Forever Living Products

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb

Aloe vera gél gyorsan és hatékonyan nyugtatja meg a bőrt, nem hagy foltot a ruhán és ideális tartozáka bármely elsősegély csomagnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bernadett76

2015. december 29.

Ha tíz csillag lenne, azt kapna! Szuper, nélkülözhetetlen. Nekem nőgyógyászom ajánlotta, hüvelyi diszkomfort érzésre. Kiválóan használt, de azóta próbáltam máshol a testemen és nagyon bevált ott is. Az ára borsos, de egy tubus nekem egy évig elég, intenzív használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 29.

mandala77

2015. december 7.

Ha valami, akkor ez csodaszer! Gyönyörűen gyógyítja a sebeket, regenerálja a sérült bőrt, csökkenti, illetve megszűnteti a gyulladást. Mindig van itthon egy flakonnal. Rengeteg mindenre használtam már, a konyhai balesetektől a kozmetikai kezeléseken és műtéti beavatkozáson, valamint leégésen át a begyulladt bölcsességfogamig. Mindkét nagyim ágyba kényszerült, amitől felfekvések keletkeztek a testükön. Aránylag rövid idő alatt gyönyörűen regenerálódott a sérült terület. Nem olcsó, viszont kevés kell belőle, és tekintve, hogy nagyok sok mindenre hatékony, abszolút megéri az árát. 10-est adnék, de mivel az itteni max. az 5, legyen öt hatalmas csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 7.

Quellcrist

2015. november 27.

Én is csak azt tudom mondani, hogy csodaszer. Mindenre jó.
Nekem gyerekkoromba volt, hogy többször begyulladt a fülem és ezt nyomtuk bele, két-három nap alatt elmulasztotta a fájdalmat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Én is csak azt tudom mondani, hogy csodaszer. Mindenre jó.

Anett0707

2015. november 19.

Csoda szer, bármilyen pattanás seb vagy égésre alkalmas és 1-2 nap alatt rendbe teszi a bőrt. Viszont méretéhez képest igen borsos ára van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Kinyi

2015. augusztus 1.

Ez a krém állandó kelléke a túrázásoknak. Imádom. Csípésekre, sebekre, hegekre és a leégésre használom. Egyszerűen csodás. Szúnyog és darázs csípésekre különösen érzékeny vagyok (a megcsípett terület iszonyú gyorsan iszonyú nagyra tud tagadni), így azokra mindig ezt használom. Nélküle valószínűleg nem élném túl a nyarat. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

IldaDb1990

2015. április 26.

Gyors hatas,napegesnel,seruleseknel,kiszaradasnal.Kisgyermekes csaladoknak,kirandulas szerelmeseinek ajanlom a tulelo csomagba;) Nagyon keves kell belole,gazdasagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

beuska89

2015. április 11.

Nahát ez nagyon megéri az árát, egyik nyáron nagyon leégtem a napon, hólyagos lett a mellkasom, 3-4 nap alatt gyönyörűen rendbe hozta, hegem sem maradt. Csoda ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

franyoh

2015. február 9.

Hegekre, sebekre, pattanásokra nagyon jó és gyors hatással bír :) Hatását tekintve a First-höz hasonlít, talán abból a szempontból jobb, hogy gél állaga miatt jobban megmarad a sebeken, ezáltal talán jobban kifejti hatását. Illata nincs, ingább szaga van :) viszont nem elviselhetetlen. Összességében nagyon hasznos, kisebb helyi kezeléseknél igen sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

lujzi

2014. december 13.

mostanában borotválás után hajlamos begyulladni a bőröm. gondoltam egyet, és kipróbáltam a frissen borotvált területre: kb. 3 szempillantás után olyan volt a bőröm, mint egy kisbabának. mi amúgy sok mindenre használjuk a családban, de ez az azonnali hatás lenyűgözött.

update: egy brutális nyílt ajaksebet (helló, tél!) 1 (egy) nap alatt hozott helyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 13.

farkasgaboc

2014. november 19.

Én sebekre használom, arra nagyszerű. Segít hogy gyorsabban begyógyuljon bármilyen sérülés.
Kicsit ragad, úgyhogy inkább otthoni, éjszakai alkalmazása a jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

Kicsit ragad, úgyhogy inkább otthoni, éjszakai alkalmazása a jobb.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin