Forever Living Products

Ár:   5380 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Revitalizáló maszk elkészítéséhez (mely hetente 2-3 alkalommal ajánlott a bársonyos, feszes, tiszta arcbőrért) egy teáskanál Mask Powder–t egy teáskanál Aloe Aktivátorral keverjen össze, amíg a keverék állománya homogén, sűrűnfolyó nem lesz. Ecsettel vékonyan kenje fel a nyakra és az arcra a nyaktól felfelé haladva, és relaxáljon kb. 30 percig. Nedves törlővel távolítsa el a maszkot, majd arcon és a nyakon maradó anyagot meleg vízzel öblítse le, törölje át bőrét tonikkal, és krémezze be hidratáló krémmel.

Kiszerelés: 29 g

Titanilla10

2018. november 13.

Nem próbáltam de anyukám és nagymamám is kipróbálta hát nem voltak annyira elájulva a hatásától de mindenképpen puhább lett az arcbőrük.Az tetszett amikor húzódott rajtuk a maszk látványosan húzta a bőrt szinte beszélni sem tudtak kicsit azért én is többet vártam volna tőle ha már ilyen drága.Meg ez a kevergetés az aktivátorral háát nem tudom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. február 6.

Évek óta használom,nekem bevált, nagyon tiszta friss bőröm lesz tőle, a ráncok halványodnak, és feszesebbé teszi a bőrt. 50 év felett kötelező :-) engem megnyert

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Kaolin 0 0