Freedom Makeup

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

Ha problémát okoz a zsíros arcbőröd, mindenképp szükséged van egy mattító primerre alapozás előtt. A primer előkészíti az arcbőrödet az alapozásra, kiegyenlíti a felszínét és felszívja a nap közben termelődő felesleges faggyút. Így az alapozód tartósabb és matt lesz egész nap!

Ár: 2190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

GHettie

2018. szeptember 10.

Elfogult vagyok vele, nagyon szeretem, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Elfogult vagyok vele, nagyon szeretem, teszi a dolgát.

nickye94

2015. október 26.

Teszi a dolgát,szépen egységesíti a bőrt,az egyetlen ami nem tetszik benne,hogy átlátszó,és olyan az állaga,amit egyszerűen képtelen vagyok érzékelni az ujjaimmal,így nem látom,és nem is érzem,hogy hova tettem belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.