Freeman

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

8 antioxidánst tartalmazó (acai, fekete áfonya, vörös áfonya, goji, mangó, mangosztán, noni, gránátalma), gyors bőrjavítást eredményező pakolás. A nedvszívó agyag felszívja a szennyeződéseket a bőrről, és kitisztítja az eltömődött pórusokat.

Csilluska

2015. november 26.

Az avókádós-zabkásás maszkot már untam (és a parabén sem tetszett benne), úgyhogy végül ezt vettem meg. Hetente egyszer használom csak, de így is jól tisztítja a bőröm. Én nedves vattával szoktam letörölni, majd a végén langyos vízzel leöblítem az arcom. Egyébként tényleg nagyon megéri, hiszen sokáig elég ez a nagy mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

DeNoirChristine

2015. október 2.

Zsíros/tág pórusú bőröm van,ez valami csodát tett vele ! 6 termékem van Freemantől,az összes szenzációsan hatékony !

Csak ajánlani tudom.!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Csak ajánlani tudom.!!!

uzonlivia

2015. március 4.

Nekem zsiros, tag porusu a borom es eleg miteszeres de ez a krem csodat tesz vele. Puha lesz tole, lathatolag tisztabb, feszesebb es nem pirosodik ki tole.
Ugy a legegyszerubb lemosni ha befogsz egy pici torolkozot csak erre a celra, benedvesited es azzal letorlod.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Nomacs

2015. február 9.

Én azt hiszem, hogy jószívvel csak a zsíros bőrűeknek tudnám ajánlani, nekik viszont teljes mértékben! Nekem normál arcbőröm van, és 15 percig hagytam fent (lehet, hogy túl sokáig), és roppanósra száradt a bőröm. Viszont nagyon olcsó, ahhoz képest jók az összetevők (kár bele az illat), és a színe valami zseniális :D A fiú lakótársamnak prezentáltam is egy Hupikék törpikék főcímdalt kis táncikával körítve :D Zsíros bőrrel szerintem csodát művelhet. Ki fogom még próbálni kevesebb hatóidővel is. (Amúgy a Nyugati aluljáróban vettem kemény 1100 forintért, amiért cserébe 150 ml-t kapunk)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

nemethdorcy

2014. november 23.

Kellemes illata van és nem irritál, hetente használom egész jó kis pakolás, tisztává és frissé teszi az arcbőröm :) kicsit nehézkes a lemosása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol