Frapin

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. június 19.

Ár:   35 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"Mint a jó konyak, férfira és nőre egyaránt hat e gourmand gyümölcs-virág illat vonzerő. Kandírozott narancs, dió, mogyoró, mazsola és szilva, balzsamos, karamellizált kakaó, tonka és kávé nüanszok, szőlővirág, szalmagyopár és hársfavirág mélyül bors, fűszerek, drága fák, méz és vanília közé"

Frapin 1270 10 ml fujos
Ár: 4000+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 5 ml / 2.200.- 10 ml / 4.000.- , Eladó: GrangerH
Állapot: Frissen fújva parfümszóróba., Helyszín: --, fizetés: Előre utalással postázom.

Verona5

2020. január 29.

Szép, szép, nagyon szép! Az eleje annyira megtévesztő: minta egy friss zöld szőlőkacs csokrot roppantanék szét az ujjaim között, pedig csak a frissen felvágott ananász trükközi meg a szaglóhámomat.:) Aztán jönnek szépen sorban, vagy inkább egyszerre az összetevők: aszalt gyümölcsök édes konyakban áztatva, mézzel meghintve és megborsozva, gyantás hordóban meghengergetve és végül tonkás-fás alapra leszáradva. A szillázsa nem eget rengető, közepes, inkább a bőr közelibb, nem feltétlen férfi viselésre termett, simán hordhatják nők is. Számomra mégis inkább illatélmény kategória és nagyon megkívánja a hangulatot, ezért nem tudnom jó szívvel az öt csillagot megadni reá, hiába oly egyedi a szépsége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 29.

elvanui

2019. június 14.

Életem egyik legnagyobb illatcsalódása.
Természetesen én is Zsolt ajánlásai miatt próbáltam ki, még amikor megjelent. Annyira szépeket hallottam róla... És hát azóta sem értem, miért is öltözött az Euphoria (brrr...) ilyen szép üvegbe?! Talán hogy ne tűnjön annak az olcsón kapható, ritkán mosakodó külvárosi lánynak, akinek született?
Elszomorít.
Tartósnak viszont bitang tartós. A két csillag a kitartásáé és Zsolté, a hiba valószínűleg megint bennem van:(. Elnézést a rajongóitól, tényleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Életem egyik legnagyobb illatcsalódása.
Elszomorít.

lazolkov

2018. május 24.

egzotikus fák, fűszerek, mazsola, szőlővirág, hársfavirág, feketebors, kandírozott narancs, dió, mogyoró, szilva, kakaó, szalmavirág, kávé, bőr, fehér méz, vanília, tonkabab

A Frapin család 1270 óta készít konyakot a leghíresebb francia konyaktermelő vidék szívében, a Grande Champagne régióban fekvő Château de Fontpinot kastélyban. A P. Frapin & Cie cég arról is híres, hogy a konyakok készítésének történetét illatokban is elmeséli, azaz híres parfümőröket hívott a kastélyba, a szőlőföldekre, a pincékbe és a konyakmester titkos laboratóriumába, majd mindazt, amit ott éreztünk, elkészíttette zseniális, mesélő kedvű, fűszeres parfümökben.
Mint jó konyak, férfira és nőre egyaránt hat e gourmand gyümölcs-virág illatvonzerő. Kandírozott narancs, dió, mogyoró, mazsola és szilva, balzsamos, karamellizált kakaó, tonka és kávé nüanszok, szőlővirág, szalmagyopár és hársfavirág mélyül bors, fűszerek, drága fák, méz és vanília közé.- Le Parfum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 24.

csakmoni

2018. március 14.

Milyen érdekes, hogy évek után ilyen erővel tör fel egy illat emléke!
Amikor próbáltam ezt a parfümöt, azonnal beugrott egy régi kedves illatom, a Banana Republic Rosewood-ja. A Frapin komplexebb, ha jobban odafigyelek, több az illatjegy, mélyebb az illat, de az első szippantás megtévesztően ugyanaz, pedig nincsenek közös összetevők. Finom nagyon, ilyenkor újra feléled bennem a vágy a fűszeresebb parfümökre, pedig mostanában a hűvös, tiszta illatokat keresem-használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 14.

Milyen érdekes, hogy évek után ilyen erővel tör fel egy illat emléke!

Laurencia

2018. március 5.

No, akkor ideje lesz írnom róla is, az 1270-es Frapin ugyanis egy jól bejáratott parfümöm amit évek óta viselek szünet nélkül: biztonsági, bármilyen alkalomra felvehető illat nekem, amely tökéletes harmóniában működik a saját testillatommal.
Zsolt féle testreszabás ez is, s a tény, hogy az ő egyik kedvenc illata is, sok érdeklődőt vonz felé és úgy tapasztalom, hogy az első találkozást követően általában csalódottak a tesztelők, mert nem azt kapják mint amire számítanak.
Menjünk picit vissza a gyökerekhez.....
A Frapin család 1270 óta készít konyakot a leghíresebb francia konyaktermelő vidék szívében, a Grande Champagne régióban, s a parfümiparban úgy 15 éve vannak jelen. A család egyik hölgy leszármazottja indította útjára a kis parfüm manufaktúrát, amely mára 13 illattal büszkélkedhet s olyan orrokkal dolgoznak együtt mint Bertrand Duchaufour, Jerome Epinett ( Atlier ház) vagy Sidonie Lancesseur ( By Kilian)
Egy ilyen háztól mit is vár el az ember fia/lánya? Nyilván konyakos, likőrös, ajtócsapkodós szeszkazánt, óriás hatósugárral, tűzgyújtotta fákkal és füsttel?
Igen de az 1270 nem ilyen darab.

Ő csak gerincnek használja a szőlő-szilva-istentudja milyen alkohol párlat szerű note-okat, és erre építkezik a többi finomító alkotóelem.Nagyon test és bőrbarát illat, alkoholos érzet meg csak egészen minimális benne, gyümölcsös, édes, kicsit fűszeres,de egészen magával ragadó mixtúra.
Ez az őszi napsütötte szőlőhegy, még meleg az idő, csalóka napsugár táncol a présház ablakán, hervadó virágok, édes, őszi gyümölcsök illata leng a széna-szalma felett, kávé kortyolgatunk amelyben kerül egy kupica párlat is, vagy valami ilyesmi.

Gourmand varázslat félelmetes tradícióval a háta mögött, szinte kortól és nemtől függetlenül működik sokféle bőrön, ne közelítsünk elvárásokkal felé és úgy fog talán igazán célba érni.
Nagyon különleges érzéseket generál bennem, elvarázsol minden egyes nap és miért vásárolunk parfümöt ha nem ezért?
10/10 mindenféle buktatók nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

Menjünk picit vissza a gyökerekhez.....
Igen de az 1270 nem ilyen darab.

10/10 mindenféle buktatók nélkül.

zsokaw

2016. október 28.

Engem egyértelműen elvarázsolt, egy cseppet sem férfias a bőrömön-talán el sem tudnám képzelni pasin. Nem dolgozós, nem szaladgálós, hanem igazi alkalmi illat, mély és játékos. Állandóan a csuklómnál van az orrom. 5 ml-s fújós szerencsés gazdája vagyok, de azt hiszem, addig nem nyugszom, míg nagyobb mennyiséget nem birtoklok belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 28.

egyedszilvi

2016. február 20.

Eddig nem ismertem.Egy csere kapcsán jutottam hozzá a minap.Még megoszlo erzesek kavarodnak bennem.Egyszer tetszik,másnap nem.Karakteres az biztos,egy összetevő lehet benne,ami zavar szerintem.Nem édes (sajnos)csak épphogy,lehet megszeretem.Melegebb időben biztosan mas lesz rajtam,meglatom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 20.

biusjj

2015. november 27.

Találkoztam már vele korábban is, csak akkor nem próbáltam bőrön. Most megtettem! Ő is kis mintácska még, de reménykedem benne, hogy jó voltam és karácsonyra megkapom. Előfordulhat az is, hogy ő lesz a signature illatom a Not a perfume után. Rajtam 4-5 órát bír bőrön, és megőrülök érte. Parfümtanácsadás végén Ő is bekerült a TOP 6-ba :D De ahogy illatolom, tesztelgetem azt hiszem megtaláltam amit kerestem. :) Puha, kellemes, egyáltalán nem férfias, inkább karakteresnek mondanám és nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Csak megerősíteni tudom 'nina'-t. Nagyon kedvesek a Le Parfum-ben és roppant segítőkészek.Legelőször én is kicsit aggódtam, hogy nem a legkedvesebben fognak hozzám állni, de határozottan az ellenkezője történt. Az meg szerintem alap, hogy egy ilyen helyre nem a futócipőmbe és a futónadrágomba toppanok be.
Noh de a parfümről :)
Azt írják és mondják, hogy ez a parfüm nőknek is jól áll. Kipróbáltam többször, mert nagyon vonzott, de úgy döntöttem meghagyom a férfiaknak. Magamon túl sok férfias jegyet érzek. Ettől függetlenül nagyon finom karakteres. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Noh de a parfümről :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Coumarin, Eugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090

Színező anyag. (Piros)

Részletesebb információ a smartskincare-en.