fresh

Ár:   $62   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2019. február 1.

Ár:   $62
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratálja és tonizálja a arcot, helyreállítja minden bőrtípus ragyogását és rugalmasságát. A különleges, hűsítő zselé rózsaszirommal és rózsavízzel dúsítva, szó szerint a bőrbe olvad.

Ár: 2000 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán előre utalás után

Vichy

2020. május 15.

Cultbeauty-ról rendeltem egy 30 ml-es kiszerelést belőle, mert sok beauty guru az egekig magasztalta. Szerintem sem rossz maszk, én reggelente szeretem használni, így egy kis "löketet" ad az arcomnak és frissebbnek érzem magam. Igazi hidratálást én sem tapasztaltam, inkább csak előkészíti az arcot a következő lépésre a rutinban. Az állaga tetszik, valóban rózsaszirom darabos és zselés, az illata pedig mennyei, mintha egy rózsabokort szagolgatnék. Ami még pozitívum szerintem, hogy a márka eléggé ökotudatos, így például ez a maszk is porcelán csomagolásban van, és ha jól tudom a többi fresh terméket is porcelán és üvegcsomagolásban árusítják. Újravenni szerintem ezt a maszkot nem fogom, mert tényleg drága, de ha bármi mást is veszek még a márkától az a Vitamin Nectar maszk lesz, mivel arra még kíváncsi vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

umpalumpa

2019. február 3.

Vonzott a márka presztízse, a termékek jó híre, a kíváncsiság, így itt szereztem a piacon egy mini 15 ml-est.
Az illata nagyon jó, az állaga könnyen kenhető zselé, tele van rózsaszirom darabokkal, amitől kicsit vintage-rózsa illata lesz. Nem friss, hanem kicsit hervadó rózsás, de nekem tetszik. Felkenve, hűs, szóval inkább nyárra való. Én a szemem köré is tettem és semmi baj nem lett belőle. Sehol nem irritált, finom érzés volt mindenhol. Megvolt a rózsavíz is a márkától, ezért azzal pacsáltam be a képemet, mielőtt felkentem a zselét. Elvileg nedves bőrön kell alkalmazni.
A hatása inkább frissítő, mint hidratáló az alátett víz ellenére is. Persze ízhiányos bőrre ősztől tavaszig nem elegendő, de nyárra szívesen újra venném, ha nem lenne oltári drága. Az illatélmény miatt, ami az alkalmazás alatt végig megvan és sz üdítő képessége miatt kaphat 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Yeast Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Maris Aqua, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak