Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

Judit0916

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 8.

Többféle ajakápolót próbáltam már ki, de ez vált be a legjobban. Teszi a dolgát és télen sem voltak egyáltalán kicserepesedve az ajkaim. Az egyetlen negatívum, hogy hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

VanillaBlossom

2020. július 20.

Az illata jó, valóban táplál és helyre rakja a számat (bár az az igazi waaooo hatás elmarad), azonban rettentően zavar az állaga. Amikor felkenem megolvad és csúszik - mászik. 10 perc után le kell törölnöm, mert nagyon idegesít. Elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Barbara5

2020. július 14.

Egyszerűen imádom. Nem szárad utána ki a szám, mint a többi ajakbalzsamtól. Az illata nem zavaró, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Saci22

2020. június 28.

Nem rossz az illata, de nekem túl vazelines, ha vazelint akarnék a számra menni akkor azt kennék, viszont ahhoz mérten nagyon drága. Kevés benne az ápoló olaj. Ajándékba kaptam úgyhogy nem bánom hogy kipróbáltam, de magamtól biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Kinga218

2020. június 23.

Sok ajakbalzsamot próbáltam már, de ez az egyetlen, ami tényleg beváltja az ígéretét hidratálás téren. Az illata kellemes, könnyen felvihető, és elég kicsi hogy mindig kéznél legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

dodeszka95

2020. június 18.

Az egész család kedvence.10-esével szoktam rendelni főleg télen.Minden táskámban van egy meg a kocsiban,konyhában fürdőben.Mindenre is jó.Bármilyen sebre azonnal rá tudom kenni,gyulladáscsökkentő és gyorsabban gyógyulnak tőle a sebeim.A többi ajakbalzsam semmit nem ér csak kiszárítja még jobban a számat.Herpeszre is kiváló,csak ajánlani tudom mindenkinek.Lehet,hogy drágább,mint egy Labello,de ezerszer többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Katie

2020. június 16.

Általában igyekszem parabénmentes termékeket használni, ez azért csúszott be, mert ajándékba kaptam, és alapesetben továbbadtam volna, de épp nem volt semmilyen ajakápolóm, szóval kibontottam. Nem tudom, nekem egyáltalán nem tűnik nagy számnak így pár használat után. Még az illata is csak először tűnik jónak, aztán átmegy ilyen vazelinszerű szagba. Nagyon zsíros, rossz érzés a számon. És most néztem, mennyibe kerül, ebben az árkategóriában sokkal jobbak is vannak. Elhasználom, de nem vagyok oda érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

bubilany

2020. június 10.

Végre egy ajakápoló ami teszi is a dolgát! Minden este vagy minden második este használom, azóta még egyszer sem száradt ki, az egyébként kiszáradásra hajlamos szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

humankind

2020. június 5.

jó az illata, de nekem maximum ennyi... valamiért úgy érzem, a mindig száraz ajkaimon semmit sem használ. az árához képest pénzkidobás, biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 5.

tothklaudia96

2020. május 27.

Szeles időben nagyon ki tudnak pirosodni az ajkaim. Ez az egyetlen, ami helyre tudja hozni. Imádom! Jó az illata, az állaga, jól hidratál. Nem tudom megszámolni, hogy hány éve használom :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil