Freedom Makeup

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

A primer előkészíti az arcbőrödet az alapozásra, kiegyenlíti a felszínét és felszívja a nap közben termelődő felesleges faggyút. Így az alapozód tartósabb és matt lesz egész nap! Normál és száraz arcbőrre.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

t.eszter004

2016. november 2.

Leggyengébb primerek egyike amit valaha próbáltam. Nem lett tartósabb tőle a smink, konkrétan mintha nap végére eltűnt volna az alapozó az arcomról (akár hozzá nyúltam, akár nem), nagyon fura, nehéz, géles állagát nem tudtam megszokni. Könnyen "kukacosodott" , egy vakarás itt-ott és konkrétan lemorzsolódott. Leírás azt írja normál/száraz bőrre, DE állítólag felszívja a nap során termelődő faggyút, na hát ez nem sikerült neki, még akkor is tovább matt az arcom ha nem kenek alapozó alá semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

GNóri

2016. június 10.

A tág pórusaimmal akartam kezdeni valamit, de ez a primer nem igazán tölti fel őket. Azt sem vettem észre, hogy az alapozóm különösebben tartósabb lenne tőle, illetve ami a legjobban zavar, hogy baromi nehezen szárad. Próbálgatom még, de egyelőre nem a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Kingucii

2016. március 23.

Szerintem nagyon jó termék, sokàig elég .Az alapozóm tényleg sokáig fentmarad tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.