Freedom Makeup

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsooer, Módosítva: 2016. április 24.

Kiszerelés:   2,5 g
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

Krémes, gél állagú szemöldökformázó mellyel nem csak betöltheted de formázhatod a szemöldöködet. Tartós és pigmentált formulájával egész nap gyönyörűen formázott szemöldököd lehet.

11 árnyalatban kapható

Temékverseny: Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade vs. Freedom Pro Brow Pomade

Ár: 2190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Kapható 11 színben!
Ár: 1300 , Eladó: verus086
Állapot: 1-szer próbált (szinte új), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Freedom Makeup Pro Brow Pomade Szemöldökzseléúj, bontatlan
Ár: 800Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
zfruzsi

2019. április 8.

Ez a második szemöldökpomádé, amit kipróbáltam, úgyhogy nincs olyan hatalmas tapasztalatom, de legalább már egy összehasonlítási alapom volt hozzá. Egyrészt meglepő módon ennek neten rendelés során jobban eltaláltam az árnyalatát, mint az elsőmnek az üzletben eladói segítséggel. :D Másrészt ez nekem sokkalta szárazabb és kevésbé waxos, mint az első, amit használtam, ami az első néhány használatnál furcsa volt, de elég hamar rájöttem, hogy nekem ez jobban bejön mind használatra, mind hatásra, mind érzésre. Összességében tehát én nagyon szeretem használni és nagyon elégedett vagyok vele és nem mellesleg tök jó áron is lehet hozzájutni. Az egyetlen "problémám" az vele, hogy hamarabb be fog száradni, mint ahogy el tudnám használni, pedig azért egy héten minimum 3-4 alkalommal sminkelek és akkor csak ezt használom a szemöldökömre. Már vagy két hete ki akartam dobni, mert már túúl száraz volt és nem lehetett vele dolgozni, de gondoltam kipróbálom ami hallottam ilyesmi állagú termékeknél, hogy egy kis Fix+ segíthet rajta - és bejött, azóta működik újra, de azért azt érzékelem, hogy ez még így is jóval hamarabb be fog száradni, minthogy elhasználnám. Ennek ellenére bármikor újra fogom venni, ha elfogy és nyugodt szívvel ajánlom, mert még így is bőven megéri az árát szerintem, főleg, hogy ilyen jól működik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

tonic

2017. október 16.
Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, szép az árnyalata, és eddig úgy tűnik,hogy tartós is. Remélem beszáradni sem fog a későbbiekben.
2019. március 3.
Nos, a termék tulajdonképpen továbbra is jó, de azóta szárazabb lett. Ha tovább fog,akkor az itt javasolt babaolajjal fogom megoldani. Egyébként közben itteni vélemények hatására megvettem az ebayes változatot több színben fillérekért,és tök jó,semmi gond velük,lehet kísérletezni, krémes, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 3.

2017. október 16.

Kimi

2019. január 27.

Kezdetben két csillagra értékeltem, mert nekem is ez volt az első pomádém és nem tudtam normálisan használni. Most, hogy újraolvastam a véleményeket sokan azt írtátok beszáradtan érkezett hozzátok. Lehetséges, hogy az enyém is hibás volt (én is Notinoról rendeltem)..
Auburn árnyalatban rendeltem, azóta azt vettem észre, hogy ez a szín sajnos teljesen eltűnt. A termékről csak pozitív dolgokat tudok írni, tömörsége miatt kemény ecsettel lehet legkönnyebben használni. Nagyon szép, természetes szemöldököt lehet vele elérni. Nem kenődik még a nyári harminc fokban sem.
Mivel már nincs Auburn így a Caramel Brownt és a Soft Brownt rendeltem nevetséges áron a hivatalos weboldalukról.
Nálam a MAC-et is lepipálta. Már csak az ABH-t szeretném kipróbálni, de már most azt érzem, hogy nálam ez lesz az örök favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

germanberni

2018. december 29.

Nagyon szeretem, már 2 éve megvan az ebony árnyalatban. Könnyű vele dolgozni, és a színe is jól illik hozzám.
Negatívumnak annyit tudnék felhozni, hogy kicsit megkeményedett, mióta használom.
Könnyen kiszárad, de nekem még nem tette, mert figyelek rá, hogy mikor használom, mindig visszacsavarom rá a tetejét/fejjel lefelé fordítom, hogy ne érje sok oxigén. Valamint szemcseppel is helyre lehet hozni, ha kiszáradt, de semmiképp sem olajokkal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

farkasdorii98

2018. október 6.

Sajnos már beszáradtan érkezett, és állandóan fel kell melegíthetni hogy használható legyen, de sajnos még így is sokszor darabos. Még megpróbálom olajjal bekevrni, hátha úgy jó lesz. De ennyi macerát nem ér meg, nekem csalódás sajnos ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

viviensgy

2018. október 3.

Minden nap ezt használom, imádom! Első brow pomadem, ez után már nem is tudnék ceruzát vagy por állagú szemöldökformázót használni. Szépen lehet vele dolgozni, szép színei vannak, nagyon-nagyon sokáig elég. Egy idő után sajnos ez is beszárad, de vagy beleteszem egy kis melegvízbe, vagy gyorsan átszúrkom fogpiszkálóval. Nem rontom el vele a terméket, viszont úrja használható lesz, mint újkorában :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

maresi55

Korcsoport: >54
2018. szeptember 17.

Igazán nagyon vártam, a Notino-nál rendeltem. Már beszáradtan érkezett, de ezt nem tudtam, azt hittem, ennek így kell lennie. Ecsettel egyáltalán nem működik, a kisujammal próbálom, de azzal nem tudom formázni a szemöldököt. Kipróbálom majd, amit itt ajánlottatok, hogy olajjal elkeverem, de nem nagyon bízom a sikerben. Sajnálom, mert bíztam benne. Egyébként teljesen hasonlót lehet kapni a DM-ben, műanyag dobozban van kétféle szín + feles ecset. Fillérekbe kerül és szerintem jobb, mint a Notino. Már megvan egy éve, de nem száradt ki. Úgy nézem, ebbe valamennyi por is van bekeverve. (Pedig a Notino-t kedvelem, minden kölnit, szempillaspirált ott rendelek.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nindzsuuu

2018. július 20.

Nagyon szeretem. Volt egy idő amikor minden nap ezt használtam, sajnos azóta kicsit sötét lett a termék a hajamhoz képest.Szerencsére elég nagy a színskála így mindenki megtalálja a leginkább hozzá illőt.
Rengeteg termék van benne, ami jó aztán egy idő után nem. A termék beszáradt és utána használhatatlan volt. DE a babaolaj itt is megmentett 1-2 cseppet csepegtettem a maradék beszáradt pomádéra és összekevertem. A termék azóta is használható és ugyan annyira jó, mint előtte. így 100%-osan fel lehet használni. Újraveszem, ezúttal világosabb árnyalatban. Nagyon gazdaságos a kiszerelése. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Brbgi

2018. július 18.

Sokáig használtam ezt a terméket. Tökéletes mindenben, nem lehet róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

fannib1

2018. július 18.

Nagyon szeretem, minden nap ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Nagyon szeretem, minden nap ezt használom

Antioxidánsok: BHT