi szükséges, mert nem mindig lehet vissza csavarni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 25.

ausmorzs

2020. január 31.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Esténként, lefekvés előtt használom. Reggelre nem száradnak ki az ajkaim. Jól hidratál, meggyógyította a kicserepesedett ajkaimat. Nagyon kellemes az illata és tetszik az összetétele is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Isabell

2020. január 19.

Nem olyan rég kezdtem el használni, de idáig szuperül teljesít, szépen hidratálja az ajkakat így megérdemeli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

BlueEyes

2020. január 19.

Nyáron eléggé ki volt száradva a szám, meg csipkedtem is sokat - talán a munkahelyi klíma miatt -, így szorgosan elkezdtem új ajakápoló után nézni, mert úgy éreztem, mintha a kedvenc rózsaszín Bebém már nem tudna kellően segíteni. Ekkor próbáltam ki több terméket is, de lelövöm a poént: egyiktől sem ájultam el.
Ez az FLP viszonylag híg és krémes, így a kenhetősége teljesen rendben van, meg egészen jól hidratál is. A kiszerelése nekem kicsit fura, utoljára talán általános iskolában volt ilyen formájú ajakápolóm, de egyébként gond nem volt vele. Ugyanakkor, ami annyira nem jött be, az az íze. Valahogy, mintha virágos lett volna, vagy nem is tudom, de engem zavart, mert sokszor éreztem használatkor, és nem találtam finomnak.
Összességében nem rossz, de nem hiszem, hogy újraveszem, egyelőre inkább más termékekkel próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

szata1

2020. január 2.

Végzi a dolgát de nekem nem hidratál eléggé így télen. Hajlamos cserepesedésre a szám és ilyenkor valami sűrűbb, gazdagabb kell ennél. Nyárra jó lesz mert könnyű, nem ragad. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

Phoebiee

2019. november 26.

Egyszerűen imádom. Használom szájra, sebgyógyításra, herpesre. Selymes, átlátszó, szájon gyönyörű fénye van. Egy erősebb szemsminkhez simán felteszem szájfény helyett. Ápolja puhítja a bőrt. Ismerőstől rendelem, az 1200-1300 Ft valid ár, de szerintem minden pénzt megér. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

pankafru

2019. november 20.

Már kipróbáltam mindent, de tényleg mindent a száraz, cserepes ajkaimra. Köztük ezt az ajakápolót is. Szeretem, mert puhítja az ajkaimat és kényelmes viselni, nem ragadós. De a hatása nem hosszútávú. A gyógyszertári vazelin volt az első, ami hatásos, de azt éjszakára és reggel tudom csak felkenni. Így napközben jobb híján maradtam ennél a terméknél. Most egy vazelin alapú de természetes olajokkal, méhviasszal felturbózott ajakápolót használok helyette. Ami kevésbé ragacsos, mint sima vazelin és ennél hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

D3tti

2019. november 20.

Villámgyorsan rendbe hozza a kiszáradt számat. Nem használom rendszeresen, kifejezettem arra tartom, ha szükség van rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

greta19

2019. november 13.

Mindenképp 5*. A legjobb ajakbalzsam, amit eddig használtam. Első használat után teljesen eltünteti a kiszáradt, cserepes ajkakat. Illata, íze is nagyon enyhe, kellemes. Sőt még a herpeszemre is ezt használom, és sokkal gyorsabban, hatékonyabban eltávolitja, mint bármelyik herpesz elleni patikai krém vagy tapasz. CSODASZER! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

eszterszekely

2019. november 12.

A legjobb ajakbalzsam amit életemben használtam. Gyakorlatilag pár óra alatt helyrehozza az ember kiszáradt/berepedt ajkait, bár nyilván érdemsebb inkább megelőzni vele a bajt. Nagyon pici de ezer évig elég. Igaz, én inkább a hidegebb hónapokban használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil