Forever Living Products

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. március 5.

Kiszerelés:   4,25 g
Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojobás ajakír

Az aloe, a jojoba és a méhviasz együtt az egyik legjobb - egész évben használható - ajakbalzsamot alkotja, amely ma a piacon létezik. Megnyugtatja és hidratálja az ajkakat. Kés mérete lehetővé teszi, hogy mindig kéznél legyen.

hoya94

2021. június 6.

Én ajándékba kaptam egy rendelés mellé ezt az ajakápolót. Szerintem is klassz termék, nagyon jól hidratál és sokáig elég, mert már 1-2 használat után helyrehozza a száraz cserepes ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

BoKitti

2021. május 19.

Legeslegjobb ajak ápoló, megakadályozza hogy a száj kicserepesedjen. Csak ezt a terméket használom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2021. május 9.

Ez a legeslegjobb ajakápoló amit valaha használtam! Cserepes ajkakkal 1 éjszaka alatt csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. május 9.

smikal.regina

2021. március 17.

Baromi jó, nagyon bevált, csak ajánlani tudom. Carmexnél is jobb ;) Én az orrfújós időszakban az orromra is simán kenem és pikk-pakk helyre rakja a sebesedést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Fkrisztina23

2021. március 9.

Kedvenc ajakápolóm, egyáltalán nem rossz érzés ha felviszem, nem csomósodik össze az ajkaimon, illetve baromira jól hidratálja az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

v.sara

2021. március 7.

Egyik legjobb ajakápoló amit kipróbáltam, tényleg jól hidratál, nincs rossz íze vagy illata, állagra is nagyon jó, kenhető. Egyetlen hibája, hogy amikor kezd elfogyni, nem lehet jól kitekerni a végét a hengerből. Ilyenkor ki kell piszkálni az aljából, hogy ne menjen kárba a maradék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

HEva

2021. március 6.

Csak nekem selejtes, hogy hiába tartom a hűtőben baromi puha? Amint a számhoz ér folyik. Nem merném táskában tartani.
Kaptam, így elhasznalom itthon, de nem fogok a jövőben ilyen MLM céget támogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

merike3

2021. február 17.

Ajándékba kaptam ezt a kis csodát, nagyon jó, közelébe sem érhet a Labello és társai. Remélem be tudom majd még szerezni ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

pegigou

2021. február 17.

inkabb tunetkezelesre jo, hosszabb tavon nem javit a kiszaradt ajkakon, de kellemes az illata es az alllaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

albaserra

2021. február 15.

Az összetevői alapján nagyon jó és sosem okozott csalódást, de néha megcsap kicsit a “kőolajos” szaga. Ettől függetlenül csodákra képes és néha vágásokra is használom sos helyzetekben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil