Forever Living Products

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. március 31.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fehér tea kivonatot tartalmazó Sonya Tápláló Szérum megőrzi és nedvességgel tölti fel a bőrt, ezáltal fiatalos megjelenést biztosít.

HennyGindele

2018. március 23.

Nagyon jo kis szérum mar az 5-iket veszem újra és nem is fogok mást használni az illata nagyon kellemes friss érzést ad a bőrnek hamar beszivodik teszi a dolgát tökéletes szérum es nagyon sokáig elég

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Hiuz

2017. június 27.

Évekkel ezelőtt használtam, ez volt az első szérumom, fehér teás, de engem is citromtortára emlékeztetett az illata, reggelente mindig ez a citromsüti illat lengett körbe :) Nagyon jó szérum, bőröm szerette, gazdag textúrájú, én télen használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

KisKormos

2016. május 10.

Nagyon puhává teszi a bőröm. Imádom az illatát, kicsit nekem citromos túróssütire emlékeztet. Nagyon jó az állaga, könnyen beszívódik. Azonban olyan kiemelkedő változás nem észleltem a bőrömön. Csodaszernek nem mondanám, de jó kis mindennapi termék, hidratáló alá. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Emme

2015. november 17.

Számomra tökéletes volt !! Ma már igaz nem használom, de rajta kívül más szérumom nem volt. Be kell vallanom, én 15-19 éves koromig használtam, nem kimondottan én voltam a megcélzott korcsoport, ugyanis ha valaki fiatal nem kimondottan van szüksége még fiatalosabb bőrre :D Hidratált, táplált, kisimított, nappalra ha sok volt csak éjjelre kentem föl. A fő ok, hogy ilyen sokáig használtam és kb. 3x újravettem az volt, hogy az ismerősöm,aki ezzel foglalkozik azt mesélte róla, hogy regeneráló, sebeket, hegeket is halványító tulajdonsággal (is) rendelkezik . Azt kell hogy mondjam volt benne valami, ugye az első összetevője az aloe, feltételezem, mivel szérumról van szó, magas koncentrációban. Tini koromban nagyon megszenvedtem a pattanásokkal és állandóan piszkáltam őket, csoda,hogy néhány seb maradéktalanul begyógyult. Igaz,hogy minél fiatalabb a bőr annál könnyebben regenerálódik, de ezzel a szérummal karöltve nagyon szép, egységes bőröm lett így 21 éves koromra. A bőrgýogyászom is megdicsérte, mivel ő végigszenvedte velem ezt a szörnyű harcot a pattanásokkal, hogy nagyon szépen begýogyult és rendbejött a bőröm. Azthiszem ennek a szérumnak is jócskán része volt benne :) úgyhogy tudom ajánlani 18 alatt is bőven, főleg problémásabb bőrre, azoknak, akiknek vannak pattanás utáni hegek az arcán, szerintem érdemes próbát tenni ezzel a termékkel. Igaz, hogy drágább szérum,de nekem 1 évig is kibírta 1 flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

maow

2015. február 2.

Wow! Ez volt a reakcióm látva a szérum hatását. A bőröm olyan puha lett, mint a babapopsi. Tökéletesen hidratált, anélkül, hogy elnehezítette vagy zsírossá tette volna az arcomat, és ez a hidratált hatás sokáig megmaradt. (Előtte ugyenezen márka hámlasztóját használtam.) Azonnali szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

kaszas.eniko90

2013. szeptember 7.

Az arcot puhává teszi, és nálam még a ráncokat is simította. Nálam fél évig elég egy flakon, szóval még gazdaságos is. Szerintem nem cserélem le másra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Cint

2013. január 30.

Eléggé érzékeny a bőröm az arcomon...de ezt a krémet nagyon szereti! Imádom az illatát.Kevés is elég belőle...Nálam 5-ös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

piri0307

Korcsoport: >54
2012. december 21.

Ez egy szérum, nagyon jó, nem kemény, az én bőröm bírja, amellett kellemes illata van, könnyen beszívódik. Én még krémet is rakok rá. Nem tudom mit jelent az, hogy nem bírja a bőröd? Kiütést kapsz tőle vagy mi van?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. december 21.

kawa.kriszta

2012. április 22.

Az én bőrömnek kicsit nehéz, lassan szívja be, viszont hosszan tartó hidratálást biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

bandita

2012. április 22.

Hatalmas adag (118ml), kedvező áron, sajnos, az érzékeny arcbőröm nem bírta. Azonban a kezemen éjszakára és nappalra tökéletesen működött, úgy, hogy minimális szérumot masszíroztam be. Így oda fogom elhasználni, és lehet, hogy újra venni fogom emiatt, annyira jól működik erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.