Freshmaker

Ár:   290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: vikcs, Módosítva: 2015. október 6.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

catherine

2019. április 11.

Sminklemosasra tokeletes. Olcso, sok van benne. A kendok nedvesek maradnak. Konnyu hasznalni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Csutak

2018. szeptember 27.

Nyáron már egyszer kipróbáltam, amikor barátnőm adott belőle kölcsön, hogy lemossam vele a sminkemet. Már akkor is szuperül teljesített, a micellásvizes törlés után kevés dzsuva maradt a vattakorongon. Kaptam is névnapomra egy csomaggal és az előző, amit használtam, most fogyott el, így kibontottam ezt és nem csalódtam. Nem esik szét, ha jobban húzom kifelé (mert mondjuk beszorul), sokáig nedves marad, így le tudom minden részét törölni az arcomnak és fél-egy órán kereszül még mattít is, ha utána nem micellásvízzel, hanem az új zöld tonikommal törlöm át az arcomat. Maximális csillagot érdemel, ár-érték arányban szuperül teljesít. (Nekem is az aloe vera kivonatos van.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Kriszti1987

2016. július 28.

Az Aloe Vera kivonatosat használjuk popsi törlőként kisfiamnál. Teljesen meg vagyunk vele elégedve. A DM saját mákását cseréltük le ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

audreycoca

2016. június 2.

Hirtelen megoldásként vettem a kicsinek. Nekem a kék rózsaszín volt, azt nem találtam feltöltve ezért ide írok. Szóval használtam-használtam a kicsinél, már afelénél jártam amikor, kipróbáltam intim törlőkendőként. TE ANYAÚRISTEN!!! Eszméletlenül csípett. Ugrás a kádba, tussolás, de még így is szinte égetett. Én meg ezt haszáltam a gyereknél, szegény. Felület tisztítóként végzett, mert szerintem még a bacikkal is elbánik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

mzsani

2016. január 15.

Sminklemosásra használom . Praktikus kiszerelés és alaposan tisztít. Évek óta veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

zdoreebaba

2015. június 16.

Anya választotta az egyik szupermarketben. Jelenleg az egész család ezt használja. Nagy kiszerelésű, kellemes illata van és megfelelően nedvesített, nincs kiszáradva. Bőrbarát, nem irritált egyikünket sem. Praktikus és könnyen lezárható, hogy ne száradjon ki, igaz a sok használat után már nem ragad úgy, tesóm sokszor nyitva hagyja, de nem szárad ki teljesen és még használható... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

tátombák

2015. április 19.

Szerintem detto ugyan az, mint a többi Freshmaker törlőkendő, max a mérete lehet más. Nálam alapfelszerelés itthon, gyors frissítésre, sminklemosásra használom. Ha figyel rá az ember, hogy MINDIG alaposan visszazárja, akkor 1000+1 évig nedves marad. Nagyon praktikus

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.