Frei

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   125 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kiszerelés:   125 ml és 200 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ez a selymes ápolóolaj értékes, természetes olaj- és vitamintartalmával kényezteti a száraz bőrt, és hatékonyan csökkenti a hegek, striák és egyenetlen bőrtónus okozta különbségeket. A bőrnek semmihez sem hasonlítható lágy és rugalmas érzést kölcsönöz.

Nem tartalmaz alkoholt, színezéket, tartósítószert, ásványi olajat (paraffin), PEG származékot, szilikont.

Ár: 2000 , Eladó: hgabi
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta: fizetés banki utalással, foxpost és ajánlott levél is megoldható.Személyes átvétel : Móricz Zs. körtér, Allee
Ár: 1.5000 Ft , Eladó: Gica81
Állapot: Új, Helyszín: Békés, fizetés: Banki átutalás után postai kézbesítés
vivia

2019. május 11.

A kislányom érzékeny, szárazságra és apró sérülésekre hajlamos bőrére nekünk ez vált be a legjobban, sportolás után is jól nyugtat. Könnyen kenhető, gyorsan felszívódó olajnak tartom, amit a gyerek egyedül is tud használni, nyári mindenesnek (napozás/fürdőzés után, szúnyogcsípéskor stb.) pont megfelel, enyhe levendula illata van. Én nem nagyon szeretem magamon az olajokat, így ezt sem, de ennek ellenére csak ajánlani tudom. (Még annyit szeretnék talán megjegyezni, hogy más helyen is olvastam, hogy az utóbbi időben már nem olyan jó az illata, én ezt még nem tapasztaltam, de elképzelhetőnek tartom.)

Sajnos most már biztosra tudom mondani, hogy tényleg változtattak az illatán, már nem érződik benne a levendula, egyáltalán nem friss, szerintem öregasszonyos lett és egyáltalán nem nyújtja azt a kedves, kellemes komfortérzetet amit korábban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

HDorina

2018. december 23.

Termékmintát kaptam, így próbáltam ki. Pozitívum, hogy nem tartalmaz mesterséges anyagokat. Viszont irtó szörnyű. Magamra kentem és nem szívta be a bőröm, arról nem is beszélve, hogy nem csak egész éjjel, hanem még másnap is büdös olaj szaga volt a bőrömnek. Szörnyű volt, persze a jó illatú termékeket nem érzem ilyen sokáig a bőrömön. Még jó, hogy csak termékmintaként próbáltam ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Thegreensophia

2017. november 5.

Imádom! Az egyik legjobb ilyen jellegű termék amit használtam! Ha elfogy azonnal beszéltem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>