Fragàncies del Montseny

Ár:   13490 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Naurel.hu-n 13490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 10.

Vedd meg online: Naurel.hu, 13490 Ft

Friss, könnyed nőies illat kellemes citrusos esszenciákkal, így bergamott és neroli olajjal, egy kevés jázminnal, verbénával és kakukkfűvel megfűszerezve.

Teljesen természetes eau de toilette organikus illóolajokkal. Az IMO minősítésével rendelkezik.

Ár: 13490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Zellerlevel

2015. október 15.

Nagyon megtetszett a neve: vadvirágok. Elképzeltem, ahogy beszippantom a mezők friss illatát. És tényleg! Egyszerűen imádom. Annyira kellemes esszencia, mintha csak a természetben sétálnék minden alkalommal, amikor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Oil

A citromverbéna kivonata, melyet a virágos végéből nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, illatosító hatású összetevő. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.