Frederic Malle

Ár:   47 000 Ft és 70 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moncsi044, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 17.

Ár:   47 000 Ft és 70 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Virágos-pézsmás illat nőknek és férfiaknak.

Illatösszetevők: fenyőfa, pézsma, ibolya, napraforgó, cashmeran, szantálfa, pacsuli, tömjén, jázmin, orgona

Fújósok, Frederic Malle Dans Tes Bras
Ár: lásd a leírásban , Eladó: Ritalinka
Állapot: új, frissen fújva, Helyszín: Budaörs, fizetés: posta, Foxpost, személyes átvétel Budaörs, időnként Bp.
Ár: 5400 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

andrea91

2019. március 25.

Unpopular opinion: nekem ez nem tetszik. nem tudok nagy szavakat, rosszul esik, feszélyez, idegesít, zavar.. defeat, le kellett mosnom. Szörnyen túlárazott, szép mesével, de nekem ez inkább kényelmetlen támla nélküli nyikorgó széken feszengés mint a 'karjaidban'.. Nekem nem Joli nénis amúgy:D meg nem is vénasszonyos ugy egyáltalán sehogysem, semmi ilyesmi, nem is Avon illatokon tengődöm, de ez nekem mégsem, na. Sajnalom:(
De a legrosszabb az egészben az, hogy olyan módon forgatta ki nekem az ibolyát, hogy szerintem ezután semmiben nem fogom tudni tolerálni, pedig eddig még kifejezetten kedves illat volt számomra. Nagyon szomorú vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Tiziana

2019. február 10.

Amit ibolyából ki lehet hozni, azt ez a parfüm kihozza 1000%-ig.
A legszebb ibolya, amit idáig éreztem.
Malle azt mondta egy interjúban, hogy ez a legsajnálatosabban félreértett,
vagy alulértékelt illat az egész kollekcióból, pedig egy ékkő,szerinte.
Lehet hogy a régi illatemlékek miatt vagyunk előítéletesek?
Emlékeztek még a múlt évezred hazai ibolyaillatú kölnijeire?"Joli néni"
illata volt..De ez más.Minden benne amit szeretek, mint a kirándulás
eső után az erdőben,a fák nedves-aromás illata, nagyon természetközeli,
és nagyon természetes illat.Az ibolya édes,de nem fullasztó,olyan mint amikor
egész közelről beleszagolunk,hogy érezzük a virág esszenciáját.
Csak a mósusztól féltem, ( a mumusom) de ebben nem gyűri maga alá
a többieket.Leszáradáskor nem laposodik el, sőt mintha egyre sokszínűbb lenne!
Biztos hogy ennyi összetevőből áll?(napraforgó,orgona,sehol sem írják)
Hű a nevéhez,hosszantartó, bőrközeli, és bensőséges mint egy "Ölelés".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Amit ibolyából ki lehet hozni, azt ez a parfüm kihozza 1000%-ig.
A legszebb ibolya, amit idáig éreztem.
Malle azt mondta egy interjúban, hogy ez a legsajnálatosabban félreértett,
vagy alulértékelt illat az egész kollekcióból, pedig egy ékkő,szerinte.
Lehet hogy a régi illatemlékek miatt vagyunk előítéletesek?
Emlékeztek még a múlt évezred hazai ibolyaillatú kölnijeire?"Joli néni"
illata volt..De ez más.Minden benne amit szeretek, mint a kirándulás
eső után az erdőben,a fák nedves-aromás illata, nagyon természetközeli,
és nagyon természetes illat.Az ibolya édes,de nem fullasztó,olyan mint amikor
egész közelről beleszagolunk,hogy érezzük a virág esszenciáját.
Csak a mósusztól féltem, ( a mumusom) de ebben nem gyűri maga alá
a többieket.Leszáradáskor nem laposodik el, sőt mintha egyre sokszínűbb lenne!
Biztos hogy ennyi összetevőből áll?(napraforgó,orgona,sehol sem írják)
Hű a nevéhez,hosszantartó, bőrközeli, és bensőséges mint egy "Ölelés".

auberginecat

2018. február 8.

Nekem az a kedves kis dalocska jut eszembe erről az illatról, hogy
'Mély erdőn, ibolyavirág,
elrejt jól a borókaág.
Minek is rejt az az ág,
gyere, tágas a világ!'
Épp ugyanolyan szeretetteljes, csodaszép, és kifejező mindkettő. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Nekem az a kedves kis dalocska jut eszembe erről az illatról, hogy
'Mély erdőn, ibolyavirág,
elrejt jól a borókaág.
Minek is rejt az az ág,
gyere, tágas a világ!'
Épp ugyanolyan szeretetteljes, csodaszép, és kifejező mindkettő. :)

Eszmeralda

2016. november 16.

Na ő is egy nagyon egyedi, különleges illat. Őt nagyon szeretném, de a kolléganőim még jobban utálták, mint a Carnal Flowert :) Azt mondta az egyik, hogy rohadt muskátli szaga van :) Nem értem miről beszél. Életem legkülönlegesebb illata. Annak aki a drogériákhoz, Avon katalógusokhoz szocializálódott biztos nem fog tetszeni! Bocsi, ezt nem lenézésnek szánom, csak pont a kolléganőim is azokat fújják és nekik nem tetszik. Úgy értem, hogy azok a parfümök ehhez képest mind egyformák, ez meg annyira kitűnik a tömegből, hogy esetleg :) hajlamos lehet a megbotránkoztatásra. Ha a LVEB-re azt mondtam, hogy bugyutaság jut eszembe, akkor erre azt mondom, hogy nagyon intelligens illat. Olyan igényes és tiszta illat. Nem tudom...inkább női. Kipróbáltam a férjemen, nem jó rajta. Mondjuk neki mindig olyan hideg a keze és "nem áll jól" a hideg kéznek. Az enyém meleg, nekem jól áll :) Ez olyan dinkán hangozhat, de szerintem az lehetett a probléma :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

bobekecske

2016. május 20.

Nagyon különleges illat, ami habár picit szúrós és szerintem mindig picit "szokatlan" marad az orrnak (senki sem fogja azt gondolni, hogy ez a frissen mosott ruhánk öblítő illata), ugyanakkor mégis komfortos, viselhető. Parfümökben nem vagyok az ibolya illatjegy nagy rajongója, de ez korántsem olyan édes vagy annyira púderes-virágos, mint az általam ismert ibolyás illatok többsége.
Rajtam határozottan domináns a pézsma, a cashmeran és valami majdnem sósba hajló zöld jegy (gondolom a fenyő). Vak-rendelésnek nem ajánlanám, de kipróbálásra mindenképpen.
Elsősorban télen szoktam viselni, de meglepően gyönyörű meleg időben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Elsősorban télen szoktam viselni, de meglepően gyönyörű meleg időben is.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol