Frapin

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   35 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Mint egy klasszikus gin és tonik üdítő aromatincsei, az ízletes citrust a  L'humaniste-ben biztos megtalálod,hozzá finoman idomulva a kakukkfű és boróka társul,mely végül lassan de késöbb kibontakozik  viselőjén.

Az összhatásként egy kellemes, friss és üde érzést keltő illat marad, mely elég tartósnak  bizonyul Férfiakon, de beválallósabb Nőkön sem elképzelhetetlen.

Illatösszetevők: Citrus, Bergamott, Cardamom, Öbölbogyó, Fekete Bors, Boróka, Szerecsendió, Kakukkfű, Bazs

SPARXS

2018. december 24.

Egy friss üde illat,ami egy kicsit talán a Sprite nevű üdítő illatára emlékeztet! A parfüm tökéletes választás lehet tavaszra! Az élettartama olyan 6-7 óra, végig viszonylag bőr közeli marad egy kb 1 méteres sugarú illatfelhő fog minket körülvenni! Az új változat már egy kicsit szintetikusabb, mint a régebbi változat, aminek egy ragasztott matrica volt az elején, viszont ezzel sokat javult a parfüm élettartama,ami régen talán az egyetlen kifogásolható tényező volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

gondnok

2018. december 15.

Nagyon kellemes illat, azon kevesek egyike, melyet hosszan tartó használat után sem unok meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

emb1p3

2016. január 6.

Nagyon szép illat, gondolkodtam rajta, hogy beszerzek egy üveggel magamnak. A citrom színváltozása a L'Humaniste, az édes, lédús citrom és szerecsendió savanykásabb, szárazabb citromfüves-bergamottos alappá szárad le. A leszáradás rajtam túlságosan frissen vasalt férfiing, amit néha napján szívesen viselek, de maradok a mintánál. Nagyon szívesen érezném viszont a velem együtt élő férfin, ha használna egyáltalán parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Sh4ayoa

2015. november 18.

A négy kedvenc férfiillatom közül az egyik. Nem tolakodó, de mégis figyelemfelkeltő illat.
Sajnálom, hogy sok férfi nem ismeri ezeket az illatokat.
Sőt .. egyedül nem mernek bemenni a Le Parfum-be. :D
Legutóbb egyik ismerősömet kísértem el és, akkor ő ezt az illatot választotta. Én majd nem jobban örültem, mint ő. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Sajnálom, hogy sok férfi nem ismeri ezeket az illatokat.
Sőt .. egyedül nem mernek bemenni a Le Parfum-be. :D

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.

Részletesebb információ a smartskincare-en.