Forever Living Products

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb

Aloe vera gél gyorsan és hatékonyan nyugtatja meg a bőrt, nem hagy foltot a ruhán és ideális tartozáka bármely elsősegély csomagnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

MaryPoppy

2022. március 20.

Kipróbáltam érzékeny, inkább zsíros bőrömre. Egy hétig kentem az arcomra, tele lettem pattanással, idejére sem emlékszem mikor volt hasonló problémás az arcom. Miután abbahagytam, az arcbőröm látványosan lenyugodott. A tartósítószerekre tippelek, túlérzékeny, allergiára hajlamos bőrömre nem használok parabénes, egyéb rondaságokkal telepakolt krémeket, ez rendesen ki is csapott. Számomra csalódás ez a krém. Érzékeny, allergiára hajlamos bőrűeknek nem ajánlom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 20.

Jazmin01

2021. december 29.

Eredetileg kontakt eckéma miatt javasolták, de hát mindenre is jó! Ekcémára, száraz kézre, napégésre, bármilyen irritációra...
Teljesen illatanyag mentes, zöld "szaga" van. Csak a natúr zselé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Teljesen illatanyag mentes, zöld "szaga" van. Csak a natúr zselé.

dodeszka95

2021. május 15.

Napégésre,sebekre kiváló.Intim fertőzésekre is szoktam használni,illetve hüvelykúpot is készítek belőle.Alufóliába nyomok egy kúp formát és beteszem a mélyhűtőbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

LillSkybour

2021. április 15.

Multifunkcionális krém, nagyon jó arcra, a pattanásokat csökkenti, lehúzza a gyulladást, hamar gyógyulnak. A sebek gyógyulásában is segít, szárít, hámosít, de közben hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

esz

2021. február 18.

Véleményem szerint top termék, mindig van otthon! Extra érzékeny bőrömre kimondottan gyógyír. Pattanásokra, herpeszre, szúnyocsípésre szuper. Önmagában arcra kenve, vagy pakolásokhoz hozzákeverve se utolsó, csodásan kisimítja a bőrt. ;-) A spray változatára viszont nagyon rosszul reagál az arcbőröm, allergiás kiütéseim lesznek, gondolom a gyógynövények egyike miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

CsVivko92

2020. október 25.

Kipirosodásra hajlamos, érzékeny, allergiás bőrre egyáltalán nem ajánlom!! Az allergiát jobban előhozta és csúnyább lett sokkal.. égésre ajánlom de ha érzékeny a bőröd arcra nem!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

zsani1500

2020. szeptember 20.

Pattanasokat pár óra alatt lehúzza, napégésre, intim területen belsőleg, hajnövesztésre fejbőrbe masszírozva, stb. mindenhogy tökéletes! És nem mellesleg a legtisztább aloe termék a piacon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Barbara5

2020. július 14.

A First krém verziója. Ez is remek, akár a First :) Elég tartós, nekem sokáig szokott kitartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Jojci

2020. június 18.

Második tubust vettem most, elég sokáig elég volt az elso, pedig minden nap használtam az arcomon telibe + adogattam par embernek mintat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Szelena

2020. május 1.

Univerzális sebgyógyító krém, már kb. 10 éve újraveszem. Reggeli és esti arcápolási rutinom része is. Nagyon jó a pattanásaimra és hidratálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Methylparaben i I ta I par 0 0