Forever Living Products

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb

Aloe vera gél gyorsan és hatékonyan nyugtatja meg a bőrt, nem hagy foltot a ruhán és ideális tartozáka bármely elsősegély csomagnak.

Ár: 5600 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, Debrecen, fizetés: előre utalás után postával, személyes átvétel

Jojci

2020. június 18.

Második tubust vettem most, elég sokáig elég volt az elso, pedig minden nap használtam az arcomon telibe + adogattam par embernek mintat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Szelena

2020. május 1.

Univerzális sebgyógyító krém, már kb. 10 éve újraveszem. Reggeli és esti arcápolási rutinom része is. Nagyon jó a pattanásaimra és hidratálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Lisa100

2020. március 6.

Hogyan lehet, hogy itt ennyi pozitív tapasztalat van, èn vagyol az egyetlen, akinek semmit az èg adta vilàgon nem csinàlt? Kentem pattanàsra, hegre, valami fura piros foltra az arcomon...semmi. A pattanàs hege mèg 2 hèt utàn is vörösen virít- krèm nèlkü 1 hèt alatt el szokott múlni. A vörös folt pedig csak terjed ès hólyagosodik...
Akkor ez megint egy kamukkal teli èrtèkelès a termèkről???
Szerencsère csak termèkmintàt kaptam ebből. A propoliszos krèm is pont ennyit èrt. Kentem èn együtt, külön...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

Akkor ez megint egy kamukkal teli èrtèkelès a termèkről???

D3tti

2019. november 21.

Sérülésekre, sebekre használom rendszeresen már nagyon régóta. Teljesen másképp, szebben, gyorsabban gyógyul tőle a seb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

teus0022

2019. október 22.

napégésre,sebekre szoktam hasnálni és kiváló.gyorsan beszívódik és nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

JErzsi

2019. augusztus 5.

Sosem hiányozhat itthonról, az egész család használja sérülésekre, vágásra, égésre, pattanásra, csípésekre, aranyérre. Tényleg olyan mint egy "folyékony sebtapasz". Kellemes zselés állagú, hűsítő hatású krém, amely nagyban segíti ezen sérülések gyógyulását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

hetesiedit

2019. július 10.

Nagyon jó tömény aloe verás készítmény. Bőrsérülésre is lehet kenni, hidratál, gyógyít, napégésre is kiváló. Sajnos most látom az összetevők közt a paraben-t. Ezt leszámítva jó véleménnyel vagyok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

csaknora

2019. július 2.

Régóta jelen van a hazipatikaban!
Napegestol kezdve, pattanásokon, hegeken át mindenre használjuk ❤️ imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Régóta jelen van a hazipatikaban!
Napegestol kezdve, pattanásokon, hegeken át mindenre használjuk ❤️ imádom!

Tündérvirág

2019. május 13.

Szolárium után ezzel nyugtatom a kipirosodott bőröm. Nagyon jó rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Szolárium után ezzel nyugtatom a kipirosodott bőröm. Nagyon jó rá.

Kdrorsi

2019. április 22.

A pattanásos hegekre kezdtem el használni, és csodát tett, mellette pedig aloe first-el használom borotválkozás utáni irritációra. Nekem nagyon bevált, mert a sebeim eleve lassan gyógyulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology