Fountain

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. december 27.

Ár:   13 400 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Hialuronsavas szépségital a bőr szépségéért, az ízületek mozgékonyságáért.

A Hyaluronic Molecule egy koncentrált szépségital, melyben a hiauronsav felel a jótéteményekért. A hialuronsav gyulladásgátló, hidratáló vegyület, amely megtalálható a bőrben, ízületekben, szemekben és az agyban. A természet saját „kenőolaja”, amiből korunk előrehaladtával veszítünk. Szedésével a bőrünk kisimultabbá, feltöltöttebbé, puhábbá válik, ízületeink mozgékonyabbak lesznek.

A Fountain hialuronsavas formulája vegán és tiszta élelmiszerminőségű.

JuditTTT

2019. május 26.

Nem akarom lepontozni, mert a vélemények alapján sokaknak bevált sok problémára, csak kiteszek róla egy figyelmeztetést, nehogy vki más is beleszaladjon. A benne lévő xylitiol igen nagy mennyiségben van jelen és aki érzékeny rá, bizony nagyon rosszul lesz tőle. Én nagyon beteg voltam tőle, kétszer próbálkoztam vele, mindkétszer heves hasgörcsök, fújódás, hasmenés lett a vége. Konkrétan gyógyszer bevételével tudtam csak enyhíteni a dolgon (bár azt tudni kell, h. nagyon érzékeny az emésztésem, így először nem is erre a termékre gyanakodtam). Amikor másodszorra vettem be, életem egyik legdurvább hasgörcsét sikerült előidézni, ami egy kerek napig úsztatott hideg verejtékben és a többit meg hagy ne részletezzem mellé... de kb. képzelheted... mintha a szalmonella és az e coli fertőzés édes gyermeke lett volna születőben az altáji részeken. Lepasszoltam az összeset apunak, aki a Vidék Vasgyomrú Ura fedőnéven található a telefonkönyvben, mivel két üveggel is vettem belőle, amikor akció volt. Neki ízületi panaszai vannak, gondoltam, hátha beválik rá. Beszedte, de semmi javulást nem tapasztalt. Szóval részemről leszerepelt az összes ebből a termékcsaládból, mert mindegyik ugyanazzal az édesítővel készült, de nyilván ez egy egyéni dolog, ami miatt nekem kb. a horrort okozta, az öregemnek meg semmit nem használt. Attól még ez lehet jó termék másoknak.

Egyetértek i.napcsi véleményével, fölöslegesnek érzem ezt a nagy legyen édes minden mániát... most miért nem lehet natúran árulni ezeket a termékeket? Aki egészségtudatos, vagy diétázik, mert pl. érzékeny, mint én, úgyis natúran fogyaszt kb. mindent, üres tea és/ vagy herbatea, üres kávé, mézzel ízesített dolgok esetleg és simán meg lehet szokni, olyan 2-3 hónap alatt. Ugyanez van nálam is, mindegy milyen édesítő, természetes eredetű, v. mesterséges, kicsinál és kész. Én pl. a cukrot se nagyon bírom, egyedül a mézet. Pl. ez a xilit meg stevia, eritrit mánia betesz az érzékenyeknek. A múltkor pl. vega étteremből értem haza épphogycsak. Kiderült a csomagolásról, mert haza hoztam a kis maradékomat, h. a desszertben, amit amúgy ott állítanak elő, hát nem xlilit meg stevia volt, de nem is kevés mennyiségben... mert ne vegyük el a méhecskéktől a mézet, de te dögölj meg, ha érzékeny vagy rá. Szóval már egy vega kajáldában se lehet édesítő nélkül? Pl. a rágógumikban se értem az édesítőt, fúj cukor, akkor toljuk tele inkább olyannal, amitől egyesek görcsölve fosnak (jobbik eset, mert többé rá se nézel), mások meg ki tudja miféle egyéb betegséget növesztenek maguknak szépen lassan tőle. Én pl. meglennék egy semmilyen ízű étrend kiegészítővel, v. rágóval, nem hiányolnám belőle az ízt. De nem gyártanak ilyet, mert a modern ember annyira hozzá van szokva, bár inkább szoktatva, h. minden ízes, h. anélkül már nem is kell neki semmi. Aztán meg mindenki csodálkozik, h. miért is van x allergiája, meg y betegsége. Szóval erről kb. ennyit. Értelmetlennek látom én is, h. mindennek kell vmi fedőízt, meg színt adni, csak h. gusztusosabbnak tűnjön. Reméltem, h. ezekben a Fountain cuccokban kevés van, de nyilván nem, pláne, h. a lista második helyén ott virít. Tényleg nem szabad használni ezeket olyannak, aki érzékeny, mert szó szerint besz@rsz tőle, annyira megkínoz.

UPDATE: megnéztem a Deciem oldalán, h. kirakták- e a véleményemet, amiben leírtam, h. mit tapasztaltam, ill. mondtam, h. érdemes lenne figyelmeztetni az erre az édesítőre érzékeny embereket a csomagoláson. Nem tették ki, mint ahogy negatív véleményt alig a termékről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

jirka

2018. június 12.
Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Visszamenőleg sokat gondolkodtam a "csodaszer" kategórián, azt azért túlzásnak érzem. 10 hete kezdtem bele a Fountain italok iszogatásába, közepest nehezen adnék, legyen négyes.

2018. április 23.
Második flakonnal fogyasztottam el belőle, 2x24 nap. Az első üveg pont akkor fogyott el, mikor 1 hétre külföldre utaztam, nem vittem magammal, így a két adag fogyasztása között volt egy hét szünet.
A HA orvosi felhasználása és szakirodalma igen nagy, angol nyelven több információ található róla, nem is akarom ide az előnyöket bemásolni, jelen esetben 130mg/HA-ról beszélek, napi javasolt mennyiség 100 ml/nap (ez mennyiség nem is található a drogéria polcain).
Az elmúlt éveimben bőven szereztem információt arról, hogy bizonyos vitaminok és ásványi anyagok hogyan szívódnak fel a gyomorból (ha bélbolyhok lelapulnak nehezen szívódik fel a szükséges tápanyag), emiatt szigorú orvosi diétán vagyok, hogy a vashiányomat szinten tartsák, tablettával vagy éppen injekcióval, bár utóbbit, már több mint egy éve nem kapok. A vas nagyon nehezen épül be, van, hogy 3 hetente küldenek vérvizsgálatra, mert már akkor mérni lehet az emelkedést.
A tervem az volt ezekkel az italokkal, hogy koromból kifolyólag javítsak a külső és belső állapotokon, mivel a HA, nemcsak szépészeti segítséget nyújt, és nemcsak a bőrre hat. Eleve cserélgetni szerettem volna őket, 2-3 üvegenként, mert ott van a Super HA is, 1000 mg/nap, mely mennyiséget még sehol, semmiben sem láttam!
Én a Lookfantasticról vásárolom őket, mert jelentősen olcsóbban lehet őket beszerezni - amíg a készlet tart, figyelni kell rá - átszámolva 9000 Ft-ért vásároltam, ami jelentős külöbség a Deciem árához képest is. Épp a készlethiány miatt most a The Glow-t (tartalmaz HA-t) vettem meg, azzal folytatom a sort, reményeim szerint, minimum 2 palackkal.
Állag: Zselé-pudding. Részemről ilyen állagúnak képzelem a HA-t. Tömör, ragaszkodó folyadék. Első alkalommal kimértem, nem kellett volna, alig bírtam kiszedni a mérőpohárból. A 2 teáskanál az angol mérték szerinti, nálam ez egy nagy evőkanálnyi adag, reggelente. Az íze enyhe, érződik benne az édestőszer, kellemesen mű. Gyomromat nem bántotta. Az üveg végét kis vízzel vagy gyümölcslével lehet csak kinyerni.
Tapasztalatok:
- szándékosan hagytam el melőle arcápolási termékeket, és nem hiányoztak, így aztán azt gondolhatom, hogy még spórolok is ha őket választom
- az első két hétben semmit nem tapasztaltam
- két hét után rettenetesen elkezdett ropogni a nyakam, földöntúli hangok kíséretében, néhány napon belül elmúlt
- az első üveg után külföldi utamhoz szándékosan nem csomagoltam testápolót, nem is használtam, nem száradt ki a bőröm
- középszerű, drogériás testápolót használok mellé, direkt nem valami nagyágyút
- az áll alatti rész, a mérges ránc (amik látványosak) halványodott, kihúzódott
- amióta fogyasztom nem használok szemkörnyék ápoló terméket (előtte NIOD FECC), nem romlott az állapota
- a bőrtónusom (színe) mintha halványodott volna
- nem fiatalodtam egy napot sem, mégis elégedett vagyok vele, még ha hallucinálok is
A "szépségitalokat" támogatóknak képzelem, és inkább az és/és-ben gondolkozom, vagyis külső és belső táplásában egyaránt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 12.

2018. június 12.
Sziasztok Kedves KM Olvasók!

2018. április 23.
Tapasztalatok:
- az első két hétben semmit nem tapasztaltam
- középszerű, drogériás testápolót használok mellé, direkt nem valami nagyágyút
- az áll alatti rész, a mérges ránc (amik látványosak) halványodott, kihúzódott
- a bőrtónusom (színe) mintha halványodott volna

Hidratálók: Xylitol, Hyaluronic Acid

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.