Best of Beauty 2019

Freeman

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tápanyagban gazdag maszk holt-tengeri ásványi anyagokkal és tengeri sóval. Ezek pótolják és egyensúlyozzák a nedvességet, miközben kitisztítják az eltömődött pórusokat. A levendula és a bergamott segít elérni az aromaterápiás boldogságot, ami leöblíti a stresszt, simává és ragyogóvá teszi a bőrt.

sziszoka

2019. április 8.

A kozmetikusom használja tisztítás után első pakolásnak.Gondoltam én is veszek egyet otthonra,mert szép lett a bőröm tőle.De sajnos nem ettől hanem a tisztítás utáni tiszta ,szép bőrt nem ennek köszönhetem,hanem az egész folyamatnak.Önmagában nem nyújt nagy teljesítményt sajnos.Nagyon finom illata van,könnyű lemosni,ha már rutint szerzünk nem lesz minden kék.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

brigi50c

2018. március 14.

Nekem ez az első Freeman arcpakolásom, de meg vagyok vele elégedve. Érdekes a hupikék színe, jó az illata, és igazi luxusos spa élmény magamra kenegetni (viszonylag sokszor szoktam, mivel stresszes vagyok mostanában, és engem az anti-stress címke húzott be). Ami viszont negatívum, hogy embertelenül csípi a szemem, úgyhogy legközelebb oda fogok figyelni, hogy ne nagyon kerüljön szem közelébe. Megmondom őszintén, azt hittem, kókuszos lesz, mert nem vettem górcső alá a csomagolást, de így sem vagyok csalódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

sannabella

2017. június 25.

Mint minden Freeman terméket ezt is csak dícsérni tudom. Tényleg nagyon jól tisztítja a pórusokat, szuper az illata és nem szárítja közben a bőrömet! Mivel használom a Freeman avokádós és acai bogyós pakolását is ezt ritkábban veszem elő havi 1-2 alkalommal (mert hatásában mindhárom hasonlót tudja), de imádom őt is, semmi panaszom nincsen rá. Nyilván itt is, mint minden Freeman maszknál tartsatok egy szivacsot a mosdókagyló mellett, hogy a csodaszép színű pakolás ne ragadjon át az arcról a mosdóra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

lujzimuszka

2016. április 27.

A kozmetikusom ajánlotta, hogy vegyek Holt-tengeri ásvány tartalmú termékeket, ezzel a pakolással kezdtem. Nagyon szeretem az illatát, nem irritálja a bőröm és nem is szárítja. Nem mondanám hogy annyira hidratál, de a bőröm sokkal ragyogóbb a használata után. Sajnos a mitesszerekkel nem csinál semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

Midnight Fairy

2016. január 15.

Megvettem, mert annyi eszem volt csak, hogy elhittem, ez majd eltünteti a stresszt az arcomról. Hogyne! Kész rémálom volt lemosni és minden kék lett tőle. Alig akart fogyni (mert rossz termékek esetében ez bizony negatívum), de ami a legrosszabb, hogy semmi jót nem tett az arcommal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Katica3

2016. január 3.

Nagyon szeretem ezt a maszkot,mint a tobbi Freeman terméket is.Illata nagyon kellemes levendulás nyugtató és gyonyoruen lenyugtatj a bort és kitisztítja a pórusokat.Vicces hogy ha felkenem, akkor úgy nézek tole ki, mint a kék torpikék :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Algae Extract