Frederic Malle

Ár:   58 000 Ft és 84 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 17.

Ár:   58 000 Ft és 84 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

"Carlos Benaim és Frederic Malle művészi együttműködése hosszú múltra tekint vissza. A Music for a While kapcsolatuk legújabb gyümölcse: egy orientális illat, amely a levendula köré épül, pacsulival, ámbrával és vaníliával keverve. Komponálása közben folyamatosan újragondolták az összetételt annak érdekében, hogy a lehető legkevesebb pézsmát kelljen tenni a formulába, vagyis arra törekedtek, hogy a fő összetevők olyan precíz effektust érjenek el, amely nem igényli a hozzátett pézsma puhító hatását. Az eredmény egy éles, precíz esztétikájú, ám meleg parfüm: párizsi kifinomultság és totális szexepil."

Frederic Malle Music for a While
Ár: 2300 Ft, 4600 Ft, 7600 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 2 ml, 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 30.

Éles , mint mikor hangolnak a zenészek, a vonósok a fúvósokkal egyszerre. Ha ez volt a cél, akkor ez sikerült. Ha mégsem , akkor öngól. Nekik sem sikerülhet minden.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Tiziana

2020. augusztus 27.

Kicsit tudathasadásos. Azt olvastam, Benaim egyesíteni akarta benne a női és a férfias
jegyeket.Az elején mindenesetre a Nő győz,yeah!! egy null,ide.
Édesen,lédúsan, már borostyánsárgára éretten tottyan az ananász.
Én ezt szeretem nem zavar, pedig lehet hogy a karamell+cukor kombo kicsit túl van tolva.
Levendula, Mon Guerlain óta megkedvelve, idáig kellemes.
A férfias oldal...hát, ebben a pacsuli egy kis mocsok...állandóan ott motoszkál, nyomul
addig, míg az illat teljesen kettéválik mint az Y két ága.Egyrészt nagyon édes, másrészt zavaróan
"koszos".
Olyan mint egy rég nem szellőztetett, és nem takarított ház szaga.Poros, punnyadt és dohos.
Elnézést kérek a férfiaktól, én egyáltalán nem ilyennek látom őket,
de ez az illat ezt sulykolja.Nem vagyok szakértő,mégis érzem, vagy inkább tudom
hogy EZ, most nem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

jegyeket.Az elején mindenesetre a Nő győz,yeah!! egy null,ide.
Édesen,lédúsan, már borostyánsárgára éretten tottyan az ananász.
Levendula, Mon Guerlain óta megkedvelve, idáig kellemes.
"koszos".
Elnézést kérek a férfiaktól, én egyáltalán nem ilyennek látom őket,
de ez az illat ezt sulykolja.Nem vagyok szakértő,mégis érzem, vagy inkább tudom
hogy EZ, most nem jött össze.

elvanui

2018. szeptember 11.

A név iszonyú jó, a koncepció első blikkre kicsit túl innovatív, túlakarós, izzadságszagú... És pluszban a hideg ráz ki a levendulától. Mégis, mikor beleszippantottam az üzletben, egyszerűen elsöpört. Pacsuli, levendula ÉS ANANÁSZ??? Mekkora már... Nagyon cukros, gyönyörű pacsuli van a fejben, engem magába is bolondított, most viszont (fél óra után) kizárólag a szirupos ananász érezhető rajtam, ez azért szörnyű, mert persze az ananászt is utálom.:D... Hogy akkor minek erőlködöm vele? Hát kérem, várom vissza azt a különleges, karamellás, jóvágású pacsulit... Aminek, esküszöm, még a levendulát is megbocsátom. Vajon visszajön?:)
Update: nem jött vissza.:( Ananászos szörp maradt végig. Nagy kár... A hármast a kezdésre és a névre kapja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Eugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Citral, Coumarin, Citronellol