Fragonard Parfumeur

Ár:   €30   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bélabá, az összetevőket feltöltötte: ursus, Módosítva: 2015. november 6.

Ár:   €30
Lelőhely:   online külföldről

Fragonard Violette 10 ml fújós
Ár: 3800 Ft postával , Eladó: Pünyike
Állapot: 10 ml frissen fújva/öntve, Helyszín: Gyömrő, fizetés: Utalás után postázom (postán maradó)

Pünyike

2019. november 9.

Isteni illata van. Akár egy csokor ibolya. Ahogy előttem is írták, igazi tavaszi illat és tökéletes ibolya.

Fej: narancs, szeder
Szív: ibolya, rózsa, jázmin
Alap: málna, pézsma

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 9.

Fej: narancs, szeder
Szív: ibolya, rózsa, jázmin
Alap: málna, pézsma

illatvarázs*

2015. november 5.

Úgy látszik csak az én orrom vette másképp az adást. Rajtam nem jött elő az ibolya, csak valami egyszerű tingli-tangli virágos-gyümölcsös illat lett.
Meg is váltam tőle, mert ez nálam nagyon nem ibolya. (Nálam a No1. a Goutal ibolyása.)
Amúgy én a fragonard.com-ról rendeltem pár éve. Azóta is küldenek évente 1-2 alkalommal prospektust, mintákat és ajánlatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

ursus

2014. május 9.

Nagyon kedves és könnyed; tiszta ibolya. Kerestem és megtaláltam a tökéletes ibolyát :)
20 éve mikor Grasse-ban jártam még nem láttam ilyen csodákat csak klasszikus, nehézkes illatokat.
Én 18,00EUR-ért vettem az 50ml-es EDT-t.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 9.

Én 18,00EUR-ért vettem az 50ml-es EDT-t.

2013. március 16.

Egy igazi tavaszi illat ibolyás nyitánnyal, ahogyan a neve is mutatja. Ezt kíséri nagyon szépen a málna és a többi bogyós gyümölcs. Ám ezek mégsem nyomják el, inkább kiegészítik, kiemelik az ibolya illatát, a musk pedig igazán puhává teszi. Nálam egyértelműen 5 csillagot kap.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral, Geraniol, Farnesol, Methyl 2-Octynoate, Cinnamal, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.