Best of Beauty 2019

Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. március 31.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Sonya kiegyenlítő tápláló és hidratáló krém Aloe vera és revitalizáló kivonatot , valamint korszerű hidratálót tartalmaz. A krém gazdag összetevői elősegítik a bőr egészséges nedvességtartalmát és állapotát. A Sonya Tápláló szérummal alkalmazva bőre sima, lágy és hidratált lesz.

Stella1104

2017. szeptember 26.

Több mint két éve csak ezt az arckrémet használom. Nagyon kevés kell belőle(az én arcom legtöbbször száraz, de elég így a gyári kis mérővel egy borsónyi mennyiség.)
Az ára nem kevés, cserébe hosszú ideig elég a krém.
Nagyon elégedett vagyok a minőségével.
Az ára miatt a 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Az ára nem kevés, cserébe hosszú ideig elég a krém.
Nagyon elégedett vagyok a minőségével.
Az ára miatt a 4 csillag.

dolphines

2016. március 10.

Évekig használtam ezt a krémet, főleg tavasztól őszig, mert télire azért kevés volt. Nagyon finom, könnyed, citrusos illata van. Egy kis műanyag pálcikával kell belenyúlni, hogy ne szennyezzük be a kezünkön esetlegesen lévő szennyeződésekkel. Gondolom, nincs teli tartósítószerekkel, bár valamennyi biztosan van benne. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én azért nem bíbelődtem ezzel, de soha semmi baja nem történt. Amikor felkenem, először mintha zsíros lenne pár másodpercig tőle a bőröm, aztán pedig nagyon gyorsan felszívódik, és utána egyáltalán nem hagy zsíros érzetet. Elég drága, de nagyon kellemes, finom krém. Szívesen vásárolnám újra, de most más krémek felé tekintgetek. Javaslom kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

_ca_

2013. május 10.

Kellemes hidratálókrém. Ugyanolyan jó hatással volt a bőrömre, mint a high-end márkák arckrémei, de azoknál azért jóval kedvezőbb az ára, főleg, ha figyelembe veszem azt is, hogy milyen nagy a tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

sissy93

2012. július 2.

Klassz kis krém, nagyon szerettem. Hidratál, finom az illata, kevés is elég belőle. Nekem egy doboz fél évig kitartott napi két használat mellett. Még télen sem kellett napi többször használnom, mint eddig minden más krémet.
Bőröregedés? Érdekes, nekem a fiatal bőrömre ezt ajánlották, bőröregedés ellen az idősebb hölgyeknek pedig a kókuszos (Deep Moisturizing) krémet.
A lemosójával (Purifying Ceanser) együtt használtam.
Az ára tényleg húzós, de megéri. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

A lemosójával (Purifying Ceanser) együtt használtam.
Az ára tényleg húzós, de megéri. :)

kawa.kriszta

2012. április 22.

Sűrű, kicsit nehéz krém, a bőröm nehezen szívta be. Az illatát szerettem, éjszakára használtam, tápláló krémnek bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

bandita

2012. április 22.

Arcra nálam nem működött, csupán kézre, a szérumjánál említett ok miatt. Kézre fogom elhasználni, és ezt a terméket nem veszem újra. A takarékos használat nehezen kivitelezhető ennél a terméknél, mivel minden kinyitásnál, belenyúlásnál szennyeződhet a krém, hiába van picike kanala, akkor is. A szérumja ezzel szemben higiénikus használatot tesz lehetővé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.